Спалното бельо

  • 66 578
  • 271
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 56
Искам да попитам един въпрос:
Ако закупя например от Beauty Linens, спално бельо за 50 лв. и такова от примерно 150 лв. от една и съща материя, то кое ще е по-изгодно ако търся нещо качествено и издръжливо?

# 226
  • София
  • Мнения: 12 006
Искам да попитам един въпрос:
Ако закупя например от Beauty Linens, спално бельо за 50 лв. и такова от примерно 150 лв. от една и съща материя, то кое ще е по-изгодно ако търся нещо качествено и издръжливо?

Зависи от гъстотата на нишките, за която би трябвало да има информация, зависи и от качеството на боите и технологията на оцветяване, с които са оцветени - тук вече е на късмет. Аз не съм купувала нищо на тази марка, така че не мога да кажа конкретно за нея.

# 227
  • Мнения: 1 210
Някой поръчвал ли е спално бельо от тук http://smartliving.bg/ ? Интересува ме качеството  на 5д комплектите, че като гледам тая цена от 70лв и изискването да се пере на не повече от 30 градуса.....  Rolling Eyes

# 228
  • Мнения: 791
Някой поръчвал ли е спално бельо от тук http://smartliving.bg/ ? Интересува ме качеството  на 5д комплектите, че като гледам тая цена от 70лв и изискването да се пере на не повече от 30 градуса.....  Rolling Eyes

Ако някога си имала "удоволствието" да спиш на чаршафи с примес на полиестер и си се чувствала добре, и ако обичаш много шарени десени, значи тези комплекти биха ти харесали.
Полиестерът в спалното бельо е един кошмар - сутрин се събуждаш "в собствен сос" и "приятно ухание".
Материята на няколкото спални комплекти, които отворих да погледна за детайли, е - 80% памук, 20% полиестер.
Отделно с прането не 30 градуса, с какъвто и да е прах, не смятам че може да се постигне нужното ниво на дезинфекция и бактериална чистота.
Като заключение и мое лично мнение - аз никога не бих си купила тези комплекти, а и да ми ги подарят никога не бих използвала.

# 229
  • София
  • Мнения: 12 006
Скрит текст:
Някой поръчвал ли е спално бельо от тук http://smartliving.bg/ ? Интересува ме качеството  на 5д комплектите, че като гледам тая цена от 70лв и изискването да се пере на не повече от 30 градуса.....  Rolling Eyes

Ако някога си имала "удоволствието" да спиш на чаршафи с примес на полиестер и си се чувствала добре, и ако обичаш много шарени десени, значи тези комплекти биха ти харесали.
Полиестерът в спалното бельо е един кошмар - сутрин се събуждаш "в собствен сос" и "приятно ухание".
Материята на няколкото спални комплекти, които отворих да погледна за детайли, е - 80% памук, 20% полиестер.
Отделно с прането не 30 градуса, с какъвто и да е прах, не смятам че може да се постигне нужното ниво на дезинфекция и бактериална чистота.
Като заключение и мое лично мнение - аз никога не бих си купила тези комплекти, а и да ми ги подарят никога не бих използвала.

Почти всички цветни чаршафи имат указания за пране на 30 гр. Вариантите са 2 или не се спазва и чаршафите избеляват или се ползва дезинфектант и на 30гр. Третия вариант е  на 30гр. без дезинфектант Mr. Green.
За материята аз бих предпочела 100 % памук.

# 230
  • Мнения: 1 210
Afrodita, Gifty, много ви благодаря  bouquet

# 231
  • София
  • Мнения: 11 785
Знаете ли къде в София се продават чаршафи на ТАС?Имат ли представителен магазин?Или се предлагат в различни магазини?

# 232
  • Мнения: 19 525
Някой поръчвал ли е спално бельо от тук http://smartliving.bg/ ? Интересува ме качеството  на 5д комплектите, че като гледам тая цена от 70лв и изискването да се пере на не повече от 30 градуса.....  Rolling Eyes
От тия десени тръпки ме побиха...цигания от класа. Че и полиестер, че и 70 лв. Аз си взимам спално бельо от тук http://dilios.bg/products/%D0%A1%D0%BF%D0%B0%D0%BB%D0%BD%D0%BE-% … E%D1%80%D1%81-115 - памук ранфорс и съм повече от доволна. Пликовете им имат едни тик так копченца пластмасови, много полезни и когато се перат в пералня. Просто се закопчават и дрехи не могат да се завират вътре.

# 233
  • Бургас
  • Мнения: 4 089
някой да препоръча олекотени завивки, които да не са бели, а цветни

# 234
  • Мнения: 748
Знаете ли къде в София се продават чаршафи на ТАС?Имат ли представителен магазин?Или се предлагат в различни магазини?

В мебелен магазин Еником има , но избора не е голям /в момента имат и 15% отстъпка/ Имат фирмен магазин и някъде на Ботев, ако някой не се включи с точен адрес мога да попитам.

# 235
  • Мнения: 748
Да споделя. Днес ходих до фирмения магазин на ТАС на бул.Хр.Ботев / в София/ . Продавачката беше страшно любезна. Показа ми и ме запозна доста подробно с нещата им. Това, което ми направи впечатление е по-ниските цени от Еником и неособено богатия избор. Като че ли, очаквах повече.
Комплектите ранфорс  за спалня са 79 лева, а сатен делукса 149. Имаше и на друга турска фирма, но забравих името. Някой ако се сеща да ми помогне?

# 236
  • София
  • Мнения: 11 785
Да споделя. Днес ходих до фирмения магазин на ТАС на бул.Хр.Ботев / в София/ . Продавачката беше страшно любезна. Показа ми и ме запозна доста подробно с нещата им. Това, което ми направи впечатление е по-ниските цени от Еником и неособено богатия избор. Като че ли, очаквах повече.
Комплектите ранфорс  за спалня са 79 лева, а сатен делукса 149. Имаше и на друга турска фирма, но забравих името. Някой ако се сеща да ми помогне?
А къде точно се намира този магазина им?

Между другото открих русенска фирма със същото име и съвсем се обърках.ТАС не са ли турска фирма?

# 237
  • Мнения: 748
Малко съм зле с обясненията , но ще опитам .Значи кръстовището на Пиротска и Ботев. Тръгваш посока Сливница и на ъгъла на първата пресечка в дясно. Или по точно казано на ъгъла на първата успоредна на Пиротска и Ботев. Дали написах нещо... newsm78

# 238
  • София
  • Мнения: 11 785
Благодаря,мисля че разбрах. Peace Но,натам от много време не съм ходила и не се сещам кой е магазина.
Само за спално бельо ли е?Въпросното спално бельо ТАС турско ли е или българско,понеже открих,че в Русе се шие бельо със същото име?

# 239
  • Мнения: 748
Магазинът е с големи табели с логото на ТАС. Не знаех, че има и българско производство, но мисля, че бяха турски нещата - поне кутиите са в надписи на турски.

Общи условия

Активация на акаунт