Лунна диета – винаги здрави и красиви

  • 76 335
  • 745
  •   1
Отговори
# 720
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 674
оххх , приготвих я , снощи я правих на моите .. бая и се облизвах и си схрусках малко от на дребната изгорялата коричка  Mr. Green , днес ще си опека моята ,че на пъпът ми излезе Simple Smile иначе отчитам успешно лунуване , досега съм -1 кг , а до 15:00 знам ли  Sunglasses

# 721
  • Мнения: 2 487
И  аз оплесках нещата, другия път ще съм стриктна.
 Стигнах 47 кг, обаче като почна да ям повече въглехидрати и корема ми веднага се подува и започвам да имам проблеми с тежест и болки в корема. Стриктно намаляване или тотално избягване е варианта в такъв случай според вас? Има някои неща, които ме привличат изключително много (медени бисквити и пълнозърнести тарали  ) , опитвам се да ги избягвам но не всеки път успявам,поне се радвам че успях да забравя за тестяното и останалите гадости....  Whistling Whistling Crossing Arms

# 722
  • София
  • Мнения: 3 513
Аз и без това „лунувам” принудително от 3- 4 дни... само вода.
Днес хапнах диня.

# 723
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 674
И  аз оплесках нещата, другия път ще съм стриктна.
 Стигнах 47 кг, обаче като почна да ям повече въглехидрати и корема ми веднага се подува и започвам да имам проблеми с тежест и болки в корема. Стриктно намаляване или тотално избягване е варианта в такъв случай според вас? Има някои неща, които ме привличат изключително много (медени бисквити и пълнозърнести тарали  ) , опитвам се да ги избягвам но не всеки път успявам,поне се радвам че успях да забравя за тестяното и останалите гадости....  Whistling Whistling Crossing Arms

тоталното избягване не е подходящо за дълго време , заповядай в нашата малко замряла темичка , има полезно инфо  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=932722;topicrefid=4

# 724
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 757
Здравейте,
този път по-навреме да пиша Simple Smile
Някой ще гладува ли утре?

Казвам "утре", защото реално това е гладуването. Днес започваме довечера към 21.30 и лунуването спира утре, к 22:06. Но предвид късния час, захранването ще започне в неделя Simple Smile

Та ...има ли желаещи?
Simple Smile

# 725
  • Мнения: 325
Ще ти правя компания - хем не ми се готви, хем не ми се пазарува, даже не ми се разбутва фризера, че съм разпердушинила цялата къща за уж есенно почистване, та ще карам на чайове. Дано устискаме!  Hug

# 726
  • Мнения: 163
Здравейте, и аз се включвам в лунуването, че  мина почти година от както съм го минавала успешно  Embarassed

Иначе си спомням добрите резултати  Peace

Споменавам също, че луната тази вечер е по-специална - Жътварска Луна, или пълнолунието което се пада най-близо до есенното равноденствие.

Успех на всички!  Hug

# 727
  • Варна
  • Мнения: 939
И аз имам голям мерак, че нещо съм задържала много вода. До обяд сигурно е че ще откарам, но после и вечерта най-вече ще е оле-ле. Малките имат рожден ден и след тежката седмица определено ще му отпуснем края Wink

# 728
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 757
Здравейте,
аз вчера, уж на майтап, ама дали от страха, че днес ще ми трябват сили, но в 9*20 вечерта си хапнах диня доволно и пих една чаша чай и в 9*30 приключих с яденето.
Днес в 22*06 може да се яде, но предвид късния час - файда за гладуването Simple Smile
Та викам: утре, на закуска Simple Smile
Иначе от сутринта стандартно: чай и вода
Сега кафе ще пия  Peace

# 729
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 757
Линда, както си го написала, ми напомняш и мен какво ме чака у нас Simple Smile
Сега, през почивнитге дни и аз съм планувала да правим есенно почистване, дори вече съм започнала с дрехите, сезонните. Че то там е много трудно  ooooh!

# 730
  • София
  • Мнения: 3 513
Аз лунувах вчера цял ден и чак вечерта видях, че съм подранила  Embarassed
Днес ще продължа, но не чак до вечерта.
Броя го за успешно. 
Успех, момичета! Simple Smile

# 731
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 757
Аз лунувах вчера цял ден и чак вечерта видях, че съм подранила  Embarassed
Днес ще продължа, но не чак до вечерта.
Броя го за успешно. 
Успех, момичета! Simple Smile

аз мисля, че ще има ефект, а до довечера може да включиш сокове - нали можело...
пък и краставиците вършат идеална работа  Hug

# 732
  • Варна
  • Мнения: 2 754
И аз от снощи след 22:00 започнах, но организма ми сякаш знае, че ще е лишен от храна цял ден и още преди обяд едно леко главоблие....
Направила съм си сега един чай , следобяд един фреш , и в другото време вода. Нооо довечера след 22 смятам да хапна тиквичка или салата краставици ... Дано изкарам до вечерта !
Успех !

# 733
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 757
на мен още нищо не ми се е прияло, но и вода съм пила съвсем малко
обаче пък чай - билзо литър - така си го донесох от вкъщи (нали днес сме на работа Simple Smile ) и си го пия вместо вода Simple Smile

Сега ще наваксам малко с водата Simple Smile Отивам да си налея.
За глад, още не съм гладна, ама грам. Явно от динята снощи  Joy

# 734
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 674
и аз съм в клуба , цял ден вода , 2 кафета , плаж Simple Smile)))  и  не съм гладна  newsm78  а и вчера много рано ядох пиле със зеленчуци , а към 7-8 салата домати , много ми е добре  Wink

Общи условия

Активация на акаунт