за Нанди и Мими

  • 4 305
  • 67
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 232
Ох милите...Много кураж и сила на Нанди и дано се преборят с вируса.Знам колко е гадно да си в болница, нали скоро бяхме, а днес ни се размина на косъм.....
Много поздрави  и от нас , който има връзка с нея.
Боже защо на косъм? Леле много ти се събра напоследък!!!
/извинете за "разводняването" на темата/

Защото пак е с бронхеолит Cry Спирам баткото от ясла, че той ги мъкне тия вируси(първо той беше с бронхит)-как ще се оправям -незнам, но поне да са здрави.Та въпреки, че купихме инхалатор и е на антибиотик положението се влоши, имаме си талон за хоспилизация ако през нощта се влоши още повече....та за това.
И аз се извинявам за разводняването на темата.

# 16
  • Мнения: 3 743
Дано Мими бързо се оправи Praynig специални поздрави на Нанди и кураж spoko

# 17
  • София
  • Мнения: 4 412
Дано Мими бързо да се оправи!!! Кураж и късмет на Нанди!!! Praynig Praynig Praynig

# 18
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Сега пак говорих с Нанди.
Чакаха пред ЕЕГ-то.
Мими има много силен вагинален секрет.
Днес пак ще пробват да я захранят.
Хубавото е, че са и спряли системите, лошото е, че е направила гърч различен от тези, които е правила досега:(

Иначе Нанди вече има за четене и монети за ТВ, само дето ТВ не работи (ех, как ме връща във времето всичко това...)

# 19
  • Мнения: 2 327
Новините не са много добри. Дано бързо да има подобрение на детенцето.

# 20
  • Мнения: 882
Стискам палци по-бързо да се оправя малката принцеска.
Тя ще пребори тоя гаден вирус newsm17

# 21
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Горките... Дано се възстанови бързо мъничето  Praynig

# 22
  • Мнения: 480
Току що говорих с Нанди-ЕЕГ-то не е хубаво и според Попова има огнище.Нанди е страшно притеснена-накарах я веднага да се свърже с Литвиненко и да поиска спешно консултация с него.Молете се всичко да тръгне към добра страна!

# 23
  • Мнения: 3 743
Опитах да й звънна, но явно в момента не може да говори,  Praynig дано по-скоро има добри новини

# 24
  • София
  • Мнения: 2 262
Милите ни момичета, дано се намери бързо решение на проблемите, че да го лекуват детенцето ефикасно!
Стискам палци!

# 25
  • Враца
  • Мнения: 871
ОООх горките Weary  !Тези гадни вируси са тръгнали навсякъде ! Ужас  smile3511  Стискам палци....малката адашка да се оправя бързо...А мама да се успокои.  Кураж милички!   newsm17

# 26
  • Мнения: 1 710
Нанди, наистина съжалявам. Ще се молим с целите си сърца за вас.

# 27
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Надето звучеше по-добре
МИми се храни, не е на системи, Литвиненко е отишъл и предполага, че влошеното ЕЕГ се дължи на боледуването. За жалост малката е със стафилококи - но лично аз не изкл възможността да е така по рождение - просто в родилното да не са я проверили /детето ми беше със стафилококи и на антибиотик, аз след 4 месеца ходене по мъките открих, че и мен са заразили със стафилококи вагинално/.
Ще се молим гърчовете да намалеят и отшумят сболестта

# 28
  • София
  • Мнения: 2 356
Mилото детенце, тъкмо бяха тръгнали на гимнастика  Cry. Много ми е мъчно, дано бързо се оправи,  дано вече да свършват проблемите им.  Praynig Praynig Нанди бъди силна, моля те, с теб сме.

# 29
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
ПОЗДРАВИ от Надето - ще ме извините, че и вчера забравих да ви ги предам - каза,че ви благодари за съпричастността!

Общи условия

Активация на акаунт