Набор1976г. или като на 30!Да се преброим!

  • 7 706
  • 264
  •   1
Отговори
# 15
  • Русе
  • Мнения: 611
Здравейте и от мен на 19.10 ще чукна трийсеттака   ама хич не се чувствам дърта бе хора.Инъче си имам една девойка на три месеца и тя ми върна безсънните нощи от двайсетте.А дали са минали най-хубавите ни години надявам  се ,че  предстоят още много хубави.

# 16
  • Мнения: 698
25 март  newsm68 newsm44

# 17
Аз съм на 31,05,1976  Hug
Ами, така е, минава си времето, а най-хубавото е, че моето време вече е осмислено от малкото ми човече  Heart Eyes

# 18
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 186
на 22.08 и аз чуквам трийсеттака Laughing
Ама като хич не се чувствам на 30 newsm78

# 19
  • Варна
  • Мнения: 1 383
06.06.... Нещо напоследък не им обръщам внимание на годините... Стига да са хубави и трийсетте се ядват! Wink

# 20
  • Варна
  • Мнения: 10 791
Още една наборка  Laughing

Ще (или няма?  newsm78) да празнувам на 26. 12.

Не знам, не съм мислила за 30-те, но още като прекрачих 25-те ми стана едно такова криво, не мога да си го обясня, но оттогава не ми се празнува РД.

Е, пак се отбелязва, поне в семеен кръг, а и манджа има от предния ден - Коледа  Mr. Green Така че си имам извинение - хем не празнувам специално, хем си има празнична маса....

Ноооо....не се чувствам никак на 30  Naughty Даже като чуя някой да казва, че е, примерно, на 33 год, си мисля - Леле, колко е стар този!  ooooh! Joy

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 6 336
Май месец и аз приключвам с 20 те, честно казано не съм особено доволна от този факт , защото възприемам тази граница като сбогуване с младостта

по принцип не обичам много да имам РД,но този може би ще го отпразнувам подобаващо

иначе радвам се ,че си родих дете, не се чувствам на 30 и все още мога да мина за по-малка

сигурна съм ,че всяка възраст си има и положителни страни и

 пожелавам на всички ни да изживеем 30 те си години по най-шеметния начин!!!

# 22
  • Мнения: 1 381
ето ме и мен, теле на 04.05 ще стана на 30. Определено смятам да празнувам с голям купон.  
Странно, но за мен някакси преломно бяха 25 год, изживях голяма психологическа криза, сега се чувствам страхотно. Даже вчера бях на РД на приятелка  (и тя на 30) и цяла вечер дансих с едно 20 год момиче - и тя ми казва накрая " Скрхме им шапката" Пък аз си мисля само дето, аз съм 10 год по голяма от теб, ама не се давам.
Обаче иначе май съм одъртяла, щото онзи ден като видях две хлапета да се мляскат в метрото се възмутих на ум.

Всяка възраст си има красота- сега се чувствам по-зряла (макар и клише така е), но най-вече по спокойна и не се афектирам и ядосвам за глупости и дребни неща. Като се сетя какви неща ме изкарваха от равновесие, чак не мога да повярвам, че съм била толкова глупава.

# 23
  • Мнения: 1 413
Ето ме и мен - дотук преброих 3 овена, аз се явявам четвърти в списъка - на 17. 04.
Усещам се по-женствена, започнах да се грижа за себе си по-добре и повече - прическа, грим...наясно съм какво харесвам, околните също казват, че съм се разхубавила Embarassed
Доволна съм, че имам две дечица и дом, но професионално усещам, че тъпча на едно място- това ми е равносметката newsm78
Не съм решила дали ще празнувам и как, не ми се навършват 30, макар че една приятелка казва, че тия десет години между 29 и 30 са най-хубавите на една жена Laughing Wink Laughing

# 24
  • Мнения: 704
----

Последна редакция: чт, 08 юни 2006, 21:51 от Vali

# 25
  • Мнения: 51
На 21.06 и аз ще навърша 30 години, ама хич не се чувставам на толкова.

# 26
  • София
  • Мнения: 616
И аз да се разпиша!Вече ги навърших на 28.01.,не съм празнувала кой знае колко,защото с мойте малки маймуни няма особено време WinkДа ви кажа честно все си мисля,че е едно да кажеш "аз съм на двадесет и няколко",а съвсем друго "на тридесет",независимо,че най-важно е на колко се чувстваш.При мен равносметката е горе-долу такава-до трийсет деца,след това кариера(дай боже) Simple SmileАбе важното е да сме живи и здрави Hug

# 27
  • Мнения: 143
Привет! Аз на 6 април ще стана на 30 ,но това не само че не ме плаши ,но и ме радва,приемам го като поредното предизвикателство,като нов етап от живота си ,в който ще бъде повече от всякога щастлива с прекрасната си дъщеричка и съпруг!!! 

# 28
  • Мнения: 8 917
20.10.1976 - чувствам се перфектно! Mr. Green

# 29
  • Мнения: 1 425
Здравейте наборки  Laughing Аз съм от стрелчетата и чак декември ще чукна 30-така. Аз съм родена на 16.12.197. Омъжена щастливо за мъж зодия Овен, с една щура дъщеря зодия Близнаци и очакваща още едно бебче през септември.
За сега още не съм решила как ще го отпразнувам, но до тогава има доста време все ще измисля нещо  Laughing
Макар и скоро на 30, да си призная се чувствам по младичка и енергията блика в мен, макар, че Вики ми взема доста от нея  Joy

Общи условия

Активация на акаунт