Как съобщихте на родителите си добрата новина

  • 4 852
  • 70
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 529
в 12 седмица ми направиха запис на видеокасета в консултацията. Без подготовка им пуснахме записа (там човечето си се вижда чудесно - крачета, ръчички,  Wink )
И се радвахме на реакциите им Mr. Green

# 16
  • Мнения: 3 447
Обадих се на майка ми по телефона и й казах "Аз май съм малко бременна" Mr. Green

# 17
  • Мнения: 2 040
Отидохме у нашите, седнахме на масата да обядваме и аз казах: Аз май съм бременна!  Laughing Само аз усещах това, беше ми закъсняло 1 седмица и аз вече бях решила: това е, няма какво друго да е ... Grinning  Имаше леко съмнение и притеснение, да не би да се окаже, че се лъжа и за да не се разочаровам, ако не съм, реших да изчакам още да не би да дойдат червените гости и отложих малко ходенето на лекар .. когато отидох се оказа че съм в 10 г.с.  Grinning
Е, ние вече бяхме женени от няколко месеца и всички го очакваха от нас, преди всичко, защото знаеха голямото ни желания за дете, та нямаше учудени ... само страшно много зарадвани ... Та лекциите относно пазене, разходки, ядене и още, и още, и още, НЕ свършиха през цялото ни гостуване ...  Grinning

НЕвиждам място за притеснение, нито пък точно специален ден или място, за да съобщиш толкова прекрасна новина ..  Simple Smile

# 18
  • Мнения: 64
По телефона, след като ходих на преглед при АГ-специалист. Бях вече в 7-8 гест. седмица. Майка ми каза, че вече знаела, явно ми е личало.

# 19
  • Мнения: 5 391
Ами мен мама ме усети и на мен ми остана само да потвърдя.
smile3521 същата беше ситуацията и при мен

# 20
  • София
  • Мнения: 3 390
Бяхме на море, направих тест, получих кръвотечение, ходихме до болницата в Бургас и като казаха:"Да, има ембрионче и е живичко!" се обадихме на всички още по телефона/бях в 6-та седмица/

# 21
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Ами на баща ми му казах веднага след като видях положителния тест и му се обадих по телефона, за да му кажа, че ще става дядо  baby_neutral, за съжаление майка почина преди 5 години и не е сред нас да се зарадва на новината. Интересното беше, че ноща преди на направя теста я сънувах и тя ме накара да направя пред нея теста, който беше положителен. За мен това е знак, че тя първа е разбрала новината  Heart Eyes.
На родителите на приятеля ми казахме заедно, беше вълнуващо. Майка му се разплака чак жената.

# 22
  • Мнения: 234
По телефона,ревейки,от болницата,където лежах за задържане.Бях в 7гс и мислех да им кажа поне след 12, но ми беше толкова криво в болницата,че не издържах.

# 23
  • Мнения: 224
Денят, в който разбрах 11.04.2004 бях на гости на моите родители /аз съм от Гоце Делчев/ и празнувахме моя 29 рожден ден и Велкден. Това беше най-голямият подарък за мен. Първи научиха моите роднини, сестра ми подскачаше от радост, майка незнаеше на кой свят е, а баща ми се просълзи, обадих се на мъжа ми който беше на работа и му съобщих новината, последва въпрос: 100 % ли е сигурно? и ми каза, че  ще ми звънне пак след малко. Явно му трябваше малко време, за да разбере какво точно съм му казала. На неговите родители казахме на Георгьов ден, тогава свекърва ми има имен ден и и направихме изненада-подарък.

# 24
  • Мнения: 953
При нас беше много смешно, защото ние с мъжа ми живеехме заедно от три години и свекърва ми беше решила че имаме проблем а аз й обяснявах че сега съм започнала работа и още е рано и не го правим, а тя всеки път ме пращаше на доктори и ми говореше че трябвало да се вземат мерки. Бебето съвсем целенасочено го правехме от три месеца когато стана и отдиохме да им кажем като бяхме взели почерпка.
Заприказвахме, тя тоя път пред мъжа ми отново ме прати на лекар и ние се засмяхме и иказахме, че затова носим почерпката и че съм бреманна, те се зарадваха извадиха вина и други почерпки.
На майка ми по телефона защото е далече, а тя горката като и казах ни дума ни вопъл ни стон, занемя докато се опомни.

# 25
  • Мнения: 201
Бях на гости на майка ми и след вечеря й направи впечатление, че не запалих цигара. И ме пита: "А, ти да не си ги спряла?" И аз: "О, да" А тя: "Ама просто така ли или има някаква причина?" И аз: "Бременна съм."  preggo Та така... А приятелят ми сам каза на родителите си.  smile3552

# 26
  • varna
  • Мнения: 404
аз казах веднага след като видях двете чертички

# 27
  • Мнения: 4 406
изпратих коледни картички на роднините, подписани от името на бебето, тогава бях в четвърти месец и само аз и татито си знаехме.

# 28
  • Мнения: 518
ние изчакахме май до края на 8г.с.,защото наши познати бяха съобщили новината веднага след домашния тест и по-късно за съжаление им се наложило да казват че не се е получило.
мъжът ми има чудесно чувство за хумор и каза на майка ми"ама много ми се виждаш остаряла наполедък-май на есен ще ставаш баба."на първото изречение направи еда такава сащисана физиономия.пък на второто мина минута преди да успее да реагира-голяма радост и веселба падна! hahaha
на баща ми каза тя ,че той има болно сърце и се страхувахме че може да не уцелим момента.
за неговите родители пак той е дежурен.ето как елегантно се измънах аз.

# 29
  • Мнения: 1 427
Моите родители не живеят в София,в Сливен са.Ходихме на море и минахме от там да им го съобщим лично-и котката им оставихме, уж  да я гледат докато сме на почивка,но после стана ясно,че ще им погостува по-дълго-и до днес е там Laughing

Общи условия

Активация на акаунт