Черен и бял списък на фризьорите-3

  • 44 229
  • 153
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 70
За черния списък - Rushell - нон стоп коментари, мега бърборене, вкиснати са абсолютно всички, Огнян - фризьорът е страшно плямпало, мега арогантен, откровено е неприятно цялостното преживяване. За подстригването ще ви подстриже, но няма да си тръгнете очаровани от салона. За справка - не взима скъпо, но пък ще платите с цената на нервите си и интелекта!
За белия списък - Методи Кацаров от The way by Metody Katzarov - супер отношение, подстригване и сешоар в рамките на час (даже с две измивания!) салонът е много приятен, работещите в него също, цената за дълга коса е 70лв, което за мен е най-скъпото, което съм плащала за подстрижка и сешоар, но не съм недоволна. 😊

# 136
  • Мнения: 383
Отдавна се каня да посетя Методи и все не се сещам да си запиша час при него. След няколко дни си записах в Scissors при Лъчезар. Да сменя малко Phiba, че последния път нещо не ми хареса как ме подстрига. Сешоарите им са супер иначе. Но 90 лв, все пак 🤑

Та, някой ходил ли е в Scissors при Лъчо? Има  само положителни отзиви в нета.. Дано се окажат достоверни. Ще споделя после.

# 137
  • Мнения: 1 600
Някой ходил ли е при Кало в Младост за кичури, балеаж, терапии? Отзиви?

# 138
  • Мнения: 531
Здравейте,търся добър колорист в София тк повечето момичета,които съм виждала съм светли коси не ми харесва как са боядисани.Тъмните коси не са ми критерии.Искам някъде хубаво преливане и балеаж.
Предполагам,че много са питали,но каква е цената в Галерия Хеър Студио?

# 139
  • Мнения: 863
Цените са смешно високи, а обслужването,ако не си топ кифлата е тип-какво правиш тук?
Препоръчвам Тодор Сивков, погледнете му работата.

# 140
  • Мнения: 531
Аз се боядисвам веднъж годишно тк съм със светла коса,а и да си кажа честно хич не ми пука за отношението ако е много добър фризьора и си свърши работата.Просто бих се радвала да знам ориентировачно цена за да преценя мога ли да си позволя.
Може ли да ми пратиш сайт или профил на Сивков тк не открих по името нищо.Много благодаря

# 141
  • Мнения: 436
Мнения за Васил Атанасов като колорист?

# 142
  • Мнения: 5 010
Здравейте. Включвам се с мнение за cvetis secret beauty salon. Не ми направиха добре балеажа, първо,че е жълт, второ само горния пласт коса ми е изрусен от по- горе,иначе долните пластове са почти от ушите. Не бях виждала такова нещо. Като си вдигна косата с шнола назад и стои ужасно. Фризьорката питаше другата с какво точно да ме прави,за да нямам жълто и ето ,че цялата съм жълта. Естествено моята коса не снимаха да си я качат в фб , подбират си само коси,които са им се получили.
Не дават и касов бон!
Виждам хубави снимки на GM hair studio ,но вече и на снимки не вярвам след моя случай....някой има ли отзиви?

# 143
  • София
  • Мнения: 769
Yan25, съжалявам да чуя, че и вашата коса са прецакали.. аз бях писала тук поне 2 пъти за тях, точно с надежда поне други хора да не се опарят като мен, но може би не сте били в темата. И аз на снимки вече нямам много доверие, това с подбирането май навсякъде го има, а и много зависи, понякота и само светлината може да изиграе огромна роля и на снимката да е супер, а на живо да не е.. Проучвайте внимателно преди да отедете, аз винаги ходя на една предварителна консултация преди да запиша час в дадено студио и ги питам въпросите, които ме вълнуват, така понякога още не самата консултатия разбирам дали бих се доверила или не и дали е моето място.. (такива глупости съм слушала.. 😄) Но пак и това не е гаранция де.. Късмет!

# 144
  • Мнения: 5 010
За жалост не съм видяла,чак онзи ден открих темата... В момента косата ми е ето това, след малко корекции на тяхната работа, вече ми харесва ..но за тези пари трябваше да се постараят да нямам жълто и да го оправям после другаде..

# 145
  • София
  • Мнения: 769
Това си е направо чудесно наистина.. За да ви успокоя още повече, това беше при мен 😆 е оправих го вече, но..кофти работа.

# 146
  • Мнения: 5 010
О,много кофти към корените,да....и моята отдолу беше така - русото почваше от където си иска Grinning и жълто,та жълто ....добре,че го оправих малко,но пак не в това,за което мечтаех. Сега май ще ходя в GM hair studio..

# 147
  • Мнения: 22
Здравейте!
Препоръчвам Fil's point. Салона се намира в Центъра на София. Аз от години ходя там. Цените са малко по-високи, но определено си заслужава. Никъде не са ме постригвали толкова добре, колкото там.

# 148
  • Мнения: 1 600
А навсякъде я хвалят Цвети специално за балеаж, но може би трябва да се отиде конкретно при нея, не при друг от екипа в салона?

# 149
  • Мнения: 5 010
Аз при нея си записах час,но като отидох ме взе някаква друга фризьорка . Много тъпо..

Общи условия

Активация на акаунт