86 ОДЗ в Люлин-моля за мнения

  • 7 418
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 13 206
Странно  Thinking, аз пък исках да я пусна на ясла още сега от април-май, но директорката категорично отказа. Каза, че нямало за кога, т.к. те щели да почиват от края на май. Миналата година били дежурна градина и това лято щели да почиват. Приемът щял да бъде от септември месец, като на всеки 3 дни щели да приемат по едно дете, по реда на подаването на документите.

Зависи от детското заведение... Нашата ясла и градина работят в доста добър синхрон... Дъщеря ми тръгна на ЯСЛА през юни 2004 г. беше на година и 3 м. Не е имало проблеми... Сега вече на 3 г. отива в градината. Не през септември, а сега на 3 април беше за първи път. Изписаха от яслата децата, които навършват 3 г. до 1 юли 2006 г. На септември групите ще се попълнят с другите дечица дето навършват 3 г. втората половина на годината. Така освободиха места в яслата.... Много гъвкаво решение е това. Хем има места в яслата, хем няма да дундуркат моето дете до 3 г. и половина в яслата...

 Става дума отново за люлинска ясла - Ябълкова градина... не ви пиша номерата, щото не ги знам. Май яслата е номер 41, а градината 13, но да не ви излъжа...

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 173
Момичета, приети сме в яслата, малко странно но има списък с над 80 деца, нали уж имало две групи с по 25 деца?  newsm78
И 4 и 5ти набор са на отделни списъци.
Кой е с нас септември месец?  Hug

# 17
  • Мнения: 416
Незнаех че са излезли резултатите!Още утре ще отида да проверя дали сме приети и после ще пиша.
Дано сме вътре,защото тази градина ми е фаворит.

# 18
  • Мнения: 2 614
Жалко, че излизат във ваканция за лятото, щеше ми се да прочета отзивите ви, и аз съм подала документи за ясла за следващия септември и се оказа, че сме 41-ви номер.
Дано я приемат, че ми е в "двора" на блока тази ясла Laughing, а и не сме подавали другаде документи.

# 19
  • Мнения: 404
Кой е с нас септември месец?  Hug

И ние сме приети за септември  newsm44

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 173
Мами, трябва ли преди да дойде септември да ходим на потвърждаваме, че искаме детето ни да ходи там на ясла?
А пък да ви се оплача, GP-то каза, че изследванията за ясла за детенце трябвало поне една седмица да имаш свободна да се занимаваш с това! Shocked ooooh!

# 21
  • Мнения: 404
Мами, трябва ли преди да дойде септември да ходим на потвърждаваме, че искаме детето ни да ходи там на ясла?

Аз говорих с директорката - не е нужно да потвърждаваме сега, чак септември като подаваме документите.

# 22
  • Мнения: 1 182
Синът ми ходеше и в яслата и сега на градина в 86 ОДЗ.доволни сме-синът ми най-вече. Peace

# 23
  • Мнения: 416
И ние сме вътре!От 4-ти септември сме на ясла,въпреки че ми се щеше да ни запишат в градината,нищо че нямаме 3 год.

# 24
Моя син Здравко вече цяла година ходи на ясла в 86 ОДЗ-Люлин и съм доволна.Обстановката е добра и лелите се държат добре с децата.Много неща научи там и стана много контактен.

# 25
Здравейте майки !!!
Искам да коментирам темата, за детската градина. Моето дете вече втора година ходи в 86 ОДЗ и аз съм доволна. Преди да я запиша чувах различни мнения, но реших сама да си създам. Все пак тази градина ми е съвсем наблизо. Детето ми ходи с желание и удоволствие на градина. Много е важно учителките, който ги поемат, да са нежни и внимателни. Смятам, че тази градина е добра и можем да бъдем спокойни за децата си.  Simple Smile Не се тревожете и не му мислете много, всяко начало е малко странно и после всичко ни се вижда много лесно и естествено.  Желая на всички децата да са приети и да им хареса и на тях и на вас. Успех и много весели игри на децата.  Simple Smile

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 173
Момичета, трябва ли отначало детенце да ходи на ясла по половин ден докато свикне? Защото ако е така, мойто ще трябва да свикне за 1-2 дена, повече няма да ме пуснат от работа  Sad
Дали лелките там ще се цупят ако отивам в края на работното време да си я взимам, т.е. 6.30-7.00  newsm78

# 27
  • Мнения: 416
Не съм сигурна,но май ги взимат от раз - без такива истории за по половин ден.Въпреки че мен варианта да го давам отначало за по половин ден ми допада повече.

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 173
Хей мами някой ходил ли е до 86 ОДЗ да види дали има някакви срокове за записване? Предполагам всички ни вълнуват също въпроси дали ще има отначало половин ден, какво трябва да занесем за децата, дали лелите ще искат децата да с памперси  newsm78 Бабата през лятото почти я е отвикнала от пампата, не виждам смисъл сега отново да я слагам, да не говорим, че тя вече не я иска, сама си я маха  Rolling Eyes
Аз се притеснявам и за друг проблем, детенце беше с АБКМ, успешно захранена е, ама пак трябва да й се изключат от менюто някои храни като шоколад, мед, риба, цитрусови. Дали ще ни спазват диетата?  Thinking

# 29
  • Мнения: 138
Днес ходих до градината. Хареса ми обстановката вътре, беше доста приветливо и светличко, както и чисто и поддържано. Уви, молбите за записване се подават чак другата година, 2007 януари. Списъците излизат юни 2007г. Мойте синове сега са на по 1г. и 8 месеца. Подала съм и в друга градина документи, но в 86 ОДЗ ми е най-близко. Дано ги приемат юни 2007, защото там ще ни е най-удобно и най-близко. Аз също съм чувала много отзиви за обстановката там, за лелките, дано всички хубави се оправдаят и децата ни останат доволни, както и ние, де:)

Общи условия

Активация на акаунт