Пазаруване от Асос - тема 59

  • 142 590
  • 755
  •   1
Отговори
# 495
  • Бургас
  • Мнения: 2 136
Днес получих две рокли https://www.asos.com/qed-london/qed-london-mesh-insert-skater-dr … taRef=my%20orders, харесва ми как стои, но няколко от лентите са изплюти и криви вие какво ще ме посъветвате да връщам ли? И каква е гаранцията, че ако си поръчам друга и тя няма да е с изплюти и криви ленти .....

https://www.asos.com/chi-chi-london/chi-chi-london-midi-tulle-pr … taRef=my%20orders и на тази и се чудя, няма дефекти, но май е прекалено младежка за мен. Търся си нещо подходщо за сватба на плажа.....

# 496
  • Мнения: 874
       Налага се да върна един артикул на сайта,поради дефект/по-скоро грозни и неправилни шевове/,но срещам проблем с генерирането на формуляра за връщане,към който е и самия адрес.
 Някой може ли да помогне?

# 497
  • Бургас
  • Мнения: 2 136
       Налага се да върна един артикул на сайта,поради дефект/по-скоро грозни и неправилни шевове/,но срещам проблем с генерирането на формуляра за връщане,към който е и самия адрес.
 Някой може ли да помогне?

Влизате в поръчката и натискате returns information от там create return от там се отварят продуктите, които искате да върнете, черквата си този, който искате да върнете изскача колона, в която да изберете защо връщате и после ви изпращат на пощата формуляра за връщане, който разпечатвате на принтер и отивате в клона на поща, която е в списъка за безплатно връщане.

# 498
  • Мнения: 874
Така,стигаме до там: чеквам продукта и под него имам REASON FOR RETURN-избирам защо връщам и тук вече зациклям-излиза да избера  RETURN METHOD и поле,в което като му дам да търси излиза това: Oops, there was a problem retrieving stores. Please try again. Сто пъти го правя днес - не става и не става. какъв може да е проблема?

# 499
  • Бургас
  • Мнения: 2 136
Така,стигаме до там: чеквам продукта и под него имам REASON FOR RETURN-избирам защо връщам и тук вече зациклям-излиза да избера  RETURN METHOD и поле,в което като му дам да търси излиза това: Oops, there was a problem retrieving stores. Please try again. Сто пъти го правя днес - не става и не става. какъв може да е проблема?

В това поле ми даде най близкия клон на Бгпощи в моя комплекс, също май ми показа и офиси на Рапидо, които и ми доставиха пратката, но знам, че само в централния офис на пощата има безплатно връщане и там и занесох вчера пакета. Да не си от малък град и да няма клон на пощата за безплатно връщане?

# 500
  • Мнения: 874
От малък град съм,да,но преди съм връщала безплатно и не е имало проблем  newsm78

# 501
  • Бургас
  • Мнения: 2 136
Погледни тук дали има офис в твоя град https://www.bgpost.bg/bg/387, ако да пиши на асос за проблема. То и в двата случая май по добре да им пишеш. Успех.

# 502
  • Мнения: 874
Погледни тук дали има офис в твоя град https://www.bgpost.bg/bg/387, ако да пиши на асос за проблема. То и в двата случая май по добре да им пишеш. Успех.

Има го офиса в списъка,но не иска да го приеме,пробвах и по пощенски код,и по адрес-не става.

# 503
  • Sofia
  • Мнения: 9 716
И при мен не ставаше преди, писала съм назад. Май им писах и ми изпратиха етикета на мейла.

ПП. На стр.31 на темата едно момиче е писало за проблема.

# 504
  • Мнения: 3 727
Бях изгубила темата и като я намерих,бръкнах на 1ва страница- 2015г.?Не мога да повярвам! А преди темите свършваха за 10 дни....

# 505
  • Мнения: 93
Аз също днес ще връщам, интересното е че в списъка на сайта им излизат офиси на спиди, а не на бг пощи. А пък в инструкциите, които разпечатах пише -


Та, въпроса е сега в спиди ли да ходя, в бг пощи ли да ходя (имам съмнение, че там няма да знаят какво да правят)

# 506
  • На ръба..
  • Мнения: 2 115
В пощата знаят, поне аз в няколко съм ходила, вземат пратката и веднага питат, тази е с безплатно връщане нали...

# 507
  • Мнения: 93
В пощата знаят, поне аз в няколко съм ходила, вземат пратката и веднага питат, тази е с безплатно връщане нали...
Благодаря, в крайна сметка в пощата се оправихме Simple Smile Чакам още някаква обратна връзка от Асос

# 508
  • На ръба..
  • Мнения: 2 115
В пощата знаят, поне аз в няколко съм ходила, вземат пратката и веднага питат, тази е с безплатно връщане нали...
Благодаря, в крайна сметка в пощата се оправихме Simple Smile Чакам още някаква обратна връзка от Асос
След като се получи при тях пратката ще ти изпратят потвърждение:
"Thank you for your recent order. We've received the following returned item, and have refunded it in your Mastercard/Visa account."

# 509
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
Бях изгубила темата и като я намерих,бръкнах на 1ва страница- 2015г.?Не мога да повярвам! А преди темите свършваха за 10 дни....
Момичета, можем да си изтупаме темата от прахта 🤗, макар че като липсват кодове и дебнене малко се губи тръпката, но... пак има попадения.
Аз в момента ровя за бели тениски с по-изчистен дизайн, че в нашите магазини ме убиват с пайети и кичозни франдифлюшки(тази дума не знам как се пише 🤔), а ги ползвам страшно много и винаги искам да имам няколко резервни в колата. За ежедневни рокли също се оглеждам... и така... пускайте, ако нещо ви впечатли.

Общи условия

Активация на акаунт