Güllerin Savaşı - Войната на розите - ТЕМА 3 ВОЙНАТА ЕДВА СЕГА ЗАПОЧВА

  • 68 734
  • 292
  •   1
Отговори
# 255
  • София
  • Мнения: 9 300
Не сериала е приключен и екипа има нови проекти

# 256
  • Мнения: 81
За мен филмът свърши ужасно гадно, как можаха да не направят един хепи енд, иначе през целия филм голяма любов и накрая...направо ме разбиха. Според мен има, какво да се случва, ако решат да продължат филма, но не знам изобщо има ли такива идеи и възможно ли е това да се случи щом веднъж са бявили край на филма?

# 257
  • Мнения: 81
Ясно, значи няма шанс. Кои са тези нови проекти, имаш ли идея? Новият филм на Баръш Калъч го спряха изведнъж, ни в клин, ни в ръкав, заради рейтинга... Така ли просто се спира на 5 серия...? За мен това е налудничаво.

# 258
  • Мнения: 13 725
Е, спирали са сериал и на четвърта серия  Mr. Green И не един  ooooh! Решение на продуцента и канала  Wink

# 259
  • Мнения: 81
Значи, просто така го приключват без да излъчат нито епизод повече? Странно е.

# 260
  • Мнения: 81
Аз гледах филма до скоро с руски суб., но така и не разбрах, защо Йомер се върна от Америка в началото на втори сезон? Другото нещо, което не схванах е, защо Йомер, казва, че е направил добро на Джихан?

# 261
  • Мнения: 13 725
Аз гледах филма до скоро с руски суб., но така и не разбрах, защо Йомер се върна от Америка в началото на втори сезон? Другото нещо, което не схванах е, защо Йомер, казва, че е направил добро на Джихан?

Официалната причина да се върне от Америка беше някаква операция, която трябвало да направи, неофициална - че искаше да види Гю и дали, според него, е разбрала урока, който и е дал  Mr. Green
За доброто на Джихан - ами нали Гю щеше да се развежда с него, та според Йомер това е щяло да бъде в негова полза - да се отърве от Гю  ooooh!

# 262
  • Мнения: 81
Благодаря за инфото! Simple Smile

# 263
  • Мнения: 81
Момичета, отдавна има нещо във филма, което според мен е недоизмислено и искам да го споделя, Вие да кажете, дали съм права или не.
Става въпрос, относно бремеността на Гулрю и съмненията на Йомер, че детето е от него. Та нали до тогава Гюлру беше девствена, как е възможно той да не разбере това? След, което веднага стана инцидента с Джихан, респективно, няма кога след заминаването на Йомер, Гулру да е била с него? Следователно, трябваше веднага да схване и то без никакви съмнения, че бебето е от него.
Възможно ли е един мъж да не разбере, че е първият на една жена? Това за мен е доста глупаво и недообмислено във фима. Вие, какво мислите по въпроса?

# 264
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
По принцип е възможно, но не е "правило", т.е. рядко се среща.
Аз сега гледам също такъв сериал - бяха пийнали и двамата и не знаеха, че "са го направили". Разбраха след три месеца, когато бебето им обърна внимание върху себе си. Joy
Не се чуди, Иванинка, винаги има недомислени и глупави неща в сериалите. Често и нелогични, а понякога сценаристите забравят какво са писали в предните епизоди. Joy

# 265
  • Мнения: 81
Може би си права, но на мен лично ми е много глупаво.

# 266
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Не мога да разбера защо Халиде толкова обича Гюлфем newsm78
Ще рече човек, че тя е раждала.

Как си нанасят удари двете Гюл обаче...
Сега съм точно на сватбата на Йомер с Гюлфем и Гюлру, поканена за свидетел на Гюлфем... Горката, как не припадна, не знам...

Харесва ми този сериал. За пръв път гледам толкова женски турски сериал. Обикновено мъжете и техните действия са в центъра на сюжета, а жените служат само за допълване и симетрия.
А тук, за пръв път, в центъра са жените, а мъжете са в поддържаща роля.

# 267
  • Мнения: 81
Филмът е страхотен. Аз направо се влюбих в него. Доста ме разочарова краят му, но няма какво да направя. Simple Smile Аз затова по-нагоре в темата попитах, дали е възможно да направят трети сезон на филма и да завърши с хепи енд, евентуално, но казаха, че това не може да стане, понеже сериала е приключил. Според мен, доста хора за разочаровани от финала на филма...

# 268
  • София
  • Мнения: 9 300
Светалчо на много прав път си относно Халиде и Гюлфем.

Не мисля че в Турция има разочаровани от финала, а и самите сценаристи казват, че е това което те са замислили и това е бяла тяхната идея, която са следвали от самото начало.

# 269
  • Мнения: 558
Благодаря за темата  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт