♡~ Аромат на ягоди ~ Любов под наем ~ Статус на връзката: Объркан ~ ♡ Тема 5

  • 48 035
  • 738
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 332
може ли и мен така да ме оскубе?
Скрит текст:

Сигурно може. Ако го гледаш по този начин както каката.
То и аз съм кака, да не дойда и леля. Ако знае само какви лиги точим по него?

# 706
  • Мнения: 3 606
Значи, къзлар, подредете се в редичка и почваме записаване:

Курсът по масажи и  тенис е при Бодил Пекин - необходимо е оскъдно облекло и настървен поглед.
Курсът по баскетбол/ френска лучена супа е при Баръш - високи токчета, рижа перука и поглед на кошута.
Буйрум!
Аз съм на първия ред при Пекин,за втория няма се записвам,че ще ми станат много Hug Hug Hug Hug

# 707
# 708
# 709
# 710
# 711
  • Мнения: 332
Аз отивам в хора, който глас ми дадат.

# 712
# 713
  • Мнения: 5 723
Аз отивам в хора, който глас ми дадат.


Олеееее,Божееееее!!!!!! Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 714
  • Мнения: 3 606
А не hahaha hahaha hahaha hahaha сакън
Тях само да ви ги покажа Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Не си ги давам Crazy Crazy Crazy Crazy

# 715
  • Мнения: 5 723

Не се плаши , аз мога да се класирам с две крачки назад при деде Хулюси...... Hug Hug

# 716
  • Мнения: 197
Чок,чок тешекюр,къзларки за отговорите.Така като гледам с никой не се уцелвам аз нито от към дати ,нито към година.И ако някой наистина ни чете ще ни осъдят за педофилия ви казвам.На нищо не прилича това '90  '92 набор ааааама ЮХ  бе...
И докато съм на вълната малко в страни от темата.Не знам някой от вас дали му обърна внимание на филма,за който говорехме с Тинчето,но няма да съжалявате.Не ми плаща никой за реклама(все още hahaha),но докато чакам тука преводи,фрагмани реших да му се отдам.Защото иначе ще блокирам без любимците ми.Супер е,забавно,романтично,весело,влюбено и много емоции има...

И ти ли се зарази? И аз само надникнах да видя, за какво говори Тинчето и сега дебна епизодите  Joy

# 717
  • Мнения: 3 606

Не се плаши , аз мога да се класирам с две крачки назад при деде Хулюси...... Hug Hug
Кво ви става днес?Оти към дъртите напирате? hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Не се караме заради никой тук? Joy Joy Joy Joy Joy

# 718
  • Мнения: 5 723
Чок,чок тешекюр,къзларки за отговорите.Така като гледам с никой не се уцелвам аз нито от към дати ,нито към година.И ако някой наистина ни чете ще ни осъдят за педофилия ви казвам.На нищо не прилича това '90  '92 набор ааааама ЮХ  бе...
И докато съм на вълната малко в страни от темата.Не знам някой от вас дали му обърна внимание на филма,за който говорехме с Тинчето,но няма да съжалявате.Не ми плаща никой за реклама(все още hahaha),но докато чакам тука преводи,фрагмани реших да му се отдам.Защото иначе ще блокирам без любимците ми.Супер е,забавно,романтично,весело,влюбено и много емоции има...

И ти ли се зарази? И аз само надникнах да видя, за какво говори Тинчето и сега дебна епизодите  Joy

За инатливата  ашк ли става въпрос?

# 719
  • Мнения: 5 723

Не се плаши , аз мога да се класирам с две крачки назад при деде Хулюси...... Hug Hug
Кво ви става днес?Оти към дъртите напирате? hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Не се караме заради никой тук? Joy Joy Joy Joy Joy


Само уточнение .....кавга ЙОК!!!!

Общи условия

Активация на акаунт