Лидл ::68::

  • 83 969
  • 740
  •   1
Отговори
# 570
  • Русе
  • Мнения: 520
Случайно да има останали мъжки боксерки все още или свършиха вчера?

# 571
  • Мнения: 4 841
В Родина днес имаше доволно количество. За исках слипове да купя, но много големи ми се сториха. Мката пък малка за мъжа ми и не посмях да взема макар че ми харесаха.

Карола, калмарите са бейби и да 400гр за 6-7лв. 

# 572
  • Мнения: 5 230
Слиповете са доста "дълбоки", като за по-възрастен човек са.

# 573
  • Мнения: 4 864
Карола, калмарите са бейби и да 400гр за 6-7лв. 

Аз купих вече вчера. 500 гр са 5.50 лева. Нямам търпение да ги направя..това лято какво се зарибих по тия калмари..ще се разоря  Blush

# 574
  • Мнения: 27 832
Мисля, че сме купували от двете марки олио от Лидъл- и двете ни допадат, нормално олио си е. Едните шишета наистина са много гадни за използване, подлизват (не им помня марката), затова си пазя бутилката от Промиенна олиото и пресипвам в нея. Laughing Нямам нерви да се дразня всеки път когато използвам олиото. Twisted Evil Винаги имаме поне по 1 бутилка в резерв, така, че пресипването не ми е проблем.
Днес майка ми купила на дъщеря ми много хубава магнитна игра за пътуване- с гъски и със стълби и змии. Повечето останали кутии с игри (различни видове) били в потресаващо състояние- извадено съдържание от опаковките, разпиляни части, скъсани кутии, липсващи упътвания.... ooooh! Чак се чудя как е успяла да купи читава... Crazy
Някой знае ли къде и дали някъде продават резервни ролки за вакумиращата машина на по-добра цена от лидълските?? newsm78 12 лева за 3 ролки някак солено ми идват....

# 575
  • Мнения: 401
Слиповете са доста "дълбоки", като за по-възрастен човек са.

Така е и точно затова ще ги връщам. След доста чудене взех М р-р, но в къщи като наложих на бельото на съпруга, се оказаха огромни. Дамският стринг също не е много точен. Извадих от две кутии М и имаше два пръста разлика в ластика, взех по-малкитте, но пак идват дълбочки. Сутиена ми е ок.
Миналия септември беше играта със стикитата, дали пък няма да я повторят  Crazy

# 576
  • Мнения: 4 841
Вече определено не ме е яд, че не купих. Иначе ми харесаха.

# 577
  • Мнения: 3 020
Аз да ви питам знаете ли каква е разликата между трите вида/цвята сирене Пилос? Виждам, че има червено, синьо и зелено  Rolling Eyes newsm78
Взимаме червеното и ни харесва.

# 578
  • Мнения: 27 832
Ние купуваме предимно от синьото май. newsm78 С червеното нямат кой знае каква разлика в състава, ако има въобще такава (по спомени), но синьото повече ми харесваше как е опаковано. Сега разбирам, че има и зелена опаковка...да не би то да е козе? newsm78 Червената и синята опаковка мисля, че все са от краве мляко, но скоро не съм купувала; да не би пък едното да е овче?! newsm78
Днес по обяд пъстървата била свършила.... #Cussing out Така се бях настроила, че ще ядем риба.... Confused

# 579
  • Мнения: 3 020
 Hug видях само, че синьото е по-скъпо, затова мислех, че има разлика... викаш състава да погледна  Rolling Eyes
А може зеленото да е козе или овче, уж гледах, че и на трите пише "Бяло саламурено сирене от краве мляко", ама за зеленото не съм на 100% сигурна  Blush Да не те подведа за него.

# 580
  • Мнения: 27 832
Преди сравнявах синята с червената опаковка- процентът маслено в-во беше еднакъв. Може да е различен производителят (примерно едното да е бг, а другото не..). Преди като го купувах често ми правеше впечатление, че сиренето в синя опаковка е по-евтино от това в червената опаковка, може би с 10-20 стотинки разлика. Явно сега са "наваксали" с цената... Laughing

# 581
  • Мнения: 3 020
Сега видях, че и на трите пише "Бяло саламурено краве сирене" и май червеното е най-евтино.  newsm78
Като имам повече време, подробно ще им огледам кутиите и съдържанието. Ако някой знае разликата, да пише  Hug

# 582
  • Мнения: 5 258
Поне на вкус не виждам никаква разлика между двете. Синьо, червено едно и също е май, обаче аз спрях да го вземам, нещо го развалиха, не е както беше в началото. Сега ми хвалят едно пак от Лидл-sofra, ще го взема и него.

# 583
  • Мнения: 27 832
Съставът на синьото и червеното уж е еднакъв (не намирах големи разлики), но ние повече харесвахме синьото. Червеното ни бе по-трошливо някак. Опаковката на червеното отдолу някак по-тънка беше, а на синьото- по-издръжлива. Преди и формата беше различна- синьото по-тънко и дълго като калъп от червеното. Но наистина, други (по-съществени от цвят, форма и цена) разлики не забелязах.

# 584
  • Мнения: 807
аз питах едно от момичетата, които тъкмо ги подреждаше - каза, цитирам 'пфф...едно и също е!"

Общи условия

Активация на акаунт