Черен и бял списък на фризьорите-3

  • 44 208
  • 153
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 427
Салон Венера, Младост 1, фризьорката Снежка. Отдидох с идеята от медно русо да стана тъмен лешник, станах черна. А тя най-невъзмутимо ми заяви, че така ставало при изрусените коси и нямало какво да се направи.

# 106
  • Мнения: 383
Здравейте,
Записах си час при Краси Иванов в салон Valentin Hair Spot. Възможно ли е да е същият, който е работил през 2015 г. в Wave studio и за когото не са добри отзивите? 

# 107
  • Мнения: 394
Най-добрaта - Сюзън Ал Хирш от салон House of Balayage! Както и асистентката и Йоана. Revolving Hearts Не бих ги сменила за нищо на света, въпреки малко по-високите им цени. Чистота в салона, часовете са винаги навреме, имат система за запазване на часове и са много мили и учтиви, страхотно отношение към клиента - винаги помнят какво сме правили предишния път, какви са ми предпочитанията и много лесно се разбираме какъв искам да е резултатът. Винаги съм с перфектен резултат при боядисване, преливане, както и подстригване. Знам, че и много често ходят по обучения. Няма го типичния манталитет за фризорски салон при тях.

За черния списък всички останали салони в които съм ходила, но не само заради услугата - клюки и обсъждане за клиентките, след като си тръгнат. Навсякъде е едно и също, много приказки и обещания и накрая пак си правят каквото си знаят. Малките кварталните салони са развъдник на клюки. В Coco уж също са голямата работа, не мога да се оплача от услугата, но там клиентът е на конвейер - толкова много фризьорки, няма го персоналното отношение, ако това е важно за вас. Neutral Face
Женско Царство в Студентски - ужасен ужас! Имах важен празник, за който трябваше да ми направят сешоар, тръгнах си бясна и се прибрах да изкъпя тоновете лак от косата ми, която беше станала на прави клечки.
Салон Венера, Младост 1 - страшно мърляво и прашно беше при маникюриските (да не говорим какви болки и кръв изтърпях за маникюра, ама това е за друга тема), заедно с фризьорките през 15 минути най-демонстративно излизаха да пушат и си говориха как ги мързи да изхвърлят боклука и следващата смяна щяла да го изхвърли.... Triumph

# 108
  • София
  • Мнения: 769
Подрепям ,че  Сюзън Ал Хирш от салон House of Balayage е добра, но явно не всеки може да си  позволи нейните услуги. Ако искаш да си направиш балеаж да речем, но не си бил клиент на салона, то трябва да отидеш на задължителна платена консултация преди да си запишеш час, тоест няма как направо да си запазиш час , а трябва първо да си платиш за консултация. Няма лошо, ама досега където и да съм ходила за консултации навсякъде е било безплатно, дори и в големите и луксозни салони. След което, на консултацията цената, която получих беше нещо от сорта на 520 лв.,, което пак казвам сигурно не за всеки това е проблем, но други хора няма как да си го позволят. Таа, поне консултацията да беше безплатна...

Последна редакция: чт, 27 май 2021, 17:43 от LoLo30

# 109
  • Мнения: 394
Подрепям ,че  Сюзън Ал Хирш от салон House of Balayage е добра, но явно не всеки може да си  позволи нейните услуги. Ако искаш да си направиш балеаж да речем, но не си бил клиент на салона, то трябва да отидеш на задължителна платена консултация преди да си запишеш час, тоест няма как направо да си запазиш час , а трябва първо да си платиш за консултация. Няма лошо, ама досега където и да съм ходила за консултации навсякъде е било безплатно, дори и в големите и луксозни салони. След което, на консултацията цената, която получих беше нещо от сорта на 520 лв.,, което пак казвам сигурно не за всеки това е проблем, но други хора няма как да си го позволят. Таа, поне консултацията да беше безплатна...

Уаау, 520 лв. са страшно много пари за коса и то за една процедура, каквато и да е тя.
Моят балеаж беше 195лв., каквито са и обявените цени на сайта. Когато аз ходих, консултацията беше все още безплатна, видях че вече са я направили 15 лв.

# 110
  • София
  • Мнения: 769
TheAxe , ами да, възможно е преди да е било  по- различно.  Сега ми казаха,че понеже има много работа по косата ми ще ме таксуват на час и затова толкова излезе.. След това си намерих друго място, на което ми казаха 200-250 лв. , което ми е по- поносимо. В крайна сметка си записах час в Cvety's secret salon , не знам някой от тук знае ли го, ходил ли е и с какви впечатления е, но накрая на него се спрях.

# 111
  • София
  • Мнения: 2 855
Да, имам странични наблюдения върху салона  Cvety's secret salon. Два балеажа съм виждала от там, много добри бяха. Опит има от USA, там е и другия й салон. Мисля, че ще останете доволна, но и цените не са ниски.

# 112
  • Мнения: 394
Пак съм аз - този път с мнение за Phiba. Само хубави неща съм чувала за тях, е уви, аз не съм доволна. Ходих на измиване и стайлинг със сешоар. Ами освен, че косата ми беше аааадски суха след това (при все, че моята коса е много мека, също така бързо се омазнява), още докато ми я правиха вълните падаха и се налагаше да ги навиват и втори, и трети път. Закрепиха положението с някакъв лак, колкото да изляза от салона без да кажа нещо. Един ден след това косата ми беше лепкава в корените, явно от някакъв продукт за обем.

# 113
  • Мнения: 436
За черен списък - Мария от Чиликови в Иван Вазов, София.
Груба, арогантна и некадърна.
Голямата ми дъщеря искаше да а направи за бала на едри вълни, по същество елементарна прическа.
Остави си ръцете!
Буклите паднаха още в навечерието на събитието. Що рев, що провалени емоции и спомени!
Безотговорно !

# 114
  • София
  • Мнения: 769
Да дам и аз отзив за Cvety's secret salon, не останах толкова доволна от балеажа там, не беше това, което си представях, въпреки че много подробно обясних какво искам и те се съгласиха и казаха, че ще го направят, но крайния резултат не беше желания. Явно поредното прехвалено място... Да, имат много клиенти и явно може би заради това претупват голяма част от работата. Боядисва ме една фризьорка после тя пое друга клиента, а мен ме взе другата да ми мие косата, после пак се размениха и така няколко пъти. И съответно това води до това, че всяка си действаше по нейния начин. И не стига това, че резултатът не беше това, което трябваше и че ми изгориха косата доста, а и брутално ми нацапаха и ризата с блондор! Защото покривалото, което ми сложиха така го сложита, че ми падаше през цялото време.

Последна редакция: сб, 03 юли 2021, 20:05 от LoLo30

# 115
  • Мнения: 140
Подрепям ,че  Сюзън Ал Хирш от салон House of Balayage е добра, но явно не всеки може да си  позволи нейните услуги. Ако искаш да си направиш балеаж да речем, но не си бил клиент на салона, то трябва да отидеш на задължителна платена консултация преди да си запишеш час, тоест няма как направо да си запазиш час , а трябва първо да си платиш за консултация. Няма лошо, ама досега където и да съм ходила за консултации навсякъде е било безплатно, дори и в големите и луксозни салони. След което, на консултацията цената, която получих беше нещо от сорта на 520 лв.,, което пак казвам сигурно не за всеки това е проблем, но други хора няма как да си го позволят. Таа, поне консултацията да беше безплатна...

Уаау, 520 лв. са страшно много пари за коса и то за една процедура, каквато и да е тя.
Моят балеаж беше 195лв., каквито са и обявените цени на сайта. Когато аз ходих, консултацията беше все още безплатна, видях че вече са я направили 15 лв.

Много е скъпо там. Наистина много. Не съм ходила, но съмчувала че цените им са ненормални за бг пазара. Не може един цвят да струва повече от 250лв-300лв макс, какъвто и да е.
Препоръчвам Inspire-Paradise, целият екип са супер, ходя при Яница. Макс цветът ми е излизал 150лв, не повече от 180.

# 116
  • София
  • Мнения: 769
Teodora, цените при Яница от юни вече не са същите като преди, понеже вече не е само тиймлидер а и ambassador, както и още други фризьори от веригата вече отскоро са такива и цените при тях съотнетно са вече по - високи. За това, което аз исках на косата бях пресмятала преди и излезаше 400 и нещо.. Та, колко да е по-добре 😃 иначе мисля, че добре се справят по това, което съм гледала.

# 117
  • Мнения: 289
И аз до скоро ходих при Яница в Inspire Paradise. Ами много ми се искаше да се спогодим, ходих 5-6 пъти, исках балеаж, след първото обезцветяване бях доста оранжева, говорихме че косата ми е здрава, да изсветлим втори път след 2-3 месеца, за да се получи по-голям контраст и да се постигне студен цвят ( на който аз държах отначало). Ами направихме го, но тя не повтори само местата на кичурите, защото нямало как, и в резултат съм почти изцяло руса в момента. Нещо, което аз не исках! Майка ми едно време като бях тийн и ми правеше кичури успяваше да ги повтори на същите места, а тя не взима по 250лв., дори не е фризьор. Като казах, че съм станала изцяло руса ми предложи следващия път да ми направи тъмни кичури?!?! Wtf!! После понеже и тях няма да успее да повтори на същото място, ще стана изцяло тъмна и ще трябва пак обезцветяване, не мерси! Съпругът ми щеше да получи удар като ме видя. Цветът пак не стана студен, все съм си жълта, само където сега се чудя как да я подхранвам и матирам тази коса. Първият път като бях ми кза, че косата ми е много гъста и не трябва да съм на черта подстригана, аз отговорих, че не държа, да ме подстриже както тя прецени, че е подходящо, исках етажи, защото косата ми е много тежка. Е, подстрига ме на черта, бях в недоумение, и все пак ѝ дадох шанс още доста пъти. Сега съм в търсене на друг салон.

# 118
  • Мнения: 3 542
Мнения за Наталия от Красно Село? Салонът се казва "Nataly" на ул "Дойран" 12.

# 119
  • София
  • Мнения: 769
Благодаря на Еленчето за отзива за Яница от Inspire, много полезно беше да прочета това понеже и аз много се чудех дали да отида при нея следващия път с желание за балеаж със студен рус оттенък, но щом казваш, че не е успяла да го направи..ясно. Ще търся и аз друго място. По едно време бях в чуденка и за салоните Stephan, по-конкретно Stephan Iztok, бях набелязала две фризьорки там и следя периодично работата им- какви снимки качват, но още не мога да преценя.. Много трудно се оказа това да успееш да намериш свестен фризьор.

Общи условия

Активация на акаунт