Енгин Акюрек в „Kara Para Aşk”, нови и стари проекти – Тема 317

  • 38 443
  • 727
  •   1
Отговори
# 60
  • Пловдив
  • Мнения: 34 184


https://www.facebook.com/groups/484064108419033/?fref=nf

В туитър и ФБ върви кампанията "Хайде, присъединете се към нас." Апели с банковите сметки вървят и от личните ФБ страници на Енгиновите фенове. Момичетата подканят - събирайки средства, искат за РД на Енгин да направят това, за което апелира и Алпер Тюреди. Да обзаведат стая с апаратура за лечение на онкоболни деца. На вратата ще има надпис, че е с помощта от феновете на Енгин Акюрек. До РД на Енгин има по-малко от два месеца - 12 октомври.
................
Марта, и аз познах ресторанта.
  newsm10

# 61
  • Мнения: 23 319
"Понякога не можем да спрем съдбата, детето ми. Така ти е било писано.Запитай се какъв урок е искал да ти даде Бог и не се бунтувай."
По същия начин "това е съдбата ти"  успокояваше  него /не Елиф/,че са  загубили бебето си...
Но вижте как реагира на тези думи Хюсейн. Толкова гузно се  е държал, а аз не съм забелязала нищо.





# 62
  • Мнения: 20 905
Цитат
Я, да пийнем по едно с Йомер, че той както е "захванал"
Не съм още.Ама добре че Йомер си пийна, че Елиф как щеше да си открадне тази целувка. Grinning
Ама сладък мъж, за разлика от другите "пияни"мъже. Grinning






Щастие и спокойствие...


А на сутринта, подарък, усмивка... Grinning

# 63
  • Мнения: 4 966
Не знам дали наякоя от вас е гледала филма Unutursam Fisilda/ Ако забравя, прошепни ми с Фара... аз току-що приключих с гледането...бил е качен още през април т.г. с български превод. Горещо ви го препоръчвам. Изключително трогателен...

http://vbox7.com/play:159c8976c9

Страхотна игра на всички актьори.  Heart Eyes "ХалАта" е невероятна, а Фара е възхитителна.

# 64
  • Мнения: 23 319


Определено на Йомер му е приятно с Елиф.

А, филма с Фарах го гледах отдавна. Дори го коментирах  тук в темата. Мисля, че и снимки качвах.
Ама Фарах... като Ейлюл... Виж Ъшъл е наистина страхотна  newsm10


 

# 65
  • Пловдив
  • Мнения: 34 184
Не знам дали наякоя от вас е гледала филма Unutursam Fisilda/ Ако забравя, прошепни ми с Фара... аз току-що приключих с гледането...бил е качен още през април т.г. с български превод. Горещо ви го препоръчвам. Изключително трогателен...

http://vbox7.com/play:159c8976c9

Страхотна игра на всички актьори.  Heart Eyes "ХалАта" е невероятна, а Фара е възхитителна.

Филмът е по действителен случай. Не ме грабна. Фарах малко не ми допадна - нищо по различно от играта и в МСП. Ъшъл - велика.

# 66
  • Мнения: 20 905


Снимката със Сибел на парчета...

Новото чувство е гняв..

Целият живот е лъжа-"мъдрото" заключение на Хюсеин.
Отрова....Йомер знае какво е лъжа.Нали е полицай и се налага да лъже.
Йомер говори за лъжата в неговия малък свят..


Задушава се от разговора и отива при Елиф.Тя за него в момента е "тихото пристанище".


Но Елиф си има свои "битки".Отказва на Йомер.Трябва да се държи на висота. Grinning


# 67
  • Мнения: 23 319


Сияят и двамата... сигурно от чистият въздух... newsm53

# 68
  • Мнения: 4 966
Филмът не е по действителен случай. Образът на Айпери е събирателен за поколението на поп-музиката в Турция. И Фара е вълшебна в този образ. Отива и да играе всичко - и тинейджър и зряла жена. Наистина е много талантлива. А "халАта" и изпълнителката на ролята на възрастната Айпери са чудесни. Филмът е затрогващ с посланието си, че никога не е късно да проявим великодушие и да простим и че животът винаги си заслужава да бъде изживян, каквото и да ни се случва.

# 69
  • Пловдив
  • Мнения: 34 184


Йомер черпи.
.........
marytza, не се прехласвам по Фарах. Да е жива и здрава. Не ми се спори или дискотира за нея. Не си падам по актриси. Дали й отива, дали се справя - ама въобще не ме интересува. Не й следя кариерата. За мен тя си остава Ейлюл. Ако бъдещето ги събере отново с Енгин като партньори, което е почти невероятно, няма начин да не я гледам.

# 70
  • Мнения: 4 966
 Peace Разбрах. Още една тема, която не е желателно да се обсъжда. Simple Smile Фара не е достатъчно талантлива, нито достатъчно висока. Simple Smile))  Joy

# 71
  • Мнения: 23 319


Толкова ясно казано...  ама как да знаеха, че точно тези думи бяха пророчески за тях...
Действително времето "спря" - защото те двамата влязоха  в "играта" на Таййар и трябваше заедно да търсят и намират решения, касаещи не само техния живот, но и този на близките и приятелите си...
Пътят им действително беше труден, но те го изминаха заедно - ръка за ръка... бяха силни и победиха.



И техният щастлив край... или новото  начало...

# 72
  • Пловдив
  • Мнения: 34 184


Peace Разбрах. Още една тема, която не е желателно да се обсъжда. Simple Smile Фара не е достатъчно талантлива, нито достатъчно висока. Simple Smile))  Joy

Фарах като Ейлюл - да. Кой е казал такива работи за нея? Не ме интересува - това написах. В тази тема не обсъждаме проектите й извън партньорството й с Енгин. Но ако ти се коментира - пиши. Има си начини за писане на неща извън темата.

# 73
  • Мнения: 23 319


Както си казаха Елиф  и Йомер  "Лека нощ" - така и аз... лека нощ и сънувайте нещо красиво !

# 74
  • Пловдив
  • Мнения: 34 184

Кликни върху снимката за да чуеш: Остани си със здраве, чедо мое. Моята Нар.

Общи условия

Активация на акаунт