Лежащи, бъдещи майки, заповядайте да не скучаем - тема 33!

  • 48 656
  • 762
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 766
Ава, хайде стискаме палци лесно да излиза човечето.Ходиш ли всеки ден за запис на  тонове.Аз първото преносих 7 дни и всеки ден с багажа до болницата за запис и все ме връщаха.Накрая за седмия ден предизвикаха раждане.Успех и леко раждане!

# 31
  • Мнения: 141
Благодаря ви! Ще говорим утре с АГ кога ще го предизвиква...  Sad не вярвах, че ще стигна дотук... дори до юли не съм вярвала, а камо ли да пренося  Shocked Да, ходя всеки ден на тонове. Така че и при вас е важно да си питате док. от коя седмица нататък вече може да се раздвижвате, защото явно оранизмът си иска време да се нагоди - да стане отново активен след дългото лежане. Аз се пазих много, почти до последно, а не е трябвало, явно...

# 32
  • София
  • Мнения: 11 779
аз до 37ма лежах много, от 37ма започнах да се раздвижвам полека. В 38ма ми направиха преглед за разкритие и започна да ми пада тапата. Два дни падаше, и аз се разхождах много, чистих много, абе нон стоп на крак и в 38+4 дни родих, 10 дни преди термин.

# 33
  • Мнения: 766
Аз в 37-ма (ако стигна до там) ще паля мотора и ще започна да обикалям магазините, ще изчистя вкъщи и ще правя секс  Blush  Laughing Имам  голям план  Mr. Green

# 34
  • Мнения: 1 038
КиВи,успех с плана.Добре звучи,пожелавам ти да го изпълниш.Аз бих направила същото..ама тоя серклаж прави секса "мисия невъзможна"..иначе другите неща не са ми на зор (чистене,готвене...пране)

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 343
Ава,аз когато бях бременна със сина ми, лежах 4 месеца в болница.Изписаха ме в 35-а и понеже тогава бях безкрааайно непросветена ,реших че вече мога да правя всичко.И правих ,до коллкото успяваше скованото ми тяло    Crazy и ....родих 3 дена преди термин   Grinning.Нямам представа как се бетонира тая шийка,без серклаж и с бебе над 3 килограма,но факт.Попитах лекарите,как така в по -ранна бременност се скъсява и отваря,а в края не,но ми отговориха,че някои неща нямали обяснение  newsm78.
Важното е,че си на финала ,а и термина е относителен.Едва 10% от жените раждат на термин.Ние чакаме добри новини от теб  Heart Eyes.

# 36
  • Мнения: 141
Благодаря много за подкрепата ви!!!  Hug
Уж и аз се раздвижвах от 37-ма нататък, но много предпазливо... защото бях сигурна, че ще родя в момента, в който се развихря... Да, явно няма обяснение защо така се бетонира шийката.. хем ми е второ раждане и шийката била мека, по-разтеглива, имам контракции, но не са болезнени. Имам още надежда, че до 1-2 дни може да тръгне само. Дано  Praynig

# 37
  • Мнения: 199
Ava, дано и ние тука като тебе ни се наложи да чистим, играем танци и т.н. за да родим Simple SmileХайде успех и скоро да ни зарадваш с добра новина.

# 38
  • Мнения: 766
Някой знае ли нещо за Алиса-десетина дни не е писала... Знам,че има много грижи по мъничето,но ще се радвам да научим как са

# 39
  • Пловдив
  • Мнения: 343
Някой знае ли нещо за Алиса-десетина дни не е писала... Знам,че има много грижи по мъничето,но ще се радвам да научим как са

И аз я мисля Алиска.Дано са добре  Praynig!
КиВи,ти влезе ли в 27-а седмица?

# 40
  • Мнения: 766
Сега я карам - днес съм 26+5 точно  Peace

# 41
  • Мнения: 141
Erminia, аз затова ви и писах, за да не стане и с вас така.. Вече разбирам от доста майки, че наистина си е нещо като тенденция да се преносва, след дългото пазене, лекарства, системи и т.н. Така че е важно АГ да сподели с пациента кога може да започва постепенно активния живот, за да стане максимално естествено раждането! В сряда ще ме приемат в болницата (1 седмица след термина) и там ще решават кое кога ще става..

КиВи, една по една се изнизват седмиците... няма и да усетиш как ще скочиш в 36-та  Peace

Дано наистина Алиса да пише нещичко... сигурно расте юначето  Praynig

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 343
КиВи,наближаваш заветната първа цел - 28 - а седмица  Simple Smile.Още малко и най-опасния период ще е отминал.После,както е казала Ава,няма да усетиш кога си влязла в 36-а  Grinning.
Ава,стискам палци малкото човече да излезе днес или утре,без побутване от лекарите  Praynig.

# 43
  • Пловдив
  • Мнения: 343
Момичета,толкова се вълнувам,детенце си идва.Не съм го виждала от месец и половина,много ми липсваше.Ще си имам компания  Simple Smile.

# 44
  • Мнения: 670
Влизам тук при вас,  понеже съм леко уплашена. В 19 седмица съм. На прегледа в 17 седмица докторката ми каза че всичко е наред. Стягаше ми се корема от време на време и ми назначиха магнерот. Чесно казано не го пия най редовно,  но гледам по 2 хапчета на ден. Днес обаче цял ден ме боли корема. Ту боли ту спре. На гости съм при родителите ми, но спа нямам. Изобщо голяма драма. Шийката ми уж била дълга, но това за предния преглед. И сега съм в паника. Цял ден лежа и не мърдам почти. Дайте ми съвет. На преглед мога да отида чак на 16 Sad но дотогава какво. Какво ттябва да ме плаши и лое да приема спокойно. Моля ви за съвет

Общи условия

Активация на акаунт