Искам да кажа ... (49)_10.08-16.08

  • 36 321
  • 711
  •   1
Отговори
# 15
  • югозапад, под "Марков камък"
  • Мнения: 1 200
Добро утро!
Честит рожден ден Тонка
Честит рожден ден Осмичка
Бъдете усмихнати, щастливи и здрави!



Shocked Лиляна не прави вече тази тема?  Shocked Shocked Shocked

Лиляна е отпуск и се почива, какво толко чудно има newsm78

# 16
  • Мнения: 4 418

Отпуск от форума.  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 24 714
Добро утро!
Честит рожден ден на Осмичката и на Тонка!
Да сте здрави, обичани и щастливи.

# 18
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 266
Честит рожден ден и весел празник на Осмичка и Тонка   bouquet
Спорна седмица, момичета  Hug

# 19
  • Мнения: 761
Честит рожден ден осмичка и Тонка. Ванини да са ти живи здрави деччицата, само радости да ви носят. Искам да кажа, че отпуската свэрши и отново съм на работа, а не искам.

# 20
  • София
  • Мнения: 17 389
Честит рожден ден на Тони и Осмичка!   bouquet

Честита нова седмица на останалите  Mr. Green

# 21
  • Мнения: 4 569
честит рожден ден на Осмичка и Тонка! Живи и здрави да сте, щастливи и усмихнати!
Силве, страхотна ретро снимка! Пуснете още такива, момичета. И моите първи снимки са чернобели, но са малко. Много ми е интересно да гледам такива.

Ще ви помоля за стиснати палци до сряда!

# 22
  • Мнения: 4 199
Да не ви изпусна Hug Честит рожден ден, днес много хубави хора са родени Heart Eyes Най-хубавото тепърва да ви очаква  bouquet Картинката е чудесна и нямам търпение да видя вързопчетата, които са я вдъхновили Simple Smile И аз мисля днес ако остане време да си подкъся косата, пада буквално на снопове. Силве, много си хубава и много хубаво разказваш, защо си крила този талант досега. Като се замисля, на мен нищо толкова смешно - абсурдно не ми се е случвало newsm78Може би с някои хора се случва така, че случките ги намират, не те тях.
Скрит текст:

Минавайки снощи по площада Ени съзря паметника, явно й се стори интересен и каза ''Икам симка'' А тази сутрин дойде до мен, гушна се и каза "мно те ичам" .Пообнадеждих се Heart Eyes

# 23
  • Мнения: 9 578
Благодаря ви за пожеланията  HugСилве,чакам следващата ти история с нетърпение Simple Smile Алечка,да ни покажеш после новата прическа Wink И снимки на лъвчетата се надявам да видя Heart Eyes

# 24
  • София
  • Мнения: 10 825
Добро утро, мили мои!  Hug Цяла тема, че и половината от предишната пропуснах, но пък си починах просто прекрасно. Надявам се, че сте здрави и усмихнати всичките и са ви се случвали само хубави неща.
Ние си прекарахме много добре, жалко че свърши. Два броя деца останаха на морето с баба и дядо, а ние снощи се прибрахме само с дребосъчко. Ще се забавляват много, сигурна съм, но на мен ми е малко.... пусто Blush
За сметка на това днес освен 4-те перални, които ме чакат трябва да разчистя от всички дреболии хола, защото утре мъжът ми ще прати майстори да ремонтират. Наистина имаме сериозна нужда от ремонт, защото стенете са понадраскани и понаудряни с разни играчки, но така не ми се занимава с разчистване, а после и с подреждане.... подсмрък.

# 25
  • Мнения: 5 940
Добро утро.
Честит рожден ден на Тонка и Осмичка. Да сте живи и здрави, много жизнерадостни.
Искам да кажа на Ванини да не се ядосва, но и да не влиза в конфликти, че сега й трябва спокойствие. Измисли нещо от сорта, че Алина по-лесно предполага галено име или там каквото се сетиш, ако подхванат пак темата.
Аз и тази сутрин успях да поспортувам, но беше голяма лудница. Явно в делничен ден повече хора ходят. Бих бягала и на полето, но никой не се навива за тичане, а малко ме е страх да съм сама, защото има кучета.
Джули, детето разбира повече отколкото си мислиш.
Естел, стискам палци.
Силлвия, много си хубава и забавна.

# 26
  • София
  • Мнения: 18 679
Муахахахаха, Силвето ме попиля от смях Joy

Ще пиша, ще пиша, сега в отпуската ще си попиша, да си наваксам Wink

Гледам рожденици имаме. Ами да са живи и здрави и да почерпят по бира, че тази тукашната нещо не ми е по вкуса, умирам за една стела, ама да не е правена в Турция Mr. Green

И понеже мернах Мър, искам да й кажа, че успях да изпълня нашата програма, с диетата и спортуването имам предвид. Влязох си в едновремешните мерки, спортувам редовно, сега даже на почивката всеки ден, понеже има безплатен фитнес в хотела, мноого хубав, то грехота да не се възползва човек. Е, на 25 не станах, но се чувствам добре.

Нино, и твойта дружка е тук. Тази година Равда ни се размина, ама нищо, догодина...

Онна, като свършат, прати ги у нас. Толкова сме за ремонт, че направо е страшно. Ама се не можем да стигнем дотам.

Джулия, а така, ще се обнадеждаваш, няма да се сдухваш! Аз може да не пиша, но чат пат чета, като имам нужда да разпусна, та съм в течение горе-долу на вашата история. Не че има някакво значение, но аз лично никога не съм вярвала, че Ени ще има сериозна диагноза. Не знам защо, има нещо в очичките, закачливо, будно...Ще се оправи напълно, ще видиш Hug

Ех, кафенце с форум  Sunglasses Някои навици никога не умират.

# 27
  • Мнения: 22 523
Добро утро и успешна седмица на всички!

Честито на всички празнуващи!

# 28
  • Мнения: 4 785
Тони, Осмичка - честит рожден ден! Бъдете много здрави, нека днес имате един незабравим ден пълен с щастие, усмивки, приятели, подаръци и всеки друг ден да е като този   bouquet

belinda, браво! Много ти се изкефих, няма да крия Heart Eyes

На мен нещо нервничко ми тръгва седмицата, та ще видим...  Confused
Иначе си изкарахме супер на краткото море. Приятели, плаж, мъж, какво му трябва на човек повече  bowuu Вчера преди да се приберем минахме през Созопол, почивахме там миналата година, обаче е такава гмеж, че не ми хареса. Все на червен флаг попадахме, но важното е, че се добрах до морето, много ми беше залипсвало, нямам търпение вече до голямата ваканция, за да си почина психически. Три дни не си погледнах телефоните, не си взех лаптопа и се чувствах супер.

# 29
  • Мнения: 12 019
Честит рожден ден на празнуващите!  bouquet

Силвия, много хубаво разказваш, обаче на два пъти щях да си изплюя сутрешното кафе от смях! Joy

Много свежи разкази,обикновено хората украсяват романтични моменти,а ти- съвсем живописно- магарета, джанки...умрели хамстери, спирам, че пак ще се разхиля, много, много свежо!

Вчера с детето ходихме на плаж, но ужасно големи вълни. В един момент видях в далечината кораби със знаменца и се сетих, че е Денят на флота. Ходихме с малкия да разглеждаме кораби- пускаха граждани,имаше много добра организация,а батковците обясняваха на малките любопитковци кое какво е.

Общи условия

Активация на акаунт