Италия 149

  • 62 850
  • 746
  •   1
Отговори
# 705
  • IT
  • Мнения: 3 704
И от мен честит рожден ден Мирена Simple Smile жива и здрава.

# 706
  • IT
  • Мнения: 3 704
Правих цвеклото със сметаната-страхотно.Взех си сварено от еуроспин. И спанака с моцарелата и това е страхотно. Исках да видя точно рецептата и минах пак през темата, и се смях до рев на Веселин Златев на Суха Мащерка

# 707
  • Русе
  • Мнения: 7 803
Дами, извинете за нахлуването в тема но има ли дама  която живее в Рим, и има желание да ми отговори на едно въпросче, на лични  bouquet

# 708
  • Bulgaria-Italia
  • Мнения: 218
Здравейте,не съм писала доста отдавна,но напоследък съм загърбила малко форумите.
Имам една молба.Дъщеря ми,заедно със съучениците си участват в конкурс по журналистика на вестник La nazione.Ако имате желание да ги подкрепите,моля отворете линка и кликнете на сърчицето в синия квадрат.Всеки глас за тях е много важен.Благодаря ви предварително!

http://lanazione.campionatodigiornalismo.it/2016/03/03/no-ai-maltrattamenti/

Много страници споделиха статията,получиха много „харесва ми„ но на практика малко гласове.

# 709
  • IT
  • Мнения: 3 704
609 глас е моя Simple Smile Успех

# 710
  • Bulgaria-Italia
  • Мнения: 218

Благодаря много!  Heart Eyes Hug

# 711
  • Мнения: 1 794
 Hug


Моя 791,така де,за какво иначе съм на балкона! Laughing

# 712
  • Bulgaria-Italia
  • Мнения: 218
Hug


Моя 791,така де,за какво иначе съм на балкона! Laughing

Те затова ли заваляха гласове?Призоваваш хората да гласуват значи  hahaha Hug

# 713
  • след Околовръстното
  • Мнения: 1 812
Извинете за нахлуването, но сте последната ми надежда.
Има ли някой, който би могъл да ми преведе 2 изречения на италиански?
Пробвам да обясня на хазяина да ни чака на летището, а не в квартирата, но на английски от 2 седмици тъпча на едно място.
Утре пътувам.
Предварително ви благодаря!

# 714
  • Мнения: 8 568
Мисля,че това е елементарна задача за всяка една от дамите тук. Simple Smile,няма да откажат помощ

# 715
  • след Околовръстното
  • Мнения: 1 812
Текскта е:

"Бих искала трансфер от летището.
Пристигаме на .........2016 в .........часа.
4 възрастни, 1 дете на 7 години.
Няма значение колко ще струва.
Ще ни чакате ли на летището?"

Много ще ви бъда благодарна, защото с комуникацията на английски човекът има голям проблем, повтаря ми едни и същи неща във всеки имейл и реално май не разбира точно какво се иска от него.

# 716
  • MI
  • Мнения: 11 868
Здравей, Иринка, кажи точно какво искаш да му пишеш. Тъй като излизам и не знам после кога ще отворя форума ето семпъл вариант:
Salve Sig. ...,името му ci può aspettare domani all'aeroporto? Arriviamo a ... летище allle .... час con volo No .... полет cordiali saluti ....

# 717
  • MI
  • Мнения: 11 868
Добави преди поздрава това
Siamo 4 adulti e un bambino di 7 anni.
За цената на човек който не познавам не бих писала, може таксито да ви излезе по евтино така. Нека той ти отговори. Пиша от телефона извинявай за пунктуация и т.н.

# 718
  • след Околовръстното
  • Мнения: 1 812
Много благодаря!

# 719
  • IT
  • Мнения: 3 704
Да побутна малко темата;)Как сте момичета?Утре при нас от 8:30 до 12 има стачка на градския транспорт. После в центъра нещо като манифестация на таксиметровите шофьори. Ще ни отпадне разходката. Много народ имаше в неделя до св.Петър, често чувах и българска реч.

Общи условия

Активация на акаунт