Истанбул [тема 38]

  • 88 053
  • 741
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 137
Не знам дали тук е мястото, но моля ви бихте ли ми препоръчали немного скъпа Embarassed екскурзия до Истанбул с тръгване от Пловдив, за да съчетая посещението в клиника Мемориал.

Последна редакция: пт, 26 фев 2016, 12:15 от runtokio

# 706
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 717
runtokio, без да се заяждам - правилното име на града е ИстаНбул.

# 707
  • Мнения: 137
Благодаря за поправката, грешката е техническа от десетопръстната.

# 708
  • Мнения: 31
"Таня67" много ти благодаря за информацията Simple Smile

# 709
  • Пловдив
  • Мнения: 2 394
Кажи-речи всички имат тръгване от Пловдив.А цените варират от това какви екскурзии са включени.

# 710
  • Мнения: 137
Ще съм благодарна да ме насочите къде да почета.
Няма да имам възможност да ходя на екскурзии, защото искам да се прегледам в болница Мемориал.

# 711
  • Варна
  • Мнения: 4 221
runtokio
http://www.karacitours.bg/offers/34/Zimna-promotziya-do-Istanbul … novo-i-Varna.html

Много добра цена, включваща и датите през март. Стабилна фирма. Щом ще ги ползваш само за транспорт и настаняване, друго не те интересува. Пристигат рано в петък. Целите петък и събота са ти свободни.
В неделя ще се разходиш с тях до МОЛ "Форум" и през Одрин обратно към България.

След като уговориш прегледа, със сигурност ще имаш свободни часове през двата дни. Ще ти препоръчаме къде да ги оползотвориш, ако искаш.

# 712
  • Мнения: 137
Много съм благодарна, че ме подсетихте за тази фирма.
 Heart Eyes

# 713
  • Мнения: 1 934
Казвайте каква е вашата прогноза за тазгодишното цъфтене на лалетата?!?  Grinning

Пролетта през март не я знам каква ще бъде, но ми се струва, че около 7-10 април би следвало да е добре за лалета  Peace

Може ли препоръка за някое евтино хотелче през буукинг, което не дърпа предварително  bouquet

# 714
  • Варна
  • Мнения: 4 221
Кливия, 1.-10.04. и стискаме ръцете. Peace Mr. Green

А иначе сериозно, и аз нямам идея. Наскоро писах, че може и март да цъфнат, както е тръгнало. Но нямаме и информация дали са насадени и кога ще са... В общи линии на късмет... както обикновено.

# 715
  • София
  • Мнения: 13 151
Камерата на Емиргян е проработила. Ще можем да следим кога ще засадят лалетата.

# 716
  • Варна
  • Мнения: 4 221
Таня, тъкмо реших да погледна дали е пусната. Сменено е мястото на камерата, езерото е празно, а цветните лалета в него още стоят. И толкова... засега.

Ти имаш поглед кога по принцип ги засаждат и колко време после им е нужно...

# 717
  • Варна и...духом на Босфора
  • Мнения: 2 456
 bowuu bowuu Heart Eyes Щом Лео взе Оскара,всяко лале ще цъфне,сал да е засято! Crazy

# 718
  • Мнения: 1 934
Благодаря ви за отговорите  bouquet

Вече се бях притеснила къде сте се изпокрили  Grinning

Няколко неща ме притесняват-/с риск да ви разсмея/:

1. вече не ми се струва толкова безопасно в Истанбул - не знам защо, вътрешно усещане е  Tired
битова престъпност, мигранти, атентати, влошени отношения с Русия и не само с нея.

2. това ме спира да правя резервации, а всъщност няма как без такива


Иначе вчера проверих Матпу пак предлагат 50 лв в двете посоки от Пловдив+безплатен шатъл. Харесах и един хотел, който ми се струва подозрително евтин за локацията си. Може ли да си кажете мнението?

http://www.booking.com/hotel/tr/magnificent.bg.html?aid=376395;l … e05;dcid=4;;bhh=1

За дати съм избрала около 6-8 април, добре ли е?

Това всичко го правя заради майка си, тя навършва 70 и искам да й остане чудесен спомен  Simple Smile


Накрая простата сметка показва, че когато ходя неорганизирано, без фирма, излиза по-евтино и най-вече съм свободна - няма да ме стоварят в неделя сутринта в някой МОЛ като чувал в картофи и да нямам избор /направо ненавиждам МОЛ-овете, това за мен е истинско мъчение да обикаляш оп магазините  ooooh!/

# 719
  • Мнения: 16
здравейте, как ви се струва тази оферта която гледам за фестивала на лалето в истанбул http://www.albenaholidays.bg/excursions_bus/view/hotel?hid=862334&oid=861451, и цените за допълнителните екскурзии на място дали са високи. мерси

Общи условия

Активация на акаунт