Лидл ::68::

  • 83 939
  • 740
  •   1
Отговори
# 585
  • Сливен
  • Мнения: 4 063
зеленото сирене е българско и е много хубаво,кода на производителя е бг0812009-по спомен фирмата е от Добричко,бивша Сердика,купуваме за четвърта поредна седмица,вкуса е един и същ.Червеното ако не се лъжа е румънско,вижте му кода.

# 586
  • Мнения: 27 701
За червеното съм почти сигурна, че е румънско. Остана да разнищим и синьото... Mr. Green

# 587
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 066
Аз ги бях гледала - разликата е в процента млечно съдържание , най- малко е в зеленото , после червеното и в синьото има най- много мляко .

# 588
  • Асеновград
  • Мнения: 3 114
http://www.lidl.bg/bg/513.htm?action=showDetail&id=28107
Термометъра от понеделник пускан ли е до сега? И ако да някакви отзиви?
  bouquet Благодаря

# 589
  • Мнения: 27 701
Аз ги бях гледала - разликата е в процента млечно съдържание , най- малко е в зеленото , после червеното и в синьото има най- много мляко .
Това обяснява защо синьото сирене най-много ни харесваше на вкус. Значи разликата не е в % мазнини в сухото в-во, ами в млякото. Laughing
Подобен термометър имам, но е друга марка, като изключим различният надпис изглежда съвсем еднакво с лидълския, дори и по цвят, функции. Предполагам, че и лидълският ще е с подобно качество, поне аз съм доволна от продуктите на Санитас които съм закупила. Peace

# 590
  • Мнения: 1 244
Много съм доволна от каймата...утре ако има, ще взема поне 4-5 опаковки. Пържени кюфтета правих тази вечер, станаха фантастично вкусни  Grinning

# 591
  • Варна
  • Мнения: 236
Термометърът го ползвам вече година и съм доволна. Като го купих, веднага му сверих показанията с живачен. Нямаше разлика. Иначе бях готова да го върна, ако имаше разлика.

# 592
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 479
Слиповете са доста "дълбоки", като за по-възрастен човек са.

Така е и точно затова ще ги връщам.


Бельо може ли да се връща  Shocked На мен ми отказаха да заменя за по- малък номер детски бански това лято, което е напълно логично, де. Направо се учудвам на практиката да се връща бельо...

# 593
  • Мнения: 807
на есен продават ли духалки?

# 594
  • Мнения: 399
Слиповете са доста "дълбоки", като за по-възрастен човек са.

Така е и точно затова ще ги връщам.


Бельо може ли да се връща  Shocked На мен ми отказаха да заменя за по- малък номер детски бански това лято, което е напълно логично, де. Направо се учудвам на практиката да се връща бельо...
Може, мойте даже не бяха вадени от опаковката. Само най-горната бройка измъкнах леко и измерихи я прибрах обратно. Върнах ги без проблем.

# 595
  • Мнения: 27 701
Може да се връща и бельо. Аз съм връщала детски комплект потниче с бикини, бях взела 3 опаковки, впоследствие задържах двете в тъмен цвят, а третата върнах- не беше разопакована дори. Peace А банските мисля, че имаха лепенка отвътре...или бъркам? За всяка стока важи, че може да се замени или върне, освен ако изрично не е упоменато, че не може.

# 596
  • Мнения: 3 020
Момичета, благодаря за мненията за сиренето. Мъжът ми отдавна иска да пробваме и синьото, ама защо ли бях останала от темата с впечатлението, че то е на Чуден, пък нали нещо не се харесва тук тази марка.... И си викам по-скъпо, пък и лоши отзиви...
Определено ще ги разгледам подробно, сигурно имат разлика, все пак са с голяма разлика в цената.
Иначе наистина на моменти червеното е по-ронливо и понякога има по-особен вкус.

# 597
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 843
Ние си харесваме сиренето от 400 гр. в мека зелена опаковка. Скоро ММ решил да купи по-голямо количество и взел от пластмасовата опаковка в кафеникав цвят 800 гр. - нищо общо няма с това в зелената опаковка. Беше сухо и не ни беше вкусно. А в зелената си мирише точно на мляко.

# 598
  • Мнения: 1 317
Върнах бански без проблем  Peace

# 599
  • Сливен
  • Мнения: 4 063
Ние си харесваме сиренето от 400 гр. в мека зелена опаковка. Скоро ММ решил да купи по-голямо количество и взел от пластмасовата опаковка в кафеникав цвят 800 гр. - нищо общо няма с това в зелената опаковка. Беше сухо и не ни беше вкусно. А в зелената си мирише точно на мляко.
Меката зелена опаковка от 800гр е същата като 400гр,като вкус.сега проверих съдържанието на мляко е 94%.

Общи условия

Активация на акаунт