Лекарите в РУСЕ

  • 71 787
  • 212
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: X
Здравейте, може ли да ми препоръчате пулмолог, който НЕ е в ТУБ диспансера?

# 181
  • Мнения: 1 136
Здравейте, може ли да ми препоръчате пулмолог, който НЕ е в ТУБ диспансера?

В Русе няма работещ пулмолог извън туб диспансера. Какъв е проблемът? Доста хора са доволни от лекарите в туб-а.

# 182
  • Мнения: X
Здравейте, може ли да ми препоръчате пулмолог, който НЕ е в ТУБ диспансера?

В Русе няма работещ пулмолог извън туб диспансера. Какъв е проблемът? Доста хора са доволни от лекарите в туб-а.

Намерих си вече лекар. Проблема е, че първият път попаднах на една доста неприятна жена с много грубо отношение, която праща на рентгенови снимки за "добър ден" още преди да ти е чула симптомите...Притеснявах се да не би повечето да са така там.
Освен това в грипен сезон не ми се завираше точно там, но както казах намерих решение вече.

# 183
  • BG
  • Мнения: 4 456
Повечето са така, да, често пращат на снимки, но поне апаратът им  е добър и облъчването е много по-малко от този в ДКЦ-то.

# 184
  • Мнения: 38
Здравейте, препоръчайте ми добри лекар в Русе, който работят със Здравна каса:
- лекар УНГ
- лекар вътрешни болести и ендокринология (ако може и двете, тъй като имам направление за вътрешни болести и не знам дали ще важи за ендокринолог само)
- лекар пулмолог

# 185
  • Мнения: 11 783
Здравейте, препоръчайте ми добри лекар в Русе, който работят със Здравна каса:
- лекар УНГ
- лекар вътрешни болести и ендокринология (ако може и двете, тъй като имам направление за вътрешни болести и не знам дали ще важи за ендокринолог само)
- лекар пулмолог

Ендокринолог - д-р Дамянова и д-р Петрова това са имената, които може да се каже, че стават в града.
За другите не мога да помогна, УНГ уж хвалят Лечев, но има и негативни мнения за него...пулмолог не знам пък нито едно име   Rolling Eyes

# 186
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
Унг само за частен прием се сещам и това е др.Наков. Пулмолог, обаче детски, бих препоръчала - Йорданка Николова. Честно казано не знам дали преглежда и възрастни, тъй като е със специалност педиатър и пулмолог. Тя работи със ЗК.

# 187
  • Мнения: 2
Регистрирах се, за да споделя впечатления от някои от лекарите в града във връзка с проблем, който имам през последните месеци. Надявам се, че ще предпазя някои от вас от лекарска небрежност. Има и добри лекари, между всички останали.

ЧЕРЕН СПИСЪК:

д-р Красимир Гайтанджиев - гастроентеролог. Прекалено фамилиарничене с пациентите. На практика от 15 минути преглед, няколко минути да е било свързано с разговор за проблема ми. Накрая - уж прищипан нерв и 30 лв за преглед. Нищо общо с реалната причина за проблема ми. Бягайте надалеч.

д-р Румен Котов - уролог. При него е тарапана и не отделя кой знае какво задълбочено внимание на пациента. Мен лично ме подведе, че имам проблем. Предписа ми ненужни лекарства, които трябва да се пият 6 месеца! 6 месеца x 60 лв. Прегледът е 35 лв. Не препоръчвам въобще.

БЯЛ СПИСЪК:

д-р Митко Димитров - гастроентеролог от ДКЦ 1. На възраст е, но е доста систематичен, с доста опит. Знае какво да прави и не губи времето на пациента.

д-р Ивайло Йорданов - уролог. Задълбочен и последователен преглед. Обяснява всичко конкретно като разсъждава заедно с пациента. Не ограничава разговора само до неговата област на знание. Учтив. Отговори ми на всички въпроси. Препоръчвам!

Последна редакция: чт, 10 яну 2019, 14:28 от nikolai83

# 188
  • Мнения: 2
Здравейте, може ли да ми препоръчате пулмолог, който НЕ е в ТУБ диспансера?

В Русе няма работещ пулмолог извън туб диспансера. Какъв е проблемът? Доста хора са доволни от лекарите в туб-а.

Намерих си вече лекар. Проблема е, че първият път попаднах на една доста неприятна жена с много грубо отношение, която праща на рентгенови снимки за "добър ден" още преди да ти е чула симптомите...Притеснявах се да не би повечето да са така там.
Освен това в грипен сезон не ми се завираше точно там, но както казах намерих решение вече.


Препоръчвам д-р Николай Колев. Ходил съм при него миналата зима заради пневмония. Изключителен специалист, любезен, здрависва се с всеки пациент. Иначе, всички пращат първо за снимка. Радиацията от една снимка е нищо особено, около 7 дена натурална радиация, която тъй или иначе си поглъщаме от природата.

# 189
  • Мнения: 1 136
Странни препоръки и коментари от неспециалист за специалисти. Не бих се доверила. Simple Smile

# 190
  • Мнения: 4 841
Аз бих. Горе долу за Негативните съм на същото мнение.

# 191
  • Мнения: 1 134
Доктор Несторов работи ли с направления в медика, или само частно в кабинета си? Благодаря!

# 192
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
Странни препоръки и коментари от неспециалист за специалисти. Не бих се доверила. Simple Smile

Не е ли това идеята на темата? Ние не-специалистите да се изкажем за специалистите от опит?

# 193
  • Мнения: 38
Здравейте, бихте ли ми препоръчали добър психиатър или психолог за гр.Русе? Проблемът се отнася до панически атаки и не знам кой специалист е по-подходящ в случая?

# 194
  • Мнения: 1 134
Доктор Бранкованова - психиатър. Работи в дкц 1, втори етаж мисля. Ходих при нея точно за такива неща, даже скоро мисля пак да я навестя ✌

Общи условия

Активация на акаунт