Любители на Котки Тема 97

  • 53 847
  • 755
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 4 109
Ъъъ, не сме завиждане днес, на връщане от плажа малко ПТП стана, колата не е в движение, но всички сме ок, слава Богу Peace
А и флаговете са все червени и спасителите не дават да припарим до водата...

# 31
  • Мнения: 12
Ако имаш свободно време дай  на ЛС, че много ще наспамим тук.   bouquet

# 32
  • Мнения: 4 406
Красиви сте всички  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Аз бях по Пирин и Рила малко. ММ беше сам  с юнаците ми. Те организирали волна програма у нас.
По-късно ще им сваля снимките от телефона. Сега да покажа на майка котето - Стейси.
Скрит текст:

Стейси си има стая за спане и ядене у майка, а през деня, и нощта, когато й е кеф обикаля двора.

# 33
  • Мнения: 12
Красиви сте всички  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Аз бях по Пирин и Рила малко. ММ беше сам  с юнаците ми. Те организирали волна програма у нас.
По-късно ще им сваля снимките от телефона. Сега да покажа на майка котето - Стейси.
Скрит текст:

Стейси си има стая за спане и ядене у майка, а през деня, и нощта, когато й е кеф обикаля двора.
Къде бяхте отседнали? И аз обмислям скоро да отида малко на чист въздух там, но трудно се намират места.  Confused
Стейси е голяма сладурана, направо да я схрускаш.   bouquet

# 34
  • Мнения: 4 406
Мъри,  бяхме на хижата на Попови ливади, в Банско на един хотел (Калистрина къща). Обаче сега е Банско джаз фест и не знам как са нещата в района. Спахме и на хижа Рибни езера и накрая при майка ми в Благоевград.
 Ето шефчето на хижа Пирин.  Имаше проблем с оченченцата и ги дезинфекцирах. До колкото  можех.

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 1 428
Не мога да се стърпя пък
 

# 36
  • Варна
  • Мнения: 6 335
Охо, имам си още едно адашче!  Grinning

Щом е кафяво таби, сигурно е поне малко проклето, а?
Много е сладко с тези уши!  Laughing Heart Eyes

# 37
  • Мнения: 12
https://www.facebook.com/GenialGuru/videos/1453081688346308/ Хаха, реших да споделя този клип с вас.   Joy Доста се смях, докато гледах, ама то да се смееш ли, да плачеш ли.  hahaha

# 38
  • В страната на мечтите
  • Мнения: 737
Здравейте, изпуснах последните няколко теми, не съм писала много отдавна, но така се стекоха обстоятлствата. Имам много спешен въпрос - как да премахна автомобилно масло от лапите на писанка? С обикновено къпане не става, а постоянно ги ближе и не искам да се натрови. После ще ви разкажа как се сдоби с тая гадост, но сега ми е много важно да я махна. Моля ако някой има идеи да сподели. Благодаря Simple Smile

# 39
  • Мнения: 5 215
Автомобилно или машинно? Ако е машинно се маха с грес-смес от пясък и сапун. Не се ли маха от котешкия шампоан?

Някой правил ли е катерушка? Искам нещо такова да направя с размер 1мх2м:
Скрит текст:

# 40
  • Мнения: 12
Привет и от мен  Simple Smile С гордост искам да ви представя и моят кот - Фигаро.  Joy Извинявам се, ако качеството на снимката се е прецакало, с телефон е снимано.   bouquet
Скрит текст:

Последна редакция: нд, 09 авг 2015, 18:19 от Mъри ♡

# 41
  • Мнения: 4 500
Уау, какви очи  Heart Eyes

# 42
  • Мнения: 12

И аз му завиждам на очите, красавец си е той!  Joy

# 43
  • Sofia
  • Мнения: 1 060
Мъри, Фигаро е много красив жълтоочко Да го нагушкаш от нас. Най сетне да се запознаем с твоя  юнак.
Живи и здрави да сте и да ни радвате с още снимки.
Спокойна неделя от мен.
Мариан нямаше търпение, като ни доставиха млякото тази сутрин. Реши направо от млековарката, както е на котлона, да пие мляко, та му сипах малко. Млякото не е сварено. Дано не му стане нещо. Сузка, само го душеше. Явно преди не са и давали мляко или домашното и се струва странно.

# 44
  • Мнения: 4 406
Моите се продрискват от мляко, отдавна не им давам.

Да, Стейси, адашки сте  Heart Eyes

Ето ги и калпазаните:
Скрит текст:
Къртя:

И сега като не събуди Мони на мен ли ще досаждаш:
 

Последна редакция: нд, 09 авг 2015, 10:11 от Jerry F

Общи условия

Активация на акаунт