Бродирана красота Тема 131

  • 86 119
  • 744
  •   1
Отговори
# 540
  • Kneja, Vratsa, Bulgaria
  • Мнения: 448
Много красоти! Аз приключих с коледните неща, държа ме тръпката само месец...  и толкоз. Върнах се към Бистрото, като съм се заредила с малко миниатюри на Пермин ако ми писне от него.

Припомням, че днес е последния ден в който можете да се запишете в коледната гобленарска игра. Условията са олекотени - малко коледно украшение( топка, камбанка, ....) , малко коледно гобленче и нещо сладичко ( шоколад, бонбони)...  Hug

# 541
  • Мнения: 253
pepen, благодаря много! newsm51 Исках да видя как изглежда контура. Много е сладко това птиче, така се и надявах.

# 542
  • Мнения: 18
st.Dobri  много благодаря за бързия отговор,особенно първия много ми хареса ,но родителите на нашата бебка не искат принцеси на ръстомера.Моя беше грешката,че не написах още първия път.
харесах тези,но немога да намеря схемата.


 bouquet bouquet bouquet

# 543
  • Мнения: 13 297
галинката

Първия който искахте с Мечо Пух е тук http://iannad.gallery.ru/watch?a=XAa-iZnL

Този ако ви харесва , схемата му е тук http://iannad.gallery.ru/watch?a=XAa-iYn8


Ето още един http://geminiana.gallery.ru/watch?a=bBz7-kx11

# 544
  • Мнения: 572
Оплакнах очи. Браво момичета. Дечко и аз много харесвам четирите картички, каквото и да се сложи в такова картонче, все става хубаво.
Финети, много е хубава покривката. Аз имам 3 бр които ме чакат а даже не съм ги и почнала.

# 545
  • Мнения: 2 512
Мили момичета,

имам една голяма молба: трябва много бързо да ушия един коледен чорап, но нямам схема. Може ли някакви схеми, аз конци имам! Гледах стари теми, но повечето неща вече не са активни.
Ще съм ви много благодарна!  bouquet

# 546
  • с.Николово, обл. Русе
  • Мнения: 710
a_tita погледни тук: http://irinaru.gallery.ru/?p=albums&parent=d6cF

Ако ти иска регистрация пусни ми едно ЛС да ти дам моята.

# 547
  • Мнения: 18
mibobo искрено благодаря за схемите със сигурност ще е една от тях.

Обещавам да показвам.Лек ден на всички и ползотворно боцкане.
 bouquet bouquet bouquet

# 548
  • Казанлък
  • Мнения: 189
Момичета вие отдавна сте на коледна вълна , на мен нещо не ми идва отвътре и затова спретнах това за един много близко до сърцето ми млад мъж.

# 549
  • Мнения: 2 512
KoteVania, даде ми свободен достъп, така че ще си избера един. Много, много ти благодаря! bouquet Hug

# 550
  • Мнения: 572
Елка 52, наближава Никулден... отрано со подготвила шарана.

# 551
  • Нощем на луната, денем при цветята
  • Мнения: 219
Здравейте момичета,

налага ми се набързо да спретна нещо за сватба, много харесах тези
http://www.123stitch.com/item/Janlynn-Love-Never-Fails-Cross-Sti … 348&picture=0
http://www.123stitch.com/item/Janlynn-Forever-Love-Wedding-Cross … tch-Kit/K021-1367
http://www.123stitch.com/item/Dimensions-Happily-Ever-After-Wedd … Stitch-Kit/K65045
но не намирам нито от къде в БГ да си купя, нито пък схема  Embarassed Embarassed
Дали имате някакви идеи къде мога да ги намеря?


# 552
  • Мнения: 127
Е, аз се срамувах два месеца и сега да се отсрамя Simple Smile Айде още малко и после кой знае кога пак ще се разпиша. А мишчиците ги видях, много ми харесаха. Те и моите отлежаваха, докато се наканя да ги сглобя.

    

  
Търсих схемата на елфчето и феята, но тази, която намерих не мога да я сваля. Може ли ако някой я има подръка да ми я пусне?

# 553
  • София
  • Мнения: 9 850
Да се отчета с пореден етап...

# 554
  • Мнения: 572
МСК и казваш че нямаш време за шиене... Simple Smile Браво, малко остава.

Общи условия

Активация на акаунт