Скъсан презерватив

  • 23 815
  • 195
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 816
Бонгата е тук!  Mr. Green Laughing Щом гърдите те болят, не ми изглежда като вирус!  Rolling Eyes Тук има само две възможности, дано да е това, което искаш ти! Hug

# 76
  • Мнения: 65
Ами искам да ми дойде мензиса   Shocked Гърдите ме болят от седмица, това главоболие и дискомфорта в стомаха са от 2-3 дни.

# 77
  • Мнения: 311
Ами искам да ми дойде мензиса   Shocked Гърдите ме болят от седмица, това главоболие и дискомфорта в стомаха са от 2-3 дни.
По принцип колко дни ти е цикъла горе долу(средно.Примерно моят е 32)?
Кога мислиш , че може да дойде?

# 78
  • Мнения: 65
Последният месец 39 (пътувах), преди това 33, 31, 45, 34, 34. Това са последните пъти.

# 79
  • Мнения: 1 816
Не му се връзвайте на Бонги, той винаги е над нещата, пък си е и мъж, не ги разбира тез наши терзания... Mr. Green Laughing
Ягодка_11, това с цикълът не винаги е най-точният начин да знаеш какво се случва. При поликистоза цикълът понякога е по-голяма изненада и от бременност.. Mr. Green Laughing А  и тя както се е притеснила, пак може да се получи закъснение! Wink

# 80
  • Мнения: 65
Нямам поликистозни яйчници, ходила съм много пъти на гинеколог, това се вижда на ехограф. Хормоните също са ми в норма. Обяснението е, че не се е регулирал още. Възможно ли е да ми закъснее от половия акт, тази седмица имаше още няколко, при които НЕ Е ИМАЛО гафове.  Thinking

# 81
  • Мнения: 1 816
Споменах поликистозата, като вариант да не може винаги да се определи точният момент на овулация и цикъл. Не казвам, че имаш, миличка. Не зная на колко години си, но цикълът се регулира в рамките на две, три години, после става патология, причината, за която, трябва да се търси! Иначе така както описваш своя цикъл, си е в рамките на нормалното. Рядко са жените, на които цикълът идва всеки месец, на една дата, в един час! Mr. Green По-вероятно е от притеснение да ти закъснее, за това го дай по-леко, спокойно и нещата ще се наредят. Вероятността да си бременна е изключително минимална, да не кажа, че клони към нула! Wink

# 82
  • Мнения: 65
Цикъл имам от май месец 2012. Тогава ми идваше, когато си поиска. През месец, два, че и повече. Последнат година започна да се нарежда. Ами аз бях съвсем спокойна, но като започна това главоболие и започнах пак да се притеснявам. Наистина много ви благодаря, че ме успокоявате.  Hug

# 83
  • Мнения: 1 816
Винаги може да се намери причина! Главоболието може да се дължи на предменструален синдром, или на рязката смяна на климата тези дни!

# 84
  • Мнения: 5 513
Мога да се обзаложа, че не си бременна. Три деца имам и точно в месеците без грам симптоми тестовете бяха +. То така лесно ако се забременяваше, ехее...

# 85
  • Мнения: 1 039
Винаги може да се намери причина! Главоболието може да се дължи на предменструален синдром, или на рязката смяна на климата тези дни!
Peace Или на мощните магнитни изригвания от 27-ми август насам..Иначе аз почти всеки месец предменструално имам главоболие. Не се притеснявай, като те чета съвсем скоро ще се освободиш от очакването  Wink

# 86
  • Мнения: 65
Забравих да отбележа, че пия хапче и не минава. Сега пак ме боли, премерих си температурата - 37,2. Предните дни - 36,9.

# 87
  • Мнения: X
Сигурно си хванала летен вирус.

# 88
  • Мнения: 65
Имам жълто течение днес  newsm78

# 89
  • 2860 км северно от Екватора
  • Мнения: 29 170
Жълто?!

Общи условия

Активация на акаунт