Кой родилен дом в София е за предпочитане?

  • 6 503
  • 59
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 47 996
за пореден път пиша шейново,но и там има недостатъци-най големия според мен е че през ноща почти няма шанс да попаднеш на свстен лекар,а неонатолозите са много кадърни,но едва ли някой е успял да изкопчи информация за детето си от тях...иначе като база,специалисти,отношение-супер са    Simple Smile

# 46
  • Мнения: 94
И аз подкрепям Шейново.
за пореден път пиша шейново,но и там има недостатъци-най големия според мен е че през ноща почти няма шанс да попаднеш на свстен лекар,а неонатолозите са много кадърни,но едва ли някой е успял да изкопчи информация за детето си от тях...иначе като база,специалисти,отношение-супер са    Simple Smile
От педиатрите пък съм най-доволна,особенно д-р Добрева и след като ни изписаха ползвах услугите й.  bouquet

# 47
stiga s tija gluposti kade da rashdame.rashdaneto nawsjakade e bezplatno,mislite ce kato ne si izberete lekar tija koito sa na smjana ste wi owstawjat da si rashdate sami,towa sa palni gluposti,deshurnita lekari towa im e rabotata i sa otgoworni za was.e ako iskate njakoj da wi darshi pakata  i imate pari towa si e wascha rabota.pogreschno e mnenieto,ce kato njamasch lekar e loscho,njama da ti obarnat wnimanie,cesto stawa obratnoto,mnogo babi,hilawo bebe.nawsjakade ima dobri i loschi lekari,cestni i korumpirani.ako ti e pisano da rodisch normalno i naj-neopitnija stawa za tebe bog,zastoto e bil do teb ,a haj-dobrija stawa losch,ako e imal loschija kasmet da mu se padnesch da rashdasch pri nego i da stane usloshnenie ne po negowa wina,prosto taka,zastoto wsicko se slucwa w medizinata.taka ce ne pljujte po lekari i bolnizi,nestata sa otnositelni.

# 48
  • Мнения: 5 103
Аз съм заложила на Света София ще видя дали си заслужава

# 49
  • Мнения: 5 370
stiga s tija gluposti kade da rashdame.rashdaneto nawsjakade e bezplatno,mislite ce kato ne si izberete lekar tija koito sa na smjana ste wi owstawjat da si rashdate sami,towa sa palni gluposti,deshurnita lekari towa im e rabotata i sa otgoworni za was.e ako iskate njakoj da wi darshi pakata  i imate pari towa si e wascha rabota.pogreschno e mnenieto,ce kato njamasch lekar e loscho,njama da ti obarnat wnimanie,cesto stawa obratnoto,mnogo babi,hilawo bebe.nawsjakade ima dobri i loschi lekari,cestni i korumpirani.ako ti e pisano da rodisch normalno i naj-neopitnija stawa za tebe bog,zastoto e bil do teb ,a haj-dobrija stawa losch,ako e imal loschija kasmet da mu se padnesch da rashdasch pri nego i da stane usloshnenie ne po negowa wina,prosto taka,zastoto wsicko se slucwa w medizinata.taka ce ne pljujte po lekari i bolnizi,nestata sa otnositelni.
А може ли първо да се научите да пишете на кирилица, пък после да раздавате мозък???
това дали ще си избере или не лекар една майка си е абсолютно НЕЙНО ПРАВО И РЕШЕНИЕ.
Особено ако е печално известен фактът, че в някои случаи те оставят да се мъчиш да крещиш, понеже не си "на някого".И понеже не си "кихнала".
За статистиката-имах си лекар от самото начало на бременността, адекватно реагирал на ситуацията преди раждането на сина ми и сега всичко си е Ок. Няма да споменавам болницата, защото по принцип тя не е АГ.
Но ако имам второ дете-не бих се поколебала и за миг.

# 50
  • Мнения: 46 526
... pogreschno e mnenieto,ce kato njamasch lekar e loscho,njama da ti obarnat wnimanie ...

Аз веднъж си изпатих, затова не ми обяснявай колко ми е погрешно мнението  Naughty

# 51
  • Мнения: 1 561
Раждах секцио в Правителствена.Много мили бяха, нямаще никакви проблеми, преди изписването проведоха лекция по основните въпроси за отглеждането на бебето, показаха ни как да го къпем на чешма, как да му слагаме памперс, което беше от голяма полза замен.Пробвахме със собсвените си деца пред тях.Прибрах  се много по-спокойна и увуруна в себе си като майка!И може би и затова ме подмина депресията!

# 52
  • София
  • Мнения: 498
Навсякъде има добри лекари , а има и изроди...може би е късмет донякъде. Аз избрах Св. София - на случаен екип . Бях за нормално, ама стана секцио. Много сам доволна от всичко.
Успех !!!

# 53
  • Мнения: 161
Така исках да родя в Св. София, но когато отидох за пример, отношението беше отвратително.Отидох в Окръжна - много мили, чисто, приятно.Не влизат тоя и оня както в Св. София. Телевизор във всяка стая, много ми беше хубаво.

# 54
# 55
  • София
  • Мнения: 3 668

Преди няколко дни лежах в Майчин Дом в "Патологична бременност" на 11-ия етаж след амнеоцентеза и останах с много противоречиви впечатления. Амниоцентезата ми я прави д-р Гарнизов, но никак не съм доволна първо, защото беше много груб и сприхав и второ, защото не извърши манипулацията качествено.

Това просто не мога да го повярвам  Rolling Eyes. Д-р Гарнизов ме изражда втория път. Изобщо не е вярно, че е груб и сприхав. Сигурно ли си, че за един и същи човек говорим. Моя д-р Гарнизов работи в патологията, но на 7-я етаж. Съвсем спокойно мога да кажа, че ако ми се наложи пак бих родила при него. Имам му пълно доверие.

# 56
  • Мнения: 5 647
За мен е Шейново.

# 57
  • Мнения: 941
света софия

# 58
  • Мнения: 296
аз съм доволна от света софия и пак бих отишла там следващия път Simple Smile  Peace

# 59
  • Мнения: 243
За мен лично е Окръжна болница "Св. Анна" Peace

Общи условия

Активация на акаунт