Радостта ми е голяма, през МАЙ 2016 ще стана мама!

  • 30 204
  • 732
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 368
На лекар смятам в края на този или началото на другия месец да ходя. Вечерта днес нещо почна да ме боли кръста и корема. Възможно ли е вече като се изморя да ми се отразява по този начин. Легнах си преди половин час и вече ми е доста по-добре.

# 31
  • Мнения: 61
Момичета,малко съм объркана.Днес сутринта бях с б.т. 37.5 сега реших да пробвам пак въпреки че знам че не се мери вечерно време но е 37.9.Това вие как го разбирате? Правих си тестове рано е но си е нетърпение.Simple Smile Отрицателни.Тря0ва да ми дойде на 7 -ми.

# 32
  • Мнения: 177
ro.koleva,и аз съм така ,като се претоваря повече и започва да ме боли кръста и корема, и то не от вдигане на тежко,а от повече вървене и като се разшетам повече из вкъщи.Мисля.че се получава от претоварване.Затова днес смятам да звънна на док да го питам кога да отида.

vinsnt,на мен тази температура направо ми прилича на болестна.Успокой се малко,и си изчакай закъснението,знам,че нетърпението е голяма работа,но по-добре да се успокоиш и да не го мислиш много,защото после (недай си боже)ако не стане,ще се разочароваш много.От личен опит ти го казвам.Бъди спокойна,ние сме  с теб и ти стискаме палци  Hug Hug Hug

# 33
  • Мнения: 81
 Rolling Eyes Йеееииии честито ro.koleva.
И аз така като теб не повярвах, че е истина. Пожелавам ти пеброблено бременеене и едно здраво бебче.   newsm10

# 34
  • Мнения: 51
Момичета,малко съм объркана.Днес сутринта бях с б.т. 37.5 сега реших да пробвам пак въпреки че знам че не се мери вечерно време но е 37.9.Това вие как го разбирате? Правих си тестове рано е но си е нетърпение.Simple Smile Отрицателни.Тря0ва да ми дойде на 7 -ми.

Здравейте,

моя термин е на 20 април 2016, но попаднах на вашата тема и реших да прочета. Simple Smile Исках да ти кажа, че аз температура не съм мерила, но в деня в който трябваше да ми дойде си направих тест и той беше отрицателен (като теб от нетърпение). След като не ми дойде следващите два - три дни си направих нов и се показа бледа втора черта Simple Smile На лекар отидох в 4 г.с. + 2 дни и тя ми каза, че е твърде рано за да ми потвърди Simple Smile Миналата седмица като отидох отново вече бях в 6г.с. +1 ден и най-накрая ми потвърди.
Така, че ще трябва да поизчакаш Simple Smile Успех

# 35
  • Мнения: 604
Уфф аз колко теста направих само. То много рано и все отрицателни ама аз тъпо и упорито вярвах,че е станало. И то взело, че наистина станало само дето чертата продължава да ми е бледа и само ходя да проверявам дали не ми идва Embarassed. Голяма съм паника. Стискам палци на чакаштите EFP. И мен адски ме боли кръста особено вечер ,но не ми се вярва да е от бременността.

# 36
  • Мнения: 61
Аз за кръста днес почнах работа и малко кофи ама трябва да се работи. В смисъл кръста много ме боли.Но другото което няма обяснение е че ми се появиха едни ситни пъпчици около ореолите на гърди те, сякаш беше ситен обрив с пъпчици с връхчета, но всъщност не бяха гнойни.Сега като се гледам са изчезнали само леки съвсем леки издутини има подобно на пъпки но не са.Grinning Е надявам се да можах да се изразя правилно и да сте ме разбрали какво имам напредвид.Simple Smile)) И другото сутринта докато пътувах в метрото ми стана лошо,а бях закусвала.Незнам нушение ли е какво е ама много взех да се радвам и да вярвам.Сега ще чакам тестчето да видим то какво ще каже.Simple Smile))) Стискайте палци Simple Smile))

# 37
  • Мнения: 27
Здравейте момичета.  Първо честито на всички видели двете чертички.  Снощи и аз видях двете чертички и искам да се пресъединя към вас с термин 11.05.16 г.  Това ми е втора бременност имам момченце на 2г и 9 месеца

# 38
  • Мнения: 61
Kreizif ЧЕСТИТО! Лека бременност и здраво и усмихнато бебче. Simple Smile))

# 39
  • Мнения: 15
Kreizif и amairani , честито и добре дошли в отбора Simple Smile
А бледата чертичка, си е чертичка Simple Smile , няма спор.
Аз мисля след седмица да отида на доктор, ще видим, моята лекарта е отпуска в момента и чакам да се върне.
Болките в кръста и лесната изморяемост са нормални, аз силно се надявам този път да ме пропусне или поне да е по - лек момента с гаденето и повръщането, за момента се чувствам прекрасно, но е още много рано Simple Smile

# 40
  • Мнения: 81
Kreizif и amairani, честито! Това е прекрасно, че ставаме повече. Simple Smile  Бъдете здрави и лека бременност!
А относно първия преглед, аз си мислех да изчакам най-рано на 10ти.

# 41
  • Мнения: 177
Kreizif,честитоо и добре дошла в клуба на майските мамчета  Hug
Аз вчера звънях на доктора и каза четвъртак или в петък да отида

# 42
  • Мнения: 27
Аз мисля живот и здраве ако всичко е на ред да отида чак в 6 или 7 седмица за да може да се види по хубаво и ако можем да чуем и сърчице. Защото имам лоши спомени от едно ранно ходене докато бях бременна с малкия. Ако бях послушала лекарката тогава детето нямаше да го има сега.

# 43
  • Мнения: 20
Честито, момичета!  bouquet

# 44
  • Мнения: 158
Честито mimsssi.Лека бременност и здраво и красиво бебче за финал. Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Честито на всички бъдещи мами Simple Smile записвам се и аз в темата, моят термин не е определен твърдо, понеже Аг-то е в отпуск, но е 6-7 май Simple Smile от Пловдив съм

Общи условия

Активация на акаунт