Къде в Пловдив? - 59 тема

  • 68 604
  • 753
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 3 675
Имам спешно питане,къде в Пловдив мога да намеря чанта или сак с размери 55x40х20см.на по достъпни цени и да побира багаж до 10кг.Мерси

# 721
  • Мнения: 362
Търся координати на Д-р Павлова-ендокринолог,но не телефона във ВМИ,там не ме свързват с нея.Или някой ако знае къде другаде,освен във ВМИ работи.

# 722
  • Мнения: 1 524
Търся координати на Д-р Павлова-ендокринолог,но не телефона във ВМИ,там не ме свързват с нея.Или някой ако знае къде другаде,освен във ВМИ работи.
Едно време работеше в ДКЦ-то срещу Панаира,ДКЦ Надежда,май се казваше,но не знам дали още е там newsm78 newsm78

# 723
  • Мнения: 55 044
Мами,трябва ми детски стоматолог за дете на 9г...като за първо посещение. Ако е в Тракия още по-добре.Препоръчаха ми др.Милев в Кичука,но като резервен вариант.

П.п. за кариес става дума.

Правилно ли разбирам, че дете на 9 г.не е ходило никога на стоматолог? Crazy
Много лошо, ако е така.
Децата се водят на 6 месеца. Peace

Мога да препоръчам моята стоматоложка, д-р Панекова, работи в Гранд-а.
Работи с касата.
Водя дъщеря ми от 3 годишна при нея, има подход с деца, освен това кабинета е много модерен, имат си начини да ги забавляват. Peace

# 724
  • Мнения: 362
Търся координати на Д-р Павлова-ендокринолог,но не телефона във ВМИ,там не ме свързват с нея.Или някой ако знае къде другаде,освен във ВМИ работи.
Едно време работеше в ДКЦ-то срещу Панаира,ДКЦ Надежда,май се казваше,но не знам дали още е там newsm78 newsm78
И аз това намерих като инфо ,но явно телефоните са сменени,не мога да намеря актуални.

# 725
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 232
Момичета,спешно търся отзив и мнение за акадения 21 век за курсове по математика за 4кл.Надарено дете от моя клас желае да я посещава,а баба му,която се грижи за него, няма голяма финансова възможност жената.Иска й се да знае дали си заслужава да отдели средства за школата. Много искам да й поногна с отзив,за да не си даде парите на вятъра,защото детето е много ученолюбиво и добро,а има така тежка съдба. Не познавам колегите там,понеже са доста по-възрастни от мен,а и нямам лични наблюдения. Моля за отзиви. Praynig  bouquet
Има тема за 21 век,но отдавна не в пиаано,а и мненията в нея не са много информативни.

# 726
  • Мнения: 220
Помагайте с избор на торта за първи рожден ден. За кръщенката поръчахме от Чочко, няма такава подигравка хем грозна, хем не вкусна, а не е и малко пари.
Исках от жена, която прави вкъщи, но са толкова заети, че дори не ми отговарят ....
Сега съм се насочила към Амели, добра ли им е изработката на торти с фондан и вкусни ли са?

# 727
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
winipooh ,всичко е на какво ще попаднеш в конкретния момент.Поръчвали сме от Амели-суха беше тортата.Два пъти Чочко,пълнеж Мими,хубави бяха и фондана си беше като на каталога.Мон Шери гледала ли си ги?

# 728
  • Мнения: 2 019
За последния рожден ден на сина ми поръчахме торта от "Колекция",за фирмено парти също сме поръчвали, хубави са им нещата  Peace

# 729
  • Пловдив
  • Мнения: 3 665
Момичета,спешно търся отзив и мнение за акадения 21 век за курсове по математика за 4кл.Надарено дете от моя клас желае да я посещава,а баба му,която се грижи за него, няма голяма финансова възможност жената.Иска й се да знае дали си заслужава да отдели средства за школата. Много искам да й поногна с отзив,за да не си даде парите на вятъра,защото детето е много ученолюбиво и добро,а има така тежка съдба. Не познавам колегите там,понеже са доста по-възрастни от мен,а и нямам лични наблюдения. Моля за отзиви. Praynig  bouquet
Има тема за 21 век,но отдавна не в пиаано,а и мненията в нея не са много информативни.
Курса е добър.Проверете и при Симеонова ,но не знам дали би направила компромис в цената.Иначе за 6-7 клас мога да кажа че Лилия Дилкина във всеки свой курс има по няколко деца ,които не плащат-социално слаби или просто хора в затруднение.Тя е най-невероятния Човек и Учител,който познавам.

# 730
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 232
Благодаря, Рени! Ще предам!  bouquet

# 731
  • Мнения: 6 207
Според мен си заслужава да се говори с госпожата от академията. От родители на деца знам, че е изключително амбициозна и за резултатите на децата й по състезания се бори до кръв. Често се споменава на кои състезания кои от децата й са спечелили и даже преди когато беше разрешено записваше вместо името на училището след името на детето името на академията в резултатите от сътезанията.
Така че ако говориш ти като учител с нея и й се покаже тази страна на нещата, може и да се съгласи.
Ако не има доста пенсионирани учители от старото поколение, които приемат работата си като мисия и ще помогнат с удоволствие без да се замислят. Примерно учителката на моето дете по български е така - тя не му преподава за пари, а с мисия да му помогне. Дори първите уроци не искаше да говори за пари - стига да можела да помогне и да й се покривали транспортните. Наистина порода на изчезване.

# 732
  • Пловдив
  • Мнения: 41 053
Мами,трябва ми детски стоматолог за дете на 9г...като за първо посещение. Ако е в Тракия още по-добре.Препоръчаха ми др.Милев в Кичука,но като резервен вариант.

П.п. за кариес става дума.

Правилно ли разбирам, че дете на 9 г.не е ходило никога на стоматолог? Crazy
Много лошо, ако е така.
Децата се водят на 6 месеца. Peace

Не виждам нищо странно,ако няма проблем...за какво да го водя?А и профилактика е едно,а лечение е друго...поне за мен.Ние трябваше да ходим за второто.
Доволна от др.Милев в Кичука.

# 733
  • Пловдив
  • Мнения: 2 219
Моля за мнения къде в Пловдив продават старинни мебели /винтидж/, по-конкретно търся витрина/ бюфет в бяло.  Бях вчера до Галеро, та освен тях други места?

# 734
  • Мнения: 2 409
Скрит текст:
Мами,трябва ми детски стоматолог за дете на 9г...като за първо посещение. Ако е в Тракия още по-добре.Препоръчаха ми др.Милев в Кичука,но като резервен вариант.

П.п. за кариес става дума.

Правилно ли разбирам, че дете на 9 г.не е ходило никога на стоматолог? Crazy
Много лошо, ако е така.
Децата се водят на 6 месеца. Peace

Не виждам нищо странно,ако няма проблем...за какво да го водя?А и профилактика е едно,а лечение е друго...поне за мен.Ние трябваше да ходим за второто.
Доволна от др.Милев в Кичука.

И аз смятам, че родителите като преглеждат зъбите и не виждат някакъв проблем, детето не казва за проблем,  защо трябва да се мъкне детето по стоматолози. Ако детето е обременено наследствено с "ужасни" зъби тогава съм склонна да го водя безпричинно

Общи условия

Активация на акаунт