Пазаруване от Асос - тема 59

  • 142 641
  • 755
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 18 542
Може някъде някаква настройка да е, не знам, но от Асос  и от някои други магазини, рефънд ми отиват в ПП и си стои там.

# 421
  • Sofia
  • Мнения: 9 720
Винаги си получавам парите в картата. Никога не са ми оставали в ПП.

# 422
  • Мнения: 721
 Парите се връщат в същата форма, в която са били платени. Ако си плащал с paypal,  се връщат там, при плащане с карта, се връщат в картата. Не е избирателно.

# 423
  • Мнения: 1 105
Aз не мога да се оправя с този пейпал. Да разбирам ли, че ако съм платила с пейпал парите ми се връщат там и следващ път когато плащам през него като наредя плащане се теглят пари от ПП акаунта ми? т.е не е нужно аз да ги прехвърлям към картата?

# 424
  • Варна
  • Мнения: 6 873
Не Ако си платила с карта директно или през Пейпал, парите се връщат директно или през Пейпал обратно по картата. Ако си платила с пари от баланса в Пейпал то при връщане парите се връщат пак в баланса.
Днес са ми върнали парите от върната чанта - по картата.
В Пейпал е отразено връщането така Refund to Visa Debit Card XXXX-XXXX-XXXX-XXXX:
Сравнително бързо, около 10 дена отне.

# 425
  • Мнения: 18 542
Aз не мога да се оправя с този пейпал. Да разбирам ли, че ако съм платила с пейпал парите ми се връщат там и следващ път когато плащам през него като наредя плащане се теглят пари от ПП акаунта ми? т.е не е нужно аз да ги прехвърлям към картата?
Да, аз така правя. Ако парите в ПП не стигат, разликата се дърпа от картата, но първо се взима от баланса.

# 426
  • Мнения: 1 105
Благодаря за разясненията! bouquet

# 427
  • София
  • Мнения: 9 977
Здравейте Simple Smile
Имам въпрос за обувките на Оазис, ако някой си е взимал. Моделът е сандал, съвсем нисък, с отворени пръсти. Интересува ме дължината на стелката на подобен модел номер 36.
Предварително благодаря!

# 428
  • Мнения: 1 105
Момичета по пощата ли връщате или с куриер? Като си правя заявката за връщане ми излиза само куриер.

# 429
  • София
  • Мнения: 9 977
Връщах преди месец, по пощата, стигна точно както са написали за 14 дни.

# 430
  • Мнения: 1 105
Връщах преди месец, по пощата, стигна точно както са написали за 14 дни.
Връщането безплатно ли е?

# 431
  • София
  • Мнения: 9 977
Връщах преди месец, по пощата, стигна точно както са написали за 14 дни.
Връщането безплатно ли е?
Да, но си пази квитанцията с печата от пощата, докато получат пратката.

# 432
  • Мнения: 1 105
Връщах преди месец, по пощата, стигна точно както са написали за 14 дни.
Връщането безплатно ли е?
Да, но си пази квитанцията с печата от пощата, докато получат пратката.
На какъв адрес връщате?
В пощата какви приемат пратката безплатно?

# 433
  • Sofia
  • Мнения: 9 720
Трябва да си генерираш специалния етикет за връщане, което се прави през специалния сайт, посочен на фактурата.

# 434
  • Мнения: 1 105
Трябва да си генерираш специалния етикет за връщане, което се прави през специалния сайт, посочен на фактурата.
Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт