KARADAYI С КЕНАН И БЕРГЮЗАР - СЕРИАЛЪТ И НОВИНИТЕ ИЗВЪН НЕГО - ТЕМА 65

  • 49 360
  • 737
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 12 152
Освен той да гледа бебето, пък Синемка да прави кариера.  Joy Joy



Ами имат такъв пример пред себе си  Wink Laughing Laughing



Чела съм всичко, което си разказвала за Бергюша  Heart Eyes мисля, че има такъв момент, в който Халит води бебето Али на снимачната площадка на " Безкрайна песен"  Peace




п.п. А за Керем Чатай не мисля, че ще се откаже лесно от Кенан, особено сега като отпадна проекта Дениз Гезмиш ... може би ще го атакува с изгодни предложения и къси епизоди  Mr. Green но от следващия сезон, този ще се почива  Peace

Последна редакция: чт, 06 авг 2015, 17:59 от косе-босе

# 31
  • Мнения: 23 414


Ей тука е завел Алито на сета да се види с майка си.  Grinning

Подозирам, че ако се вземат със Синемка, и Кенан ще си има две деца вкъщи като Халит.  Joy Joy

# 32
  • Мнения: 12 152


Ей тука е завел Алито на сета да се види с майка си.  Grinning

Подозирам, че ако се вземат със Синемка, и Кенан ще си има две деца вкъщи като Халит.  Joy Joy



Даа! Затова толкова си паснаха Кенан и Берг, тя също умее да се забавлява като дете, и Кенан обича да играе  Grinning Въпреки сълзите на екрана  Cry



по разкази от очевидци, зад камера е било голям купон  Party

# 33
  • Мнения: 23 414


Даа! Затова толкова си паснаха Кенан и Берг, тя също умее да се забавлява като дете, и Кенан обича да играе  Grinning Въпреки сълзите на екрана  Cry



Да играе и да се шегува. Забелязала съм в различните видео материали, които са излизали,  че винаги подхвърля по някоя шега.

# 34
  • Мнения: 12 152
Bergüzar Korel - Söylemezsem Olmaz 06.08.2015

https://www.facebook.com/235048679891917/videos/952603681469743/

и от el be   bouquet

Последна редакция: чт, 06 авг 2015, 19:42 от косе-босе

# 35
  • Мнения: 2 399
За това кои са загрижените информатори, да не кажа поръчители на тези снимки, мисля, че е ясно кой има интерес от това любовната история на един от двамата с другия да не остане неразгласена, знаейки морала и отговорността, с които е известен другият и, съответно, как би повлияло това на решението му за изхода на връзката.  Хитри лисици са се навъдили много на тоя свят, и ако имаш такава в обкръжението си, която се е заела да ти уреди живота, никак не е лошо. newsm08 Има един глас, който не използва думи у всеки от нас. Не е лошо да се вслушваме понякога.
Е,Уондъри,разбрах те!Просто за теб Кенан не е много умен,щом според теб толкова лесно се предава и се поддава на Синемкините манипулации!Е,това е друго вече,отдъхнах си!  Wink

# 36
  • Мнения: 12 152
Хилоу, Вичоми   love001




-Добре е.
-Какво значи"добре е"?
-Ами добре.Подходящо искам да кажа.
  Laughing




и един суплес за разкош  Wink Heart Eyes

https://vine.co/v/ewZPzO7Jerj

# 37
  • Мнения: 23 414
Честита 6-та годишнина от сватбата на Халит и Бергюзар!

txtloves txtloves txtloves

Откъси от интервюта на Берг

Какъв е Халит като характер?

Берг:  Преди всичко много разбран. Халит е човек, с когото мога да разговарям за всичко, да му споделя всичко. Това  бе нещо, което много ми липсваше. Между нас има спокойствие, резултат от дългогодишното ни  приятелство. От Халит се научих да разговарям за всичко без притеснение и така да разрешаваме проблемите. В него има и една чисто детска страна. Много е весел,  ентусиазиран, вълнуващ се. С него  човек навсякъде може да намери повод за забавление. А това, което го влече и му се удава най-много, е да разказва истории часове наред.  Много обича дълго да говори за морето, за подводния свят, за детските си спомени. Той е професионален гмуркач, а аз съм аматьор. Много ни е приятно да се гмуркаме заедно. Постоянно ме обгрижва, чувствам се обгърната отвсякъде. Много съм щастлива, че  венчалните ни халки са класически, защото и в брака ни всичко е също толкова чисто, неподправено и непретенциозно. Преди да започне връзката ни всеки от нас си имаше  своите щастливи моменти. Знаехме за тях. Бяхме преживели и тежки мигове, отворили рани във всеки от нас.  Споделяли сме си и за тези тъжни периоди от живота ни преди да се съберем.  Първо се заехме да превържем и да  излекуваме   раните. Не беше ли болезнено?  Беше и още как ! Имаше период, в който  не можехме истински да изживеем и усетим своята връзка, да се насладим един на друг.  

Бяхте казала, че периодът на бременността Ви  е бил вашият меден месец, че сте се преоткрили взаимно, че сте научили нови неща един за друг. Какво по-точно?

Берг: С Халит се познаваме от 6 години, но той ме преоткри. Защото не ме е познавал истински и в достатъчна пълнота. Когато ме опозна по-добре,  беше изумен. Преди ме мислеше за много по-непокорна, бунтарски настроена, по-рационална. Аз не споделям лесно какво чувствам, какво мисля. Предпочитам да държа тези неща в себе си. След като започна връзката ни, свалихме всички бариери. В този период разговаряхме за конкретни неща, които преживяваме. Открих какво е да разговаряш с някого. Позволих на Халит да чуе това, което имам да кажа, позволих му да ми помага. До него мога да бъда и дете. По-рано носех сама всички отговорности, един куп неща лежаха на моите плещи. Така беше не само в предишната ми връзка, така беше и с приятелите ми,  и в работата ми. Товарех се с всичко. Аз съм си такава от дете. Това ми е от зодията и от живота, който съм имала. За първи път чувствам, че отговорностите ми са по-малко, смъкнала съм товар от гърба си. По време на бременността ми и двамата не работехме,  бяхме постоянно заедно.  През този период Халит беше непрекъснато до мен, нито за миг не съм се чувствала сама. Той е   невероятно отдаден на нас с Али, на семейството и приятелите си.   Бракът ни не е монотонен. С Халит сме си все още като гаджета.


Откъси от интервюта на Халит

Халит: С Бергюзар и Али се чувствам цял.   Бергюзар има за мен много специално и отделно място. С нея сме неразривно свързани.

Каква е любовта ви?

Халит: Любов, която не на всекиго е отредено да изживее. Да бъдем заедно с Бергюзар е наша съдба. Първо се запознах с родителите й, дори съм играл с тях. Бях в 20-те си години. Бергюзар е 12 години по-малка от мен. Тогава не се познавахме, тя  най-вероятно е била още в началното училище. След това минаха години, бях на едно място в Бейоглу. Зад мен няколко момичета бъра- бъра разнищваха преподавателите в Консерваторията. Обърнах се и казах: „И аз уча в Консерваторията!“ Тогава се запознахме, но не знаех, че е дъщеря на Танжу и Хюля. След това се видяхме още един-два пъти. По-точно аз един-два пъти тайно я проследих. Но връзката ни си остана платонична, само в тези рамки. След години се срещнахме отново в ББГ и забелязахме, че онова взаимно въздействие все още го има, и не си отива.

Изглежда тя те е харесвала още преди години, така ли е?

Халит: Да, но тя е много чувствителна и деликатна жена. Не е показвала открито какво иска. Изглежда  се е притеснявала, била е по-свита, изплашила се е. И аз при това положение изчезнах , тръгнах си. След това имах един куп връзки. Даже се ожених. В живота се плаща за всяко хубаво нещо. И ние все още плащаме за нашата любов. Знае- не знае, всеки  може да скочи и да започне да коментира  връзката ни. Чувства се напълно в правото си да го прави.

Какво в Бергюзар най-много те поразява?

Халит: Енергията, с която направо ме вдига във въздуха.

Още ли е пълна с живот според теб?

Халит: Разбира се, без никакво съмнение. Невероятно жизнена е, открита, отворена към другите, забавна. Но ако пожелае, може да бъде също толкова женствена.

Каква съпруга е, каква майка е...

Халит: Невероятно забавна майка е. Но когато е нужно, може да бъде строга. Това много ми харесва. Децата трябва да имат дисциплина. Понякога в Бергюзар чувам гласа на майка ми. Като съпруга е невероятно загадъчна. Обича да прави изненади. Неведнъж е организирала времето ни много интересно, изненадвала ме  е по най-неочаквани начини. Освен това много хубаво готви. Умирам за нещата, които приготвя.

Казваш ли си „А ако ме напусне и си отиде?“. Страхуваш ли се от това?

Халит: Страхувам се, разбира се. Дори не желая и да си помислям за подобно нещо. В живота няма гаранция за нищо. Нужно е непрекъснато да  поддържаме връзката си жива. Трябва да чувстваме, че всеки от нас придава важност на другия, да си показваме, че сме ценни един за друг. Аз правя каквото е по силите ми.

Как изглежда картината на вашето щастие.

Халит: В морето сме, гмуркаме се, закачаме се един с друг. Или танцуваме вечер на някое място.



Пожелавам им една романтична вечер.

С една песен, много подходяща за любовен танц...


Последна редакция: пт, 07 авг 2015, 08:48 от varna_2

# 38
  • Мнения: 5 725
Добро утро!  Hug

Здраве и щастие за  Халит и Берги!
Да се обичат и радват на живота заедно! Heart Eyes



Хубав ден на всички! sun

# 39
  • Мнения: 101
За това кои са загрижените информатори, да не кажа поръчители на тези снимки, мисля, че е ясно кой има интерес от това любовната история на един от двамата с другия да не остане неразгласена, знаейки морала и отговорността, с които е известен другият и, съответно, как би повлияло това на решението му за изхода на връзката.  Хитри лисици са се навъдили много на тоя свят, и ако имаш такава в обкръжението си, която се е заела да ти уреди живота, никак не е лошо. newsm08 Има един глас, който не използва думи у всеки от нас. Не е лошо да се вслушваме понякога.
Е,Уондъри,разбрах те!Просто за теб Кенан не е много умен,щом според теб толкова лесно се предава и се поддава на Синемкините манипулации!Е,това е друго вече,отдъхнах си!  Wink
АКО. newsm47 newsm08 Laughing

# 40
  • Мнения: 23 414
Да обиколим клюкарските страници на медиите.



Романтични мигове за актьора Баръш Фалай и съпругата му Есра. Това лято всички за влюбени.  Grinning Grinning Двамата са на почивка със сина си в Чешме. Имаше преди няколко дни информация, че заедно са купонясвали с Кенан и Синем в някакъв клуб. Кенан и Баръш участваха заедно в "Езел"




Тук има още снимки.


http://gecce.com/magazin/foto-galeri/baris-falayin-esi-ile-romantik-tatili?p=2



Другата известна двойка, освен нашите хора, която медиите следят под лупа това лято. Серенай Саръкая- Керем Бурсин. Този път са ги засекли на сутрешна разходка из квартал Бебек. Като чета коментарите и тук много фенове не са доволни от тази любов. Няма угодия! Grinning Grinning Grinning



Тази любовна сцена от сериала, който режисира Джем, се коментира много тези дни. Отбелязват, че е  най-дългото целуване, показвано в турски сериал. Цели две минути. Може да видите сцената тук. Има линк за видеото. /червеното правоъгълниче/

http://gecce.com/magazin/diziler/haber/turk-televizyon-tarihinin … un-opusme-sahnesi




Актьорът Явуз Бингьол се ожени преди няколко дни. На 50 години... Никога не е късно.  Grinning Grinning Не знам дали някой си спомня, но първо той беше спряган като най-вероятен изпълнител на ролята на Тургут в КД. Обаче не се споразумяха за парите с Керем Чатай. За щастие, бихме могли да кажем. Вместо да отидат на меден месец, младоженците прекарали цял ден на хиподрума в Истанбул да гледат конни състезания. Явуз бил собственик на кон на име Party Lover и спечелил 42 000 лири от състезанията.



Партньорът на Джансу Дере в новия й сериал щял да бъде Birkan Sokullu. Последно е участвал в ролята на Петро в сериала "Курт Сеит и Шура".

 Birkan Sokullu




И една снимка, на която много се смях. На нея се вижда синът на комедийния актьор Джем Йълмаз. Той пусна снимката с надпис: "Пак ли макаронииии!"  Joy

# 41
# 42
  • Мнения: 5 725
Varna_2,  Hug   bouquet  bouquet  bouquet
Благодаря за споделената информация и снимки!

Ще бъде много хубаво, ако днес папараците ни зарадват със
снимки на Халит и Берг.  Grinning

# 43
  • Мнения: 23 414


Ще бъде много хубаво, ако днес папараците ни зарадват със
снимки на Халит и Берг.  Grinning


Никога за тези шест години не са ги хващали точно на този ден. Нормално. Сигурно си го отбелязват на някое дискретно място.  Heart Eyes

Повече надежда имам за 27 август, когато е рожденият ден на Бергюша. Винаги имаме много снимки, инфо и видео от парти-изненадите, които й спретва Халит.  Grinning

..................

Между другото Синемка нали беше на моминско парти. Значи днес или утре трябва да е сватбата. Може да ги видим заедно с Кенанчик евентуално. Не знам дали би я придружил. То ще "откраднат шоуто".   JoyВместо младоженците, ще снимат тях, да ги пращат после на вестниците.   Grinning

# 44
  • Мнения: 5 725
Цитат
Между другото Синемка нали беше на моминско парти. Значи днес или утре трябва да е сватбата. Може да ги видим заедно с Кенанчик евентуално. Не знам дали би я придружил. То ще "откраднат шоуто".   35Вместо младоженците, ще снимат тях, да ги пращат после на вестниците.   Very Happy
rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

Те свикнаха вече, а  моето усещане е, че много не им пука кой какво пише и говори за тях. Joy
Кенан миналата година беше много разгневен от снимките на яхтата с Кюбра. Сигурно не е искал да се знае за това лятно приключение. А сега, ако нещата са по-сериозни може и да се радва,
че им обръщат внимание.  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт