ОКТОМВРИйки време не остана, коя ще бъде първата ни мама? - еп.15

  • 35 961
  • 728
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 579
Момичета, какво направихте вие, включвам се чак на страница 5 Hug с този темп на писане може първия бебок да е в следващата тема:)
Голямо благодаря от мен на мамите, които се грижат за темите и всеки път всичко е така подредено и добре украсено:)   bouquet
sunshine_SUNNY, каквото и да кажа би било недостстъчно. Бъдете силни, вярвам, че скоро ще имате щастието да гушкате здраво и пухкаво бебче.
Кафе- почти никакво не пия  откакто забременях, понякога уикендите си правя мляко в половон лъжичка милилано, че да правя компания на ММ:)
Кали, не си сама- и мен ме гонят същите страхове, но силно вярвам в майчиния инстинкт, и колкото и да ме е страх, искам да се случват вече нещата, защото раждането не е края а началото на цялото щастие, което чакаме. Та аз съм приела философията- целта на отива ето в болницата е да изляза оттам със здраво и пухкаво бебче, и това ще ме крепи:)
Много се радвам, че и тик ще има консултант по кърмене. Със сигирност ще имам въпроси и ще е много полезно да има кой да питаме!

# 61
  • Italia
  • Мнения: 705
Запис и от мен. Благодарско за темичката,да видим дали ще имаме бебе в нея  Heart Eyes
Sunshine съжалявам за случилото се,загубата ви е голяма...дано Господ ви помогне да изживеете този момент по бързо и скоро отново да си сред чакащите рожба  Hug
Аз днес свърших доста работа- довърших дрешките и хавлийките,където ми бяха останали за пране и изгладих всичко!! Краката ме болят от стоенето права, но съм доволна,че приключих с това  Party
За кафе не ме подсещайте- от известно време ми се пие, но пък и цигара ми се пуши с него  Laughing ще се въздържа... Naughty
Хубава вечер на цялата ни групичка!

# 62
  • Мнения: 1 740
Минавам да дам отчет след днешния преглед. 32,2 г.с. бебка е 2011гр. плацента 1-ва степен, доплер-добре, околоплодни води и кръвоток на матката в норми - като цяло всичко е ОК, с изключение на червата на бебка. Тези петънца,за които бях споменала в предишната тема, ги има пак. Споменаха за раздути чревни бримки.. казаха уж да не се притеснявам, но как може да си седя спокойно?? Cry Дано наистина да не е нещо сериозно и да отшуми до раждането.  Praynig

# 63
  • Мнения: 257
Момичета, ето ме и мен Simple Smile Честита ни нова темичка Simple Smile
И аз да се отчета -  бях за първи път на запис на тонове, дадох секрет за микробиология, че от това странно течение нещо съм се панирала, но резултати чак в петък. А тогава съм и на преглед. Ако всичко е наред в петък вече ще започвам да пазарувам за бебчо Simple Smile

Кали, ако знаеш аз колко съм се шашардисала с раждането. Има моменти в които се чудя това дали е нормално. Аз не търпя на болка попринцип, но за раждането повече се притеснявам за бебчо, отколкото за себе се. За мен ми е все едно, каквото и да ме правят ще издърца...ама искам с малкия ми човек всичко да е наред и затова предпочитам да родя секцио, защото си мисля, че така за бебето по- няма риск. Ама знам ли? Иначе аз поне за сега няма медицинска причина за секцио, при мен си е по желание Simple Smile

Съншайн, незнам какво да кажа. Много, много съжалявам за случилото се Simple Smile Кураж, мила  Praynig
  
Момичета, а за тези киселини вече нямам думи. Пия си сода бикарбонат и това е.
Хубава вечер на всички Simple Smile

# 64
  • Мнения: 161
Здравейте момичета да се похваля и тук след днешния преглед: Бебчо е 2105 гр. и се е обърнал вече с главата надолу, дано и така да си остане, та да си го родя нормално. Викат ме в 37с. за запис на тонове и ми казаха че щом нямам оплаквания мога да спра да пия магмерота, но да си продължавам с желязото.
Съншайн много съжалявам за загубата ви, дано следващата година да ви донесе живо и здраво бебче.

# 65
  • Пловдив
  • Мнения: 365
Бъдещи мами от Пловдив, към кой педиатър се насочихте Simple Smile

# 66
  • Мнения: 1 899
 Браво на всички за хубавите новини от прегледите  Hug Да кротуват бебоците на всички до термин !
Хайде и аз да се похваля че вече си имаме дата за секциото !! Настана вече еуфория голяма  Laughing Датата ще я запазя в тайна. Док я предложи и ние с ММ се съгласихме. Гледахме бебоците на видеозон но док не можа да ги измери много понеже са бая оплетени и не се знае кой крак на кой е  Laughing Единия е около 2400 а другия е 200гр повече 😃 Всичко си в в нормите а плацентата ми е 2ра степен. Сега ми предстои консултация с кардиолог и анестезиолог ! Остава само да устискам до датата  Mr. Green

# 67
  • Пловдив
  • Мнения: 14
Diana87, аз съм избрала Мария Рашкова в поликлиниката в Тракия, каката също е при нея и съм доволна.

# 68
  • Мнения: 3 595
Ех, Нианка, аз тръпна в очакване кога ще се родят твоите бебоци, сега с тази тайна дата още повече  Mr. Green Стискам отсега всеки ден палци да мине всичко добре, кой знае, може те да са ни талисманчетата!  Heart Eyes

# 69
  • Мнения: X
А, така е по - добре, че не съм сама  Laughing
bebo28, според мен си е напълно нормално, особено за първо раждане. Всъщност не знам де, чувала съм някои да казват, че от второто ги е страх повече, може би защото вече знаят какво ги чака  Laughing
За риска за бебето и аз мисля, че при секцио е по - малък...

Altaya, стискам палци да не е нищо сериозно, щом са ти казали да не се притесняваш  Simple Smile

# 70
  • Мнения: 1 899
Ех, Нианка, аз тръпна в очакване кога ще се родят твоите бебоци, сега с тази тайна дата още повече  Mr. Green Стискам отсега всеки ден палци да мине всичко добре, кой знае, може те да са ни талисманчетата!  Heart Eyes
Нищо не се знае ...права си  Hug Но нека да си поседят още мъничко  Heart Eyes Честно казано и аз съм нетърпелива вече !
Абе която и да е щастливата мама то ще се чуе !

# 71
  • Мнения: 804
Зaпис чaк нa петa стрaницa  Laughing И aз мислп, че с товa темпо нямa дa е първото бебче в тaзи темa  Laughing Блaгодaря зa трудa Мецииии   bouquet
Ниaнкa, ти пък сегa тaйнa, всички нямaме търпение   bouquet Моятa приятелкa роди близнaчките си в 37мa седмицa - еднaтa беше 2800, другaтa 2500. Прекрaсни мaлки кукли без никaкви усложнения Wink
Съншaйн, съжaлявaм зa зaгубaтa ви! Пожелaвaм ти бързо психическо и физическо възстaновявaне и много скоро блaгa вест в семейството ви!
Чоко, товa с двaтa тaлцидa нa ден ме рaзсмя  Laughing Aз взимaм двa зa двa чaсa...  #Crazy Блaженно зaвиждaм нa мaмите с мaлко или без киселини Wink Трябвa дa къпя мaлкия, после пaк ще се включa Simple Smile

# 72
  • Мнения: 434
Браво на всички, мнго хубаво растат бебоците  Hug

Алтая казват ли ти на какво се дължи това нещо? Ама все си мисля, че щом ти казва да не се притесняваш, значи не е нещо опасно  Hug

Нианка Браво на момчетата   bouquet

Шмокси явно съм от тези с малко  Mr. Green Mr. Green

Ние до преди малко навън , дъра бъра , децата карат колела и търчат, много приятно времето  Peace

# 73
  • Мнения: 1 899
Благодаря ви момичета  Hug
Шмокси супер размери за близнаци ! Браво на приятелката ти. Ако и аз ги заформя по толкова ще съм повече от доволна  Simple Smile

# 74
  • Мнения: 190
Цоп и аз тук. Благодаря за темата 😊
sunshine_SUNNY, много съжалявам за загубата ви! Дано скоро си имате здраво бебче!
Днес слушахме тонове, но преглед чак след седмица. На 7 ми ще ходя за болничния, дано всичко е наред, и дано погледне и бебка.
Много ми се подуват краката и пръстите на ръцете 😐 предния път не беше така, уж същия сезон.

Общи условия

Активация на акаунт