Jorjeia-гел за заличаване на стрии?

  • 74 907
  • 123
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 72
Аз като го поръчах в началото на август бяха изчерпани наличностите и очакваха доставка. В сайта бяха посочили срок за изпрщане, който спазиха. Може да погледнеш там дали не пише нещо.

# 76
  • София
  • Мнения: 940
Аз като поръчвах пишеше, че има наличност и стандартно до 5 дни ще отнеме. Писах им във FB, вината била в куриера. До момента не съм имала проблем с този куриер, но ще ги питам. Просто малко несериозно ми се видя да чакам толкова време, а и да не ми отговорят на писмото няколко дни. Все пак наистина може да нямат вина.

# 77
  • Мнения: 72
Това е при мен, изглежда има минимлана разлика. Първата снимка е от 05.08, а втората от днес -23.08
http://prikachi.com/images.php?images/315/8885315y.jpg

Последна редакция: вт, 23 авг 2016, 10:29 от *Рали*

# 78
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 957
Това е при мен, изглежда има минимлана разлика. Първата снимка е от 05.08, а втората от днес -23.08
http://prikachi.com/images.php?images/315/8885315y.jpg
Аз виждам разлика Peace

# 79
  • София
  • Мнения: 940
Нещо не ми върви с този крем  Laughing Днес пак им писах, понеже не получих крема както обещаха в понеделник. При тях всичко било ок, вината в куриера, дадоха номер на товарителницата. По номера на товарителницата Еконт намериха пратката, но телефона не е моят. Писах им, нямало грешка при тях този номер им излизал, пратих им принтскрийн, че в поръчката е верният номер, а не този който те са дали на куриера. Нищо не казаха повече. На всичкото отгоре са объркали и крема и са ми пратили този за целулит.   Crazy

# 80
  • Мнения: 513
Може ли да споделите кои гелове да използваме след раждане (имам малко синкави стрии по ханша и повечко целулит по бедра и дупе) ?

# 81
  • Мнения: 33
Момичета и аз го поръчах! За 3 дни пристигна.Дано да има резултат и при мен,че съм трагедия в областта на корема.Стриите са ми ужасно дебели.
Само,че са сменили опаковката.Стикера ми е друг! newsm78
Вашите миришат ли на камфор?

# 82
  • Мнения: 242
Може ли да споделите кои гелове да използваме след раждане (имам малко синкави стрии по ханша и повечко целулит по бедра и дупе) ?

Привет!  Щом са още синкави, веднага си купи Био ойл. Бях при дерматолог с проблем по кожата, който се оказа безвреден... и между другото я питах как да махна едни гадни стрии, които се появиха за няколко дни въз основа на качване на кг. Тя ми каза био ойл, защото помага и на бременни и на родили. Безвреден е дори по време на бременност. Изхарчих една опаковка, всички стрии се заличиха, но бяха пресни, още синкаво-лилаво-розови.. В момента ползвам трета опаковка, с която се маже и моя мъж.. Освен това био ойла помага много и при слънчево изгаряне! Много жестоко изгоря той от слънцето за три дни и станаха едни надути петна, почти като мехури, само не бяха пълни с вода... Едната вечер се намаза със суду крем, после като попи със крем здраве и накрая заряза всичко, защото все още стоеше подуто и червено. На следващата вечер след баня, го намазах с био ойла и за около 40мин червенината изчезна...
Повече съм доволна от Био ойла, отколкото от Жоржея...

# 83
  • Мнения: 513
Може ли да споделите кои гелове да използваме след раждане (имам малко синкави стрии по ханша и повечко целулит по бедра и дупе) ?

Привет!  Щом са още синкави, веднага си купи Био ойл. Бях при дерматолог с проблем по кожата, който се оказа безвреден... и между другото я питах как да махна едни гадни стрии, които се появиха за няколко дни въз основа на качване на кг. Тя ми каза био ойл, защото помага и на бременни и на родили. Безвреден е дори по време на бременност. Изхарчих една опаковка, всички стрии се заличиха, но бяха пресни, още синкаво-лилаво-розови.. В момента ползвам трета опаковка, с която се маже и моя мъж.. Освен това био ойла помага много и при слънчево изгаряне! Много жестоко изгоря той от слънцето за три дни и станаха едни надути петна, почти като мехури, само не бяха пълни с вода... Едната вечер се намаза със суду крем, после като попи със крем здраве и накрая заряза всичко, защото все още стоеше подуто и червено. На следващата вечер след баня, го намазах с био ойла и за около 40мин червенината изчезна...
Повече съм доволна от Био ойла, отколкото от Жоржея...
Благодаря за информацията : )

# 84
  • Мнения: 6
За да се заличат стриите трябва упорито, постоянно мазане. Не говоря за конкретния гел, а за всичко подходящо  Peace На мен повечето мазила за стрии ми помагат, но ефект от днес за утре няма. Заличават се, но с яко мазане нон стоп  Peace Съветът ми е - видите ли ефект от мазилото, се мажете всеки ден по 1, 2 пъти след душ  Wink

# 85
  • Мнения: 307
Аз поръчах и четирите лосиона(за стрии, целулит и двата с хиалуронова киселина), за около 10 дни ефект има, но минимален.Кожата става страхотна, много мека,гладка и със здрав вид! Определено съм много доволна, но си трябва постоянство...

# 86
  • Мнения: 3
Здравейте,закупих Жоржея мисия 2 за целулит ,използвах го около 3 седмици без никакъв ефект.Писах им във Facebook, че не съм доволна...отговориха ми ,че не съм го ползвала правилно било ЗАДЪЛЖИТЕЛНО да ползвам нещо преди въпросния крем. Това го пишело в сайта им (проверих беше написано със ситни букви и пише " за по-добър ефект ползвайте мисия 3" ,където изобщо не се разбира "ЗАДЪЛЖИТЕЛНО".) Трябвало да им пиша седмица след мазането понеже ефектът се виждал веднага. Казаха ми ,че при следваща поръчка ще ми пратят продукт подарък (целта ми далеч не е била такава) , но след като им писах отново спряха да ми отговарят. Продължих да ползвам продукта вече правилно , както ми казаха... НЯМА ефект. Може и при някого да има ефект ,но съм възмутена повече от отношението отколкото от продукта.

# 87
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 957
Мазането трябва да е на чиста кожа. А не пласт върху пласт от емнайсет продукта.  Явно не важи за Жоржеята. Аз лично спазвам това правило с каквото и да се мажа - от кремове за целулит до кремове против схващания. Чистата кожа абсорбира продуктите много по-добре.

# 88
  • Мнения: 3
Дааа и аз така си мислих (доста по-логично е) , но уви с Jorjeia явно не е така. Трябвало да нанасям хидратиращ крем преди това... навсякъде го пишело и диспечерките им били инструктирани да го казват на всеки клиент. Щом е така задължително защо не са го написали на самия продукт?!

# 89
  • софия
  • Мнения: 1 707
Ох ,и аз се го мисля и май ще си взема.

Общи условия

Активация на акаунт