а вие каква марка памперси ползвате

  • 4 350
  • 104
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 608
Ползваме Хъгис, но последния път купих едни LillyBaby и никък не са лоши.

# 16
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
Аз на "Памперс" само New baby харесах. После минахме на "Либеро"; тук такива не съм видяла, обаче, и сме на "Хъджис". Peace

# 17
  • Мнения: 177
До 7-ия месец ползвах само" памперс",а сега минхме на" мамиа"  Доволна съм от тях -евтини са,малко са по-дебели от "памперс"/сигурно са от стария модел/

# 18
  • Мнения: 577
ние сме с Либеро-гащи

# 19
  • Мнения: 4 358
Ивето е на Памперс 3-ка.
Много съм доволна, досега никога не е протичал.

# 20
  • Мнения: 3 447
Памперс от началото досега. В момента сме с памперс-гащи. Доволна съм Peace

# 21
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Хепи, като преди това минахме през Памперс, Либеро и др. знайни и незнайни марки.

# 22
  • София
  • Мнения: 11 708
Ползвала съм Либеро и Памперс!Като че ли Либерото повече ми харесва.Памперс миришат!

# 23
  • Мнения: 5 790
Памперс откакто се е родила. Нямам оплаквания.

# 24
  • Мнения: 44
nie sme na 3-ka pampers i sam mnogo dovolna, ama malko sa skapi i 6te minavam na druga marka.kajete mi na koq.predvaritelno vi blagodarq:)

# 25
  • Мнения: 3 042
 Peace Ползам "Памперс" още от раждането на малкия. Доволна съм.

# 26
  • Мнения: 41
libero...добри са
smile3504

 Grinning

# 27
  • Мнения: 1 999
Либеро и пак Либеро! Peace

# 28
Памперс ги зарязахме на първия месец - много пропускаха... може ментета да са били newsm78 Много бях доволна от Хъгис, докато отново не попаднах на ментета (едни в бели пакети - никаква работа не вършат!). Минахме през едни немски, които бяха супер, но като пораснахме и трябваше да взимам следващия номер се оказа, че не го внасяли Close Сега сме на Мамиа - нямат грешка Peace С ластиче отзад, здраво залепване и издържат доста, т.е. не се налага да преобувам малчо през нощта.

# 29
  • Мнения: 655
Ползвала съм само Памперс и съм доволна.

И аз така. Сега сме на 4+ и съм много доволна.

Общи условия

Активация на акаунт