Лунна диета – винаги здрави и красиви

  • 76 325
  • 745
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 325
Сутринта се успах (не съм на работа днес) и ми беше малко дезориентирано, но сега фуча и чистя на пълни обороти и се наливам с чайове (зелен, пуер-ха, билкови всякакви). Мислех, че ще ми липсва кафето, но не би.

galaUSA   Hug тва си е не жив, ами направо убийствен фитнес!

Дръжте се, девойки, венсеремос!

# 736
  • Мнения: 163
Мисля че мога да отбележа днес като успешен ден  Party
От вчера до тази вечер само на чайчета, почти не усещам глад дори сега.
Радвам се, първа завършена луна от доста време насам  bouquet

# 737
  • Мнения: 325
Браво, Sorrow7! И аз изкарах без проблем; захранваето мисля утре да го правя, изобщо не съм гладна. Дано и Сър Кантар ме зарадва утре.

P.S. 2.200 надолу!  Crazy

Последна редакция: нд, 18 сеп 2016, 08:06 от Lynda

# 738
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 744
Привет.
И аз да се отчета Simple Smile
Изкарах деня. Както очаквах, справих се.
Късния следобяд ми пригладня рязко, но вкарах две бързи чаши вода и дъвках малко дъвка  Embarassed и ми мина.
В 10*06 ядох две хапки от една торта, защото бяхме на РД и дори забавиха тортата, заради мен, да я разрежат към 21*30, за да мога да я опитам  Embarassed

Днес хапнах малко диня, сега пия кафе. Всичко е под контрол  Peace

Единствено не разбрах колко съм отслабнала, защото нали точно преди да почна се натъпках с диня  Embarassed и от нея се "разширих" Sad и на кила качих доста. Тегленето на кантара беше СЛЕД динята и сега излиза, че съм свалила 2 кг, което не е така, за себе си лично казвам, че не е така, по-скоро е динята, но да кажем, че над 500 гр имам минус Simple Smile
 Hug

# 739
  • Мнения: 325
galaUSA, не се ядосвай, и вода да си свалила само, пак е чудесно. Аз си знам, че е вода, тъй като лесно задържам, карам на практически безсолна диета, внимавам, хапчета пия и въпреки това положението е кофти. Така че и на това се радвам много!

Днес продължавам на чайове (ще опитам да откажа кафето тази седмица/до следващото лунуване). Сутринта закусих с киселомлечен мус, апетит засега нула, но по-късно ще направя някакво смути.

# 740
  • Варна
  • Мнения: 2 748
Оооо да се похваля и аз. Издържах до вечерта и после хапнах малко салата и пилешко, че заради мене голяма компания чака да стане 10 часа и да седнем на заведение Grinning
Днес минус 1,200  Laughing Laughing Laughing Много доволна съм !

# 741
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 744
следващия път пак Simple Smile  Hug  Peace

# 742
  • Мнения: 117
Здравейте,момичета.Луната днес започва в 12.57.

# 743
  • София
  • Мнения: 3 504
В този студ нещо не ми се лунува (гладува)  Embarassed  Embarassed

# 744
  • Мнения: 325
Идеално! Добре, че напомни!  bouquet Че ни ми се готви, ни ми се яде! Как беше - не пей ми ся, не смей ми ся.
Включвам се, значи.

# 745
  • Мнения: 163
Здравейте и от мен  Hug

Записвам се към днешното лунуване  Wink

Смятам да включа повечко чайчета, че покрай есенното време имам нужда от нещо затоплящо.

Успех на всички!  Heart Eyes

PS:

Тъй като забелязах, че сме на страница 50, реших да направя нова тема - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=943050
Заповядайте  Flutter

Последна редакция: пт, 23 сеп 2016, 22:07 от sorrow7

Общи условия

Активация на акаунт