Пазаруване от Асос - тема 59

  • 142 675
  • 755
  •   1
Отговори
# 285
  • Шумен
  • Мнения: 1 456
Горният линк е неработещ, поради моя грешка.
Този би трябвало да се отваря:

http://www.asos.com/asos/asos-heidi-heeled-sandals/prd/7990326?c … ge=0&totalsty

# 286
  • Sofia
  • Мнения: 9 725
Отваря се и първият, ако копираш URL-а в браузъра.
Аз бих заложила на точен номер, но не съм поръчвала тези точно.

# 287
  • Мнения: 18 478
38 номер (uk 5) също си отговарят.

# 288
  • Шумен
  • Мнения: 1 456
Отваря се и първият, ако копираш URL-а в браузъра.
Аз бих заложила на точен номер, но не съм поръчвала тези точно.

Благодаря!

# 289
  • sofia
  • Мнения: 2 259
И аз благодаря! Табличката на Асос значи е заблуждаваща.

# 290
  • Мнения: 1 870
Здравейте, не открих тема за размени от Асос и реших да пусна едни обувки в темата.
http://www.asos.com/vans/vans-suede-old-skool-trainers-in-black- … &gridcolumn=1

Чисто нови Vans, 40 номер, черни.



Скрит текст:
излязоха ми 75 лева

# 291
  • Sofia
  • Мнения: 9 725
Ако не ги размениш можеш да ги върнеш безплатно.

# 292
  • Мнения: 1 870
Ако не ги размениш можеш да ги върнеш безплатно.

Как става? Не ми се е случвало до сега..

# 293
  • Sofia
  • Мнения: 9 725
Нищо не се плаща. В плика от асос има линк към уебсайт, влизаш, отбелязваш какво връщаш и сайтът генерира етикет за нашите бг пощи плюс инструкции. Носиш в пощата всичко, те ти дават проследяващ номер. Следиш си пратката, след около 10 дни пристига при асос, те ти пращат мейл, че са го получили и след седмица ти връщат парите по сметката.

Цитирам се отново.

# 294
  • Мнения: 1 870
Нищо не се плаща. В плика от асос има линк към уебсайт, влизаш, отбелязваш какво връщаш и сайтът генерира етикет за нашите бг пощи плюс инструкции. Носиш в пощата всичко, те ти дават проследяващ номер. Следиш си пратката, след около 10 дни пристига при асос, те ти пращат мейл, че са го получили и след седмица ти връщат парите по сметката.

Цитирам се отново.

Благодаря!

# 295
  • Шумен
  • Мнения: 1 456
И аз благодаря! Табличката на Асос значи е заблуждаваща.

Таблицата не е заблуждаваща - точна си е за Asos.  Получихме сандалите вчера. Дадените сантиметри са верни и идват умалени спрямо стандартната европейска номерация за  дамски обувки. Мериш си стъпалото  и гледаш на какъв номер от тяхната таблица отговарят. За затворена обувка не е фатално да е с половин см .повече, обаче за отворена трябва да си е точно, но пък без да ти излизат пръстите. Нямат половинки и това затруднява донякъде.

# 296
  • sofia
  • Мнения: 2 259
И аз благодаря! Табличката на Асос значи е заблуждаваща.

Таблицата не е заблуждаваща - точна си е за Asos.  Получихме сандалите вчера. Дадените сантиметри са верни и идват умалени спрямо стандартната европейска номерация за  дамски обувки. Мериш си стъпалото  и гледаш на какъв номер от тяхната таблица отговарят. За затворена обувка не е фатално да е с половин см .повече, обаче за отворена трябва да си е точно, но пък без да ти излизат пръстите. Нямат половинки и това затруднява донякъде.
Супер си, много благодаря за мнението - и аз гледайки табличката заключвам, че са умалени. Simple Smile

# 297
  • Мнения: 743
Здравейте.
Някой поръчвал ли е дънки за бременни, да сподели за номерацията? Simple Smile

# 298
  • Sofia
  • Мнения: 9 725
Да споделя отзиви за последна поръчка:
Тази дънкова пола, плътна, стегната материя, точно като снимките, харесва ми, размер 6 отговаря си точно:

Тази рокля Club L, също размер 6, много ми харесва, хубава, падаща материя, красив цвят с чудесни рози, пак 6 и си отговаря.

И накрая тази прекрасна рокля, беше 24 лири, пада страхотно, красива, с подплата навсякъде, много ми харесва:
Прибира ми добре бюста, без да се вижда и без да има нужда от сутиен (чашка С съм), само под мишниците много леко ще я прибера и естествено ми е доста дълга (158 съм), но ще си я подкъся.

Дойдоха с DHL, много съм доволна от новата политика за изпращане и връщане на Асос.

ПП. Смених линковете с картинки, не мога да ги покажа по друг начин.

Последна редакция: пт, 29 дек 2017, 09:30 от NBM

# 299
  • Бургас
  • Мнения: 2 136
Здравейте ще помоля ако някой има рокля с марка Paper Dolls, моля да ми пише дали си отговарят на размера или са умалени. Двуумя се мисля, че в УК10 ще ми е тясна в бюста Ук12 няма а 14ката мисля ще ми е голяма....

Общи условия

Активация на акаунт