Леене на куршум - къде???

  • 4 111
  • 5
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 153
 Здравейте. Искам да попитам някои знае ли къде мога да заведа детенце да му леят куршум против страх в София и околностите?
 От известно време детето има страх от нещо (нямам представа от какво) и не смее да седи сам в стаята или да отиде до тоалетна. (на 6г. е) преди време го водих на църква да ми пее поп ама нищо не стана. Сега искам да го заведа да му леят куршум, но нямам представа къде да го заведа. Моля, ако имате координати на някои който наистина помага да споделите. От София съм, но съм с коля и околните села и градове също става.
 Благодаря Ви предварително.   bouquet

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
За София нямам, но имам в Смолян такава жена, от която съм страшно доволна. Аз дето хич не вярвам на подобни неща, ефектът при нас беше страхотен. Ако имаш път натам ще ти дам координати.

# 2
  • София
  • Мнения: 153
Ами нямам път на там, но ще отида специално още повече ако има резултат. Може ли за координати малко повече инфо за жената моля.   bouquet

# 3
  • Мнения: 8
Здравейте,
Бе съм информирана за ефекта от леене на куршум на Вашето детенце, но имам опит с капките на д-р Бах.
Те са специална цветова терапия и имат вълшебно действие при породени страхове на малки деца. Потърсете ги в аптеката като поискате такива за преодоляване на страх. За повече информация влезте в сайта за д-р Бах .
Желая Ви много спокойствие и лека нощ за Вас и детенцето ВИ

# 4
  • Мнения: 6
Здравейте. И аз се интересувам къде се лее куршум в гр. София. Благодаря предварително!  Hug

# 5
  • Мнения: 36
Здравейте! В София за леене на куршум - до Лъвов мост  на ул. "Софроний Врачански" 109 - Бисер. От приятели знам, че бил добър! Успех

Общи условия

Активация на акаунт