Лидл ::68::

  • 83 926
  • 740
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 8 233
Някой има ли мнение за завивките от четвъртък, че ми трябва една та да знам дали си струва.

# 601
  • Мнения: 68 723
Термометър мисля и аз да взема....подобни в аптеката са по 6-7 лв.
За 4 лв все ще мери си мисля, като другите електронни.

# 602
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Карола, калмарите са бейби и да 400гр за 6-7лв. 

Аз купих вече вчера. 500 гр са 5.50 лева. Нямам търпение да ги направя..това лято какво се зарибих по тия калмари..ще се разоря  Blush

Може ли да споделите отзиви. Замразени ли са или охладени?
Аз мисля да взема от мидите с черупки в следващата брошура, макар още да не съм измислила как да ги приготвя.

# 603
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 822
Ние си харесваме сиренето от 400 гр. в мека зелена опаковка. Скоро ММ решил да купи по-голямо количество и взел от пластмасовата опаковка в кафеникав цвят 800 гр. - нищо общо няма с това в зелената опаковка. Беше сухо и не ни беше вкусно. А в зелената си мирише точно на мляко.
Меката зелена опаковка от 800гр е същата като 400гр,като вкус.сега проверих съдържанието на мляко е 94%.
Благодаря ти, ще кажа на ММ, че той е по пазаруването.

# 604
  • Мнения: 5 173
Хавлиите от следващата седмица ок ли са като цена? 70/140 за 10 лева.

# 605
  • Варна
  • Мнения: 7 702
 Аз за чаршафите пък да питам. С ластик ще взема поне два ако успея,но тия с двете лица много ме блазнят. Дайте отзив пише 100% памук.

# 606
  • Русе
  • Мнения: 2 153
Някой да има поглед върху батериите за душ и вана?

# 607
  • Мнения: 120
Аз имам от миналата година смесител за душ- много съм доволна, вече 1 година работи без проблем. Заслужава си парите.

# 608
  • Мнения: 27 587
Мисля, че хавлиите са ок като цена. Обаче да каже някой като качество как са, не съм се заглеждала много-много.

# 609
  • Мнения: 161
Някой има ли мнение за завивките от четвъртък, че ми трябва една та да знам дали си струва.
Миналата година си взех завивка от Лидл, изключително лека и топла е. Цяла зима сме се завивали само с нея, без нищо друго. Много съм доволна. Предполагам и тази която сега ще пускат също ще е добра Wink

# 610
  • Мнения: 171
Мисля, че хавлиите са ок като цена. Обаче да каже някой като качество как са, не съм се заглеждала много-много.
Скоро разбрах, че качеството на кърпата зависи от теглото й. Само че в брошурата не пише. Погледнах тези на Дилиос, защото съм много доволна от тях наистина пише

Състав: 100 % памук

Тегло: 400 гр/м2



 http://dilios.bg/product/%D0%9F%D0%BB%D0%B0%D0%B6%D0%BD%D0%B8-%D … %D0%B2%D0%B8-1135 .

# 611
  • Русе
  • Мнения: 2 153
Аз имам от миналата година смесител за душ- много съм доволна, вече 1 година работи без проблем. Заслужава си парите.
а какво означава автоматичен ограничител за 38 градуса?

# 612
  • Мнения: 120
Над 38 градуса водата е много вряла за къпане и има едно копче, което се натиска и чак тогава можеш да си я направиш над 38 градуса. Много е удобно, защото не си гласиш няколко минути водата, а само си правиш на колкото градуса искаш да бъде.

# 613
  • Русе
  • Мнения: 2 153
питам защото нашата е нагласена от газовия котел на температура и се ползва само топлата (не се смесва), дали ще има проблем?

# 614
  • Мнения: 120
Не знам , но щом е нагласена температурата, то май че няма смисъл от такъв смесител. Трябва някой мъж или разбирач да каже.

Общи условия

Активация на акаунт