KARADAYI С КЕНАН И БЕРГЮЗАР - СЕРИАЛЪТ И НОВИНИТЕ ИЗВЪН НЕГО - ТЕМА 65

  • 49 364
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 101

Викаш Уондър - Синемка нарочно е направила нарушение докато шофира, за да я спрат пътните полицаи и репортерите да ги снимат  newsm78 Билмем..,може и така да е... Ако помните малко преди това известен светски блогър беше писал , че Кенан и Синем са влюбени след партито на Берг започнали да се виждат редовно. Ние естествено веднага отрекохме.
...Та,че Кенан е влюбен до уши няма никакво съмнение. ...Какво толкова са видели един в друг те си знаят  hahaha ....Като искат нека пробват...Както писа Вичоми "има и разводи ъфкоууз " Wink Joy
Едно по едно. Казах близки и познати, не казах, че сама е изиграла всичко, според мен (...пък може и самата тя да е невинна като агънце, да не вярваш), визирайки най-вече една близка, за която бяхте казали че е точно такъв тип оправна лисана, нахъсана да подреди живота на малкото лисиче.
А защо сте отрекли първия път като сте чули за предполагаемата връзка след това парти?
А откъде това убеждение, лансирано повсеместно, че е влюбен до уши, че ще се ожени за нея и т.н.? Та нима с предишните му гаджета не са изглеждали така, че и по-близки? Нима не му е било времето и не е искал семейство и тогава? Или вече е толкова отчаян, че каквото и да му дойде все ще го вземе, само и само да не е сам? Ц-ц-ц...Боже, опази!...Дано наистина не чете в нета, че... newsm43

# 16
  • Мнения: 23 416
Това е преразказ на първите 4 минути от видеото с Кенан.

Друг път ще продължа нататък, че трябва да го слушам по сто пъти. Не стига,  че не всичко му хващам, ами и качеството на звука не е  добро.   Grinning Grinning Grinning


Започват с темата за важността на сценария. Кенан казва, че много често срещал такива реакции: „Щом ти ще играеш, а и в екип с еди кого си, охооо, няма проблем“. Но истината е, че няма ли я здравата основа, предоставена от добрия сценарий, нищо не може да се надгради. Винаги давам следния пример. Да вземем да поканим Робърт де Ниро, Брад Пит и Анжелина Джоли и да направим един филм. Де Ниро ще разказва нещо, Брад Пит ще го слуша, ще кима с глава и ще вика: „Страхотно!“, Анжелина и тя ще мине, отивайки да затвори вратата. Да направим филм с подобен тъп сценарий, гарантирам ви, че ще го гледате не повече от четири дни. Така че номер едно е сценарият, на второ място режисьорът, актьорите на трето.

Питат го дали има сценаристи, с които би искал да работи, някакво любимо литературно произведение или литературен герой, който би искал да пресъздаде.

Влиза някой , явно закъснял, започват да се смеят, разговорът прекъсва, Кенан поглежда в посока на влезлия. Ако не се лъжа, подхвърля: „Часовникът ти ли спря?“ / малко го измънква и не се чува добре/.

Продължава да отговаря, но в един момент казва: „Какъв беше въпросът, извинете“.

От публиката подхвърлят, че се е писало, че иска да изиграе Дениз Гезмиш.

Кенан отговаря: „Да, много искам, много искам. Но с всяка изминала година дистанцията между нас по отношение на възрастта, става по-голяма. Дениз Гезмиш е бил само на 23. /смеят се/. Но с малко грим можем да постигнем чудеса. Да мислим позитивно, ако много вярваме, може и да стане. Аз обещавам да се поддържам във форма. /смеят се/




# 17
  • Мнения: 12 152
Косе, наистина ли мислиш, че Кенан ще предложи на Синем?

Аз като му четох интервютата, той от 30-годишен говори за брак и деца. Ако го искаше наистина, досега да го е направил. Мисля, че хич не му се жени. Гледах преди време едно видео на Синем от месец май, в което казва, че й е рано за брак и деца. Тя наистина е като Лолитка до него. Малко трудно ми се струва, че ще наместят балансите, породени от разликата във възрастта им, в един брак. За връзка, няма проблем. Даже е шест точки. Такова усещане имам, но може и да греша,  разбира се.  Във всеки случай този сватбен сезон го отписваме  вече, ще чакаме да чуем някоя новина другото лято.

Не знам защо бе Варничка  Hug  ама тъй ми се дава  Joy Кълбото ми е малко слънчасало, може наесен друго да дава  hahaha

# 18
  • Мнения: 12 152
Благодаря ти за преразказа, Варна   bouquet
Черпя с току-що опечени кексчета  Laughing



Yolluk yaptım,pardon take away😉 @notjustcoffeeistanbul
 

# 19
# 20
  • Мнения: 23 416
Косе, наистина ли мислиш, че Кенан ще предложи на Синем?

Аз като му четох интервютата, той от 30-годишен говори за брак и деца. Ако го искаше наистина, досега да го е направил. Мисля, че хич не му се жени. Гледах преди време едно видео на Синем от месец май, в което казва, че й е рано за брак и деца. Тя наистина е като Лолитка до него. Малко трудно ми се струва, че ще наместят балансите, породени от разликата във възрастта им, в един брак. За връзка, няма проблем. Даже е шест точки. Такова усещане имам, но може и да греша,  разбира се.  Във всеки случай този сватбен сезон го отписваме  вече, ще чакаме да чуем някоя новина другото лято.

Не знам защо бе Варничка  Hug  ама тъй ми се дава  Joy Кълбото ми е малко слънчасало, може наесен друго да дава  hahaha

Кенан ми се струва, като един истински математик, доста рационален и затова си мисля, че не би направил предложение за брак импулсивно. Винаги ще погледне малко по-напред от носа си. Напред в годините на едно такова  обвързване.  Но от друга страна, човек винаги би могъл да направи нещо, с което да изненада дори самия себе си. А и особено на неговата възраст/ 41- 45/ мъжете са склонни на по-резки завои и "лудости". Криза на средната възраст, както му казват.  Grinning Grinning Grinning

Последна редакция: чт, 06 авг 2015, 16:21 от varna_2

# 21
  • Мнения: 12 152
Цитат
Криза на средната възраст, както му казват.  

 smile3521  newsm53 Бакалъм! Може и да греша! Не ми вервайте, кълбото е запотено  hahaha

Вчера се видях с моята турска приятелка , казва се Йелиз , много е сладка Heart Eyes  Heart Eyes И аз се шегувам "ще ги женим ли наш'те хора-ти от страната на булката, аз от тази на младоженеца"  Laughing и тя ми отвръща на шегата, че Кенан аби бил ески ( стар) за нея  Wink Викам ѝ - да, ама е богат и известен...а тя клепа насреща ми неразбиращо със сините си очи и ми отговаря " ами и Синем Кобал е богата и известна Wink Така, че гледни точки много  Laughing Когато Синем била на 13 години се е снимала в някакъв тийн сериал " Селена" мойто къз Йелизче била на 11 тогава и много я харесва...явно не само тя  Heart Eyes

п.п.  Упс, моя грешка сериала бил Dedi 2001 ...Селена е по-късно



Ето го момичето, напълно естествена блондинка  Wink Grinning Кенан аби по-това време е бил 27 годишен еркек и тъкмо и той е вкусвал от телевизионната слава с Deli yurek  Peace

Последна редакция: чт, 06 авг 2015, 16:36 от косе-босе

# 22
  • Мнения: 23 416
Цитат
Криза на средната възраст, както му казват.  

 smile3521  newsm53 Бакалъм! Може и да греша! Не ми вервайте, кълбото е запотено  hahaha

Вчера се видях с моята турска приятелка , казва Йелиз , много е сладка Heart Eyes  Heart Eyes И аз се шегувам "ще ги женим ли наш'те хора-ти от страната на булката, аз от тази на младоженеца"  Laughing и тя ми отвръща на шегата, че Кенан аби бил ески ( стар) за нея  Wink Викам ѝ - да, ама е богат и известен...а тя клепа насреща ми неразбиращо със сините си очи и ми отговаря " ами и Синем Кобал е богата и известна Wink Така, че гледни точки много  Laughing Когато Синем била на 13 години се е снимала в някакъв тийн сериал " Селена" мойто къз Йелизче била на 11 тогава и много я харесва...явно не само тя  Heart Eyes

Да, това за Синем е вярно. Тази "Селена" е била доста популярна и й е спечелила много фенове, защото гледам, че в профила й все ще се намери някой да спомене тази героиня и до ден днешен. Синем не е супер звезда, изобщо не е сред актрисите в Турция, които по известност са от ранга на Кенан, но си има своите фенове. Известна е. Ако не от филмите, поне я знаят от връзката й с Арда Туран. Те бяха непрекъснато под светлините на прожекторите, защото Арда го боготворят в Турция. Сигурно не е богата, колкото Кенан, но работи и си изкарва вероятно прилични доходи. Нейната кариера доста поизостана около връзката й с футболиста Арда Туран, защото тя замина да живее с него в Испания, когато той подписа с Атлетико Мадрид. Сгодиха се, но сватбата се провали. Обаче това показва, че е била готова да пожертва кариерата си, за да бъде с човека, когото обича. Дали сега е нахъсана да си навакса поизгубените позиции, нямам идея. Те непрекъснато я сравняват със Серенай, казвайки, че тя е останала в сянката й. Серенай е дръпнала изключително много, въпреки че е само на 24-години. Ако се стигне до идея за брак, и двамата ще си претеглят нещата. Не мисля, че ще е решение, взето във вихъра на емоциите, защото Синем се е парила веднъж с футболистчето, а за евентуалните съображения на Кенан, писах вече.

Последна редакция: чт, 06 авг 2015, 17:02 от varna_2

# 23
  • Мнения: 12 152


Много ми хареса тази снимка на Берг и Халит  Heart Eyes Heart Eyes

Не знам от кога е? А бу не  newsm78

# 24
  • Мнения: 23 416


Много ми хареса тази снимка на Берг и Халит  Heart Eyes Heart Eyes

Не знам от кога е? А бу не  newsm78



От сватбения им ден. Утре ще го честваме.  Grinning Grinning

# 25
  • Мнения: 23 416

Фалшиво инфо.  Grinning

Пише, че Берг и Джансу щели да бъдат партньорки на Халит в новия му сериал. Ама няма да е нито едната, нито другата.

# 26
  • Мнения: 12 152

Фалшиво инфо.  Grinning

Пише, че Берг и Джансу щели да бъдат партньорки на Халит в новия му сериал. Ама няма да е нито едната, нито другата.

А-ха , мерси!  Hug Четох ти инфото за евентуалния нов проект на Халит - сценария ми хареса  thumbsup Няма да има нужда да канят Бранджелина  hahaha Joy Joy Joy






Лейля и Чаатай в Делибал.
Колко е важен партньора само  Thinking...съвсем не стои като до Яската или невчесания Османчо  Wink Laughing
Шегувам се, де - обичам си ги и двамата  Heart Eyes Heart Eyes

Последна редакция: чт, 06 авг 2015, 17:15 от косе-босе

# 27
  • Мнения: 23 416

Лейля и Чаатай в Делибал.
Колко е важен партньора само  Thinking...съвсем не стои като до Яската или невчесания Османчо  Wink Laughing
Шегувам се, де - обичам си ги и двамата  Heart Eyes Heart Eyes

Ама това за партньора си е вярно.

То затова в КД всички любови, извън тази между Махир и Фериде, бяха гола вода.  Grinning

# 28
  • Мнения: 12 152

Ама това за партньора си е вярно.

То затова в КД всички любови, извън тази между Махир и Фериде, бяха гола вода.  Grinning

Знае, той бат'Керем , знае  Wink ама нали заложи на скъпия жребец и кобилка, останалите ги остави на самоход  Laughing Laughing Laughing

# 29
  • Мнения: 23 416

Знае, той бат'Керем , знае  Wink ама нали заложи на скъпия жребец и кобилка, останалите ги остави на самоход  Laughing Laughing Laughing



Важно е за един продуцент да има нюх при подбора на главните актьори.

Аз даже предположих, че ако на Чачко и Сонга им се получи филма, Керем Чатай може да ги събере и в сериал догодина. Сега ще му трябват нови попълнения. Кенан изпадна от кошницата. Сигурно ще търси и ще се опитва да създава нови звезди. Но за Кенан се чудя как ще издържи без да снима сериали. Аз като изляза в отпуск и на третата седмица вече почва да не ме свърта. Освен той да гледа бебето, пък Синемка да прави кариера.  Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт