♡~ Аромат на ягоди ~ Любов под наем ~ Статус на връзката: Объркан ~ ♡ Тема 5

  • 48 034
  • 738
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 3 606

Не се плаши , аз мога да се класирам с две крачки назад при деде Хулюси...... Hug Hug
Кво ви става днес?Оти към дъртите напирате? hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Не се караме заради никой тук? Joy Joy Joy Joy Joy


Само уточнение .....кавга ЙОК!!!!
И аз това казвам hahaha hahaha hahaha hahaha
Вие сте много пекани Joy Joy Joy Joy Joy
В други теми кви кавги е имало Joy Joy Joy Joy Joy

# 721
  • Мнения: 332
Край - избрах. Давам задна. Това е моя човек, преди да го епилирам. Идеален ми е. По вехт от мен е, баклавата рехава идва, ама ще го преглътна с чаша вода

# 722
  • Мнения: 3 606
Край - избрах. Давам задна. Това е моя човек, преди да го епилирам. Идеален ми е. По вехт от мен е, баклавата рехава идва, ама ще го преглътна с чаша вода

hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Галиба е свободен Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Май удари 10

# 723
  • Мнения: 5 723
Край - избрах. Давам задна. Това е моя човек, преди да го епилирам. Идеален ми е. По вехт от мен е, баклавата рехава идва, ама ще го преглътна с чаша вода


Дидем ханъм ще ти приседне..брани го като орлица..... Naughty

ПП Хайде още двама -трима на борсата/тезгяхЪ и отиваме в новото дворче!!!

# 724
  • Мнения: 332
Край - избрах. Давам задна. Това е моя човек, преди да го епилирам. Идеален ми е. По вехт от мен е, баклавата рехава идва, ама ще го преглътна с чаша вода

hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Галиба е свободен Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Май удари 10
първи път-Erkan Petekkaya, втори път-Erkan Petekkaya, продадено.

# 725
  • Мнения: 3 606
Край - избрах. Давам задна. Това е моя човек, преди да го епилирам. Идеален ми е. По вехт от мен е, баклавата рехава идва, ама ще го преглътна с чаша вода


Дидем ханъм ще ти приседне..брани го като орлица..... Naughty
Коя е тя? hahaha hahaha hahaha hahaha
Аз не я знам? Joy Joy Joy Joy Joy

# 726
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 957
Нежност Hug Hug Hug

Скрит текст:
в отпуск съм, ходя по административни инстанции по лични въпроси ooooh! ooooh! ooooh! Вечер съм като пребита и за един ден като ви изпуснах, нямате стигане... Joy Joy Joy Ще гледам довечера да съм на линия за серията на Ашк-а

# 727
  • Мнения: 3 606

Мурат къв е наежен hahaha hahaha hahaha hahaha

# 728
  • Варна
  • Мнения: 178
Здравейте,хади и аз да напиша,че да отидем в новата темичка,чета ви,просто нямате стигане!

# 729
  • Мнения: 3 606

Неотказващите  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Галя Hug Hug Hug Hug

# 730
  • Мнения: 197
Чок,чок тешекюр,къзларки за отговорите.Така като гледам с никой не се уцелвам аз нито от към дати ,нито към година.И ако някой наистина ни чете ще ни осъдят за педофилия ви казвам.На нищо не прилича това '90  '92 набор ааааама ЮХ  бе...
И докато съм на вълната малко в страни от темата.Не знам някой от вас дали му обърна внимание на филма,за който говорехме с Тинчето,но няма да съжалявате.Не ми плаща никой за реклама(все още hahaha),но докато чакам тука преводи,фрагмани реших да му се отдам.Защото иначе ще блокирам без любимците ми.Супер е,забавно,романтично,весело,влюбено и много емоции има...

Да, нали го обсъждахме онзи ден с Тинчето, че е много хубав и освен бабата няма кого да се мрази.
И ти ли се зарази? И аз само надникнах да видя, за какво говори Тинчето и сега дебна епизодите  Joy

За инатливата  ашк ли става въпрос?

# 731
  • Мнения: 3 606
Чок,чок тешекюр,къзларки за отговорите.Така като гледам с никой не се уцелвам аз нито от към дати ,нито към година.И ако някой наистина ни чете ще ни осъдят за педофилия ви казвам.На нищо не прилича това '90  '92 набор ааааама ЮХ  бе...
И докато съм на вълната малко в страни от темата.Не знам някой от вас дали му обърна внимание на филма,за който говорехме с Тинчето,но няма да съжалявате.Не ми плаща никой за реклама(все още hahaha),но докато чакам тука преводи,фрагмани реших да му се отдам.Защото иначе ще блокирам без любимците ми.Супер е,забавно,романтично,весело,влюбено и много емоции има...

Да, нали го обсъждахме онзи ден с Тинчето, че е много хубав и освен бабата няма кого да се мрази.
И ти ли се зарази? И аз само надникнах да видя, за какво говори Тинчето и сега дебна епизодите  Joy

За инатливата  ашк ли става въпрос?
Колко серии има досега на Инатливата ашк?

# 732
  • Мнения: 7 920
Край - избрах. Давам задна. Това е моя човек, преди да го епилирам. Идеален ми е. По вехт от мен е, баклавата рехава идва, ама ще го преглътна с чаша вода


Дидем ханъм ще ти приседне..брани го като орлица..... Naughty
Коя е тя? hahaha hahaha hahaha hahaha
Аз не я знам? Joy Joy Joy Joy Joy
Веси, да не ме чуят другите Simple Smile
Скрит текст:
Ерканджим ми е много на сърце. Дидем да си гледа работата  Mr. Green

# 733
  • Мнения: 7 006
Значи, къзлар, подредете се в редичка и почваме записване:

Курсът по масажи и  тенис е при Бодил Пекин - необходимо е оскъдно облекло и настървен поглед.
Курсът по баскетбол/ френска лучена супа е при Баръш - високи токчета, рижа перука и поглед на кошута.
Буйрум!

И аз като Весето само при Памир ще си запиша час  Flutter ,  Баръш го оставам на теб и Тинчето  Hug
Обаче и при Берк мисля да се запиша на уроци по плуване  Crazy  Нещо ми става напоследък - както не обичам спорта, сега съм първа писта  Mr. Green  Сигурно ще е от слънцето  Crazy  И аз като Демет - напече ли ме и ми призлява, трябва ми баклава, за да се възстановя  Heart Eyes

# 734
  • Мнения: 3 606
Край - избрах. Давам задна. Това е моя човек, преди да го епилирам. Идеален ми е. По вехт от мен е, баклавата рехава идва, ама ще го преглътна с чаша вода


Дидем ханъм ще ти приседне..брани го като орлица..... Naughty
Коя е тя? hahaha hahaha hahaha hahaha
Аз не я знам? Joy Joy Joy Joy Joy
Веси, да не ме чуят другите Simple Smile
Скрит текст:
Ерканджим ми е много на сърце. Дидем да си гледа работата  Mr. Green
А така кво се пазиш,извикай с цяло гърло,че е твой hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

Общи условия

Активация на акаунт