FEAR The Walking Dead

  • 54 605
  • 757
  •   1
Отговори
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Айде на спинофа.

# 1
  • London
  • Мнения: 612
Запис! Първа фенка на наркоманчето  Mr. Green Ще става от него мъШ! Кефи ме издокаран с дрехите на дядката!

# 2
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Готин наркомана. Шгу... следя изкъсо.  Mr. Green

# 3
  • Мнения: 9 144
Начи тва наркоман да оцелее в апокалипсис е по-голяма фантасмагория и от зомбитата.
Тръпна да видя как ще стане  Joy

# 4
  • Мнения: 2 752
Хайде и аз да се запиша.
Първият епизод не можа да ме грабне, но определено дава сигнали, че по-нататък ще си заслужава да се гледа.

# 5
  • Вестерос
  • Мнения: 38 244
желаем за заповядаме  Sunglasses Не съм гледала още, утре сигурно, днеска нямаше как  Crossing Arms

# 6
  • МАРС
  • Мнения: 1 121
Абе, само на мен ли момчето главен герой ми прилича и жив на зомби?  Mr. Green

# 7
  • Мнения: 2 752
Абе, само на мен ли момчето главен герой ми прилича и жив на зомби?  Mr. Green
Не само на теб  Laughing

# 8
  • Мнения: 31 651
Ето ме и мен.  smile3508
Като за начало ми хареса. Мудното действие е нормално. Няма как веднага да почне екшъна.
Станаха ми и на мен симпатични новите герои.
Наркоманчето ще става мъж както казвате. Не забравайте, че Дарил също беше престъпник преди апокалипсиса, а глей го ся къв герой е.  Mr. Green
Сестрата Алиша също мисля, че ще бъде добър убиец на зомбита. Но нека да и дадем време. Първо мисля, че ще се полигави, а после ще се постегне и може да догони кака Керъл. Надушвам в нея цветарка  hahaha Ама ще видим дали правилно гадая.
Наркоманчето ми прилича доста на Джони Деп впрочем. А на вас?

# 9
  • София
  • Мнения: 27 160
Силно начало.  bowuu

гледах го по AMC преди малко, добре че не е дублиран както по Фокс ченъла.
Много подходяща атмосфера са подбрали на един сив фон с мрачни краски. Това непрекъснато нагнетяване на напрежението с прехвърчащи хеликоптери, сирени на линейки и полицейски коли, в далечината и периферията странно държащи се за ръце хора.
С една дума усещаш, че става нещо и че нещо не е наред. Хората не могат да повярват и си мислят, че ги пързалят с някакви фалшиви монтажи. Почва да се носят някакви градски легенди, как ставало въпрос за някакъв вирус или микроб и пр. и пр. Реално погледнато аз точно така си представям една масова зараза в началото.
Искам да похваля и актьорите. Всичките до един стоят много добре и изведнъж почна да ми пука за всеки един тях. Само Мадисън ме дразни малко, не знам защо, но се надявам да я харесам по-нататък. Simple Smile

# 10
  • Мнения: 31 651
Докато го гледах ми просветна, че май няма да ни обяснят откъде всъщност тръгва заразата.
Ще дадат началото, но не мисля, че ще разкрият това.
И все пак си мисля, че е нещо глобално, щом и живите са заразени.

# 11
  • София
  • Мнения: 3 581
Мадисън и мен ме дразни, тоя накрая не я ли ухапа малко?
Наркоманчето кефи, чакам да почне да размята едни ножове, да се облече в едни черни дрехи, да среше тая коса y esta...

# 12
  • Мнения: 31 651
Мадисън е русата нали?
Ами аз видях опит за гризване само, а не ухапване.
Ще се оправи наркоманчето. Като почне апокалипсиса и абситенцията, ще се прочитисти и ще влезе в правия път. Надушвам заместника на Мишон.

# 13
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Заспах му снощи. Сега ще догледам, обаче на малката мърла искам да ѝ вкарам два шамара, така както си е със слушалките в ушите.

# 14
  • Мнения: 811
Я, има отделна тема...   bouquet
Гледах. От четиримата, представени досега, двама харесвам и двама мнооого ме дразнят.  Mr. Green
Очаквано, като за пилотен епизод, интересното започна едва в края. Но ми хареса.

Общи условия

Активация на акаунт