Къде в Пловдив? - 59 тема

  • 68 608
  • 753
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 059
По препоръка на тази тема съм ползвала услугите на една превод.агенция точно за епикризи на ул. Богомил, не помня Светове
ли се казваше. Мисля че се справиха добре.

# 706
  • Мнения: X
Търся координати на д-р Иван Филипов - стоматолог. Ще съм ви много благодарна, ако някой може да ми даде телефон на ЛС

# 707
  • Мнения: 524
пълнители за коламаска има в ДМ и в елитис

# 708
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Търся координати на д-р Иван Филипов - стоматолог. Ще съм ви много благодарна, ако някой може да ми даде телефон на ЛС

Този,който се пропи  newsm78 Кой набор е стаматолога,който издирваш?

# 709
  • Пловдив
  • Мнения: 3 383
Търся координати на д-р Иван Филипов - стоматолог. Ще съм ви много благодарна, ако някой може да ми даде телефон на ЛС
Дентален център "Авангард"  Peace

# 710
  • Мнения: 3 459
Мол Галерия работи ли все още ?

Трябват ми някои неща от Уайкики  Simple Smile

# 711
  • Мнения: 2 019
Мол Галерия работи ли все още ?

Трябват ми някои неща от Уайкики  Simple Smile

Работи, в петък бях в Уайкики.Продавачката каза,че магазина няма да се мести,нито ще затварят Мола.

# 712
  • София
  • Мнения: 3 959
Отскоро на баща ми му се напукват ръцете дотолкова, че започва да тече кръв. Ходи на кожен лекар, но тя така и не му е казала какво му е, само е дала да се маже с нещо.
Ще ми препоръчате ли наистина лекар, който си разбира от работата и обяснява като хората? Ако може, да работи и с НЗОК. Peace

# 713
  • Пловдив
  • Мнения: 41 053
Мами,трябва ми детски стоматолог за дете на 9г...като за първо посещение. Ако е в Тракия още по-добре.Препоръчаха ми др.Милев в Кичука,но като резервен вариант.

П.п. за кариес става дума.

# 714
  • Пловдив
  • Мнения: 1 319
Отскоро на баща ми му се напукват ръцете дотолкова, че започва да тече кръв. Ходи на кожен лекар, но тя така и не му е казала какво му е, само е дала да се маже с нещо.
Ще ми препоръчате ли наистина лекар, който си разбира от работата и обяснява като хората? Ако може, да работи и с НЗОК. Peace
Не съм в България и конкретен кожен лекар не мога да ти препоръчам, но децата ми имат подобен проблем и тук им изписаха крем с 5% съдържание на урея. Има такъв на Eucerin. Мисля, че и в ДМ също има. Ефектът беше моментален, може да пробвате , докато се консултирате с лекар.

# 715
  • Мнения: 204
Отскоро на баща ми му се напукват ръцете дотолкова, че започва да тече кръв. Ходи на кожен лекар, но тя така и не му е казала какво му е, само е дала да се маже с нещо.
Ще ми препоръчате ли наистина лекар, който си разбира от работата и обяснява като хората? Ако може, да работи и с НЗОК. Peace
Ползвах услугите на д-р Боян Костов и останах доволна от резултатите.

# 716
  • Мнения: 2 409
Мами,трябва ми детски стоматолог за дете на 9г...като за първо посещение. Ако е в Тракия още по-добре.Препоръчаха ми др.Милев в Кичука,но като резервен вариант.

П.п. за кариес става дума.

Препоръчвам с лазерна машинка - хлапето не усеща болка и не чува дразнещия звук.
Срещу часовника на централна поща - сградата под надписа на алианс

# 717
  • Пловдив
  • Мнения: 41 053
Мами,трябва ми детски стоматолог за дете на 9г...като за първо посещение. Ако е в Тракия още по-добре.Препоръчаха ми др.Милев в Кичука,но като резервен вариант.

П.п. за кариес става дума.

Препоръчвам с лазерна машинка - хлапето не усеща болка и не чува дразнещия звук.
Срещу часовника на централна поща - сградата под надписа на алианс
Дай повече инфо...име,телефон...плаща ли се Rolling Eyes

# 718
  • Пловдив
  • Мнения: 3 591
Мами,трябва ми детски стоматолог за дете на 9г...като за първо посещение. Ако е в Тракия още по-добре.Препоръчаха ми др.Милев в Кичука,но като резервен вариант.

П.п. за кариес става дума.

Водих големия в Кичука на стоматолог.
http://www.dr-tatyana-cholakova.com/

Напълно оправда препоръките.

# 719
  • Пловдив
  • Мнения: 112
И от мен глас за д-р Чолакова  Peace

Общи условия

Активация на акаунт