Jorjeia-гел за заличаване на стрии?

  • 74 910
  • 123
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2
Поръчах си го вчера. Надявам се да има резултат. Много дълго време се колебах между този гел и Био Оил. Искам да ви питам колко пъти на ден се мажете? За колко време стига един гел?

# 61
  • Мнения: 3 597
Използвам го вече 10 дена и има разлика . Все още не съм направила снимки , но разликата е очевидна , дори сестра ми намира голяма разлика в кожата на корема ми . Аз се мажа по два пъти на ден , но четох , че някои жени се мажат 3 и така постигат по-бърз резултат . За 10 дни съм до половината опаковка  Peace

# 62
# 63
  • Мнения: 1
Здравейте момичета, споделяйте мнения дали има резултат от този грл и според Вас дали мога да го ползвам докато съм бременна? Не се притеснявам, че няма да има ефект, колкото че мога да навредя на бебо по някакъв начин. Малко съм скептична към продукти, кигато на сайта им никъде не пише фирмата, която произвежда продукта, няма и пълно съдържание, сертификати и т.н. Утре сайтът ако бъде спрян, как можеш да предявиш някакви претенции? Моите стрии са по дупето и бедрата тръгнаха вече, и имам чувството ме се увеличават, въпреки че се мажа 2 пъти на ден с олиото на Галеника.

# 64
  • Мнения: 54
Дами, аз също си поръчах вчера двете мисии и ги чакам. Да видим магичните резултати  Sunglasses Hug

# 65
  • Мнения: 1 966
Как съхранявате с оглед наличието на толкова масла?
Мисля и аз да поръчам, съставките ми се струват безвредни.

# 66
  • Мнения: 72
Ирене, на опаковката си пише как да се съхранява.

Marinskoto85, при мен стриите така се появиха, буквално за една нощ. Може да го пробваш, според мен няма да ти навреди.

Ползвам го от петък, честно казано за сега разлика не виждам. Но ще продължа да се мажа, може пък и да стане  Grinning



Хайде стискайте палци, в петък ще се отчета  Wink

# 67
  • Мнения: 72
Мажа се от миналия петък и няма никаква разлика.

# 68
  • Мнения: 3 597
Мажа се от миналия петък и няма никаква разлика.
Ако стриите са стари е възможно да има разлика и към 18-20 ден . Не се отказвай . Моите също не са заличени , но имам разлика и ще продължавам да се мажа  Peace

# 69
  • Мнения: 72
Да, ще продължа. Докато не изхабя опаковаката няма да се откажа.   Peace
Според мъжа ми имало разлика, ама аз не забелязвам...дори и на снимките.

# 70
  • Мнения: 2
Мажа се вече една седмица. Има разлика. Не за заличени, но опредлено са по-малко забележими. Мисля, че докато свърши опаковката резултата ще е много задоволителен. Не знам само дали ако спра да се мажа ефекта ще си остане, или трябва постоянно да го ползвам.

# 71
  • Мнения: 21
Аз си поръчах две опаковки от въпросния продукт от Мисия 1 против стрии и за повече от месец не видях никакъв ефект. Мисля, че това с положителните отзиви е маркетингов трик и е вероятно снимките да са минати през програма дори. Лично аз не познавам човек, който лично да ми е казал, че е доволен от продукта, а тези снимки и отзиви от хора в страницата във фейсбук може изобщо да не са с реални профили. Отделно миризмата на продукта не ми допадна изобщо и забелязах дори по някои от дрехите ми зелени следи от него, а аз винаги изчаквам да попие добре. След като изразходих и двете опаковки писах съобщение на страницата им във фейсбук и пратих снимки и казах, че няма абсолютно никакъв резултат и те ми отговориха с въпроси от сорта на мажа ли се по 3-4 пъти на ден, а в сайта пише, че продукта се използва 2 пъти дневно, кожата ми суха ли е и дали се пека на слънце и солариум. За мен това е поредната интернет измама и това са най-лошо похарчените ми 40лв.

# 72
  • Мнения: 3 597
Veronika , аз наистина съм доволна . Не знам защо при вас няма разлика , но при мен има . Предупредиха ме да не се излагам на слънце докато се мажа и дори прекъснах терапията по време на почивката на море . Аз също им изпратих снимки и определено профила ми във ФБ не е фалшив и не е реклама . Явно зависи и от кожата на човек . Има хора , които пишат , че са доволни след седмица , но има такива , които пишат , че забелязват разлика чак след 2 месеца  Peace

# 73
  • София
  • Мнения: 940
Момичета вие за колко време получихте крема? Поръчах го на 7.08 и още не са ми го доставили, писах им на имейл адреса, няма отговор .

# 74
  • Мнения: 1 966
Момичета вие за колко време получихте крема? Поръчах го на 7.08 и още не са ми го доставили, писах им на имейл адреса, няма отговор .
Аз го получих след 5 дни. Пиши им във фейсбук, там отговарят бързо или им се обади.

Общи условия

Активация на акаунт