Къде в Пловдив? - 59 тема

  • 68 609
  • 753
  •   1
Отговори
# 735
  • Майничка
  • Мнения: 12 709
Моля за мнения къде в Пловдив продават старинни мебели /винтидж/, по-конкретно търся витрина/ бюфет в бяло.  Бях вчера до Галеро, та освен тях други места?
Ретро М, шоурумът им е на Голямоконарско шосе, точно преди Царацово. Имат и сайт.
Иначе антиквариатът до Областното управление на полицията, но там бяло за висока мебел по-рядко съм виждала.

Погледна ли и в сайта на вивре? Понякога излизат много интересни неща.

# 736
  • Мнения: 94
За последния рожден ден на сина ми поръчахме торта от "Колекция",за фирмено парти също сме поръчвали, хубави са им нещата  Peace





Съгласна ,тортите са страхотни и на вкус и на външен вид!

# 737
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Не виждам нищо странно,ако няма проблем...за какво да го водя?

За да свиква с обстановката,инструментите и зъболекаря.Също и за профилактика.Детето сигнализира за проблем,когато кариесът е дълбок и го боли от храна.Зъболекарят го вижда още докато е малък и се оправя много по-нетравмиращо.Препоръчват се профилактични прегледи през 6 месеца.

НО дали да води детето си на зъболекар профилактично е избор на всяка майка  Hug

# 738
  • Пловдив
  • Мнения: 3 591
Не виждам нищо странно,ако няма проблем...за какво да го водя?

За да свиква с обстановката,инструментите и зъболекаря.Също и за профилактика.Детето сигнализира за проблем,когато кариесът е дълбок и го боли от храна.Зъболекарят го вижда още докато е малък и се оправя много по-нетравмиращо.Препоръчват се профилактични прегледи през 6 месеца.

НО дали да води детето си на зъболекар профилактично е избор на всяка майка  Hug
Напълно съгласна!

# 739
  • Пловдив
  • Мнения: 297
Бихте ли ми препоръчали техник за съдомиялна "Мидея"?

# 740
  • Мнения: 2 409
Не виждам нищо странно,ако няма проблем...за какво да го водя?
Детето сигнализира за проблем,когато кариесът е дълбок и го боли от храна.Зъболекарят го вижда още докато е малък и се оправя много по-нетравмиращо.

майката също така вижда и черни точки по зъбите, преди да се превърнат в кариес

# 741
  • Майничка
  • Мнения: 12 709
...майката също така вижда и черни точки по зъбите, преди да се превърнат в кариес

И аз лежах на тази кълка, ама при малката вече под втора, едва забележима, черна точица, се оказва пулпит. Тя е и с много висок праг на болка, изобщо не отразява дори машинката, освен като вибрация. Ако чакам да си каже, по-добре направо да гледам за подута буза...

# 742
  • Пловдив
  • Мнения: 281
Мами,трябва ми детски стоматолог за дете на 9г...като за първо посещение. Ако е в Тракия още по-добре.Препоръчаха ми др.Милев в Кичука,но като резервен вариант.

П.п. за кариес става дума.

  Аз водя дъщеря си при д-р Захманов в ТЦ Аримаг - Тракия  Peace

# 743
  • Мнения: 5 613
...Не виждам нищо странно,ако няма проблем...за какво да го водя?А и профилактика е едно,а лечение е друго...поне за мен....
Съвсем приятелски съвет:
Скрит текст:
Не искам да влизам в излишни спорове,но човек вижда това,което знае. Това,че родител не вижда проблем( и детето няма симптоми) ,не означава,че няма нужда от прегледи и лечение. Освен заболявания на твърдите зъбни тъкани и лигавицата,има и лицево-челюстни деформации,за които се следи.За качествена орална хигиена също.Колкото по-рано свикне с обстановката в кабинета,ще е по-лесно за работа после.
Не пренебрегвайте с лека ръка редовните профилактични прегледи при зъболекарите.  Peace

# 744
  • Пловдив
  • Мнения: 41 054
Елфи,айде прави новата тема,
Скрит текст:
че...да забравя каква безхаберна майка съм  Whistling Аз си мисля,че като нямам развален ни един зъб и детето ще е така...Признавам си без бой!
Благодаря за съветите!  bouquet

# 745
  • Мнения: 2 409
Скрит текст:
...Не виждам нищо странно,ако няма проблем...за какво да го водя?А и профилактика е едно,а лечение е друго...поне за мен....
Съвсем приятелски съвет:
Скрит текст:
Не искам да влизам в излишни спорове,но човек вижда това,което знае. Това,че родител не вижда проблем( и детето няма симптоми) ,не означава,че няма нужда от прегледи и лечение. Освен заболявания на твърдите зъбни тъкани и лигавицата,има и лицево-челюстни деформации,за които се следи.За качествена орална хигиена също.Колкото по-рано свикне с обстановката в кабинета,ще е по-лесно за работа после.
Не пренебрегвайте с лека ръка редовните профилактични прегледи при зъболекарите.  Peace

Цялото семейство сме с проблемни зъби при нас профелактични прегледи не съществуват  Joy по простата причина, че на няколко месеца се налага да правим по някой зъб #Crazy

Смятам да не продължавам по този въпрос, че разводняваме темата  bowuu

# 746
  • Мнения: 2 409
Скрит текст:
Елфи,айде прави новата тема,
Скрит текст:
че...да забравя каква безхаберна майка съм  Whistling Аз си мисля,че като нямам развален ни един зъб и детето ще е така...Признавам си без бой!
Благодаря за съветите!  bouquet

 Joy Joy Моля моля
Скрит текст:
може би сме много безхаберните

# 747
  • Мнения: 5 613
Сакън,сакън !   ССФ ( Средно статистическите форумки) са образцови майки и съпруги !

Скрит текст:
И съвети даваме всякакви ( ела пе непоискани )   Hug  Laughing

# 748
  • Мнения: 520
Виждали ли сте някъде от новите дезодоранти на "Dove" или "Rexona"?

http://www.enzo.bg/dove/original-maximum-protection-antiperspirant/
http://www.enzo.bg/rexona/women-maximum-protection-antiperspirant/

# 749
  • Мнения: 248
Търся сервиз или майстор за домашна кафемашина! В района на Центъра! Някой да помогне? Благодаря предварително!

Общи условия

Активация на акаунт