Време вече не остaнa - много скоро ще съм СЕПТЕМВРИйскa мaмa - Тема №8

  • 29 012
  • 747
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 599
Прекрасна нова тема, благодаря  Hug и страхотна новина, Честито бебче Рейчал  newsm32
Нека темата се напълни с леко раждащи жени и здрави, пухкави бебчетаааа  newsm30

# 16
  • Мнения: 4 683
Честито бебенце, Racel  Hug кога успя да родиш, сякъш вчера гледах, че писа в темата Joy изненада ни много приятно Hug

vania93 надявам се сега като са те успокоили докторите и болките да отминат Praynig

# 17
  • Whatever our souls are made of, his and mine are the same.
  • Мнения: 2 379
Честита рожба , Racel !

mikipoli , благодаря за темичката!

Моите нерегулярни контракции от предната вечер се оказаха 3 см разкритие. Simple Smile Днес бях на преглед. Бактерии нямам - явно е станало замърсяване на пробата миналия път. Но и аз ще лекувам гъбички - да видим го кога. Изписаха ми макмирор за 12 дни, но според АГ ще съм родила преди това. Сега хем нямам търпение, хем пък почва да ме хваща страха... #Crazy

И на мен ми изписаха Макмирор за 12 дни заради ентерококи.Твоите гъби какви са?А в случай ,че не се излекуват до раждането какво става?Секцио ли?

# 18
  • Мнения: 1 037
Racel, честито! Бъдете живи и здрави!

Аз пак се притеснявам с това ритане, много плавно и леко се мести. Всички ме успокояват, че щом се мести няма проблем, просто няма толкова място вече.

# 19
  • Мнения: 401
Racel моята бебка, заради секциото я бяха захранили с биберон и АМ. В болницата давах главно АМ и от време на време да суче. Сега в къщи давам и от двете. Прави ми впечатление, че имам все повече кърма. Още не е достатъчно, но се увеличава.  Малката обича повече да суче, така че не се притеснявай докато заздравее давай АМ после редувай докато ти стигне: ) . Аз помпа още нямам, чакам едни приятели да ми пратят.

За избора на екип: уговорихме се с лекарката,при постъпването те питат искаш ли и съответно ти дават документи.  Плаща се след това. За идването на лекарката е индивидуално.

# 20
  • Мнения: 76
Racel честито бебче,да е здраво и спокойно Praynig
И аз имам проблем с кърменето.
Малкия е поспалив от начало и не иска да яде.Сестрите в болницата ми викат,това е нормално,дори няколко капки от гоастрата са му добре......
Вчера ни изписаха и нямам кърма.Той цокне няколко пъти и като няма нищо се отказва.Почнах да му давам АМ.
Само му рева.
Днес гърдите са ми твърди,явно мастит.
Правя масажи,компреси,топли душове.
Преди бебо подърпа около 10мин.какво е изял не знам и му додах мляко.
Не знам как да се справя.
На всичко отгоре ме дразни гърлото.
С маска съм.
Само се филмирам да не го разболея Sad

# 21
  • Мнения: 584
А възможно ли е да няма свободни стаи в съответната болница и да откажат да те приемат?

vania93 за да различиш фалшивите контракции от истинските можеш да си взимаш топъл душ. Много успокоява и помага да се успокоят фалшивите ако са такива. Ако ли не вече би трябвало да става въпрос за истинско предстоящо раждане Simple Smile

# 22
  • Мнения: 176
Mikipoli  благодаря  всичко  е наред и сега чакаме Hug

# 23
  • Мнения: 4 683
А възможно ли е да няма свободни стаи в съответната болница и да откажат да те приемат?


Не вярвам, в болницата където ще раждам аз винаги е претъпкано, има много родилки, но ги настаняват по другите стаи , които са по принцип за патологична бременност, ако няма места и там ги държат в реанимацията няколко часа, докато изпишат някой и се освободи легло.
Аз като лежах бях в стая, където трябва уж да има родилки, но те бяха в др стая, където е патологична и акушерките постоянно се бъркаха и идваха при нас и питаха къде са бебенцата Grinning

vania93 радвам се Hug

# 24
  • Мнения: X

Аз пак се притеснявам с това ритане, много плавно и леко се мести. Всички ме успокояват, че щом се мести няма проблем, просто няма толкова място вече.

И моето е така. Просто нямат място, а и не всички са много активни.

Racel, не се похвали момче или момиче, колко кг и т.н.?
А също и за кога ти беше термина? Hug

# 25
  • Мнения: 1 037
За кърменето, доколкото съм чела, ако гърдите станат твърди, изцедете малко на ръка докато омекнат, и после им дайте да сучат. И не се цедете постоянно, да не си докарате хиперлактация. До месец ще се нагодят нещата. А за разранени зърна съм чувала, че крем Лансинох бил добър.
Аз ще видя ние как ще се кърмим, имам ел. помпа, но ми изглежда много модерна и сложна.

# 26
  • Мнения: 56
Racel честито бебче,да е здраво и спокойно Praynig
И аз имам проблем с кърменето.
Малкия е поспалив от начало и не иска да яде.Сестрите в болницата ми викат,това е нормално,дори няколко капки от гоастрата са му добре......
Вчера ни изписаха и нямам кърма.Той цокне няколко пъти и като няма нищо се отказва.Почнах да му давам АМ.
Само му рева.
Днес гърдите са ми твърди,явно мастит.
Правя масажи,компреси,топли душове.
Преди бебо подърпа около 10мин.какво е изял не знам и му додах мляко.
Не знам как да се справя.
На всичко отгоре ме дразни гърлото.
С маска съм.
Само се филмирам да не го разболея Sad

Пробвай с помпа да се по-изцедиш, и аз не успях първия път,втвърдяваха се,дигах температура,бебето беше поспаливо,ревеше че е гладно и аз каквото изсцеждах му го давах и останолото дохранвах,защото като отидох на първия месец да го теглят от 3кг.0.6 беше станал на 2700кг.Това поне беше моят опит.Някоя майка успешно кърмила дано се включи и да  ти даде правилния съвет.А и доколкото съм чела като са твърди гърдите и бебето не може да засука,трябва малко да ги по изсцедиш да омекнат и тогава да дадеш на бебето да суче.

# 27
  • Мнения: 804
Микиполи, блaгодaря зa темaтa   bouquet
Рейчъл, честитa рожбa! Дa е живa и здрaвa и много дa ви рaдвa Simple Smile
Зa кърменето - нa мен ми помогнaхa силиконовите зърнa и крем Лaнсинох.

# 28
  • Мнения: 410
 SSs_sss, Макмирор ми изписаха за кандида. Снощи го започнах, а моите контракции зачестиха на 7-8 минути, след това се разредиха, после пак 6-7 минути...и така до сутринта когато спряха  Confused През деня имах много малко, само че следобяд ми изтече тапата и сега се чудя какво да правя  newsm78. Ако ще раждам тези дни едва ли ще се оправя от 1-2 глобули, а ще раждам нормално ( според АГ не пречи кандидата), т.е. ще имам гъбички, а с този макмирор дали не е по-лошо за бебето Confused

# 29
  • Северо=Западналия край
  • Мнения: 1 033
Racel, честито бебче, да ви е живо и здраво!

Общи условия

Активация на акаунт