ОКТОМВРИйки време не остана, коя ще бъде първата ни мама? - еп.15

  • 35 965
  • 728
  •   1
Отговори
# 690
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
нааай-силните палци имаш, Шмокси!!!!


за лентичките - и моята не е тавряс .. от 3 дена все 48 дни ми остават до термин, почнах да се чувствам като Алиса в страната на чудесата Mr. Green Mr. Green

# 691
  • Мнения: 304
Шмокси, давай мила, с теб сме всички! Успех!!! Леле, че ме развълнува... Hug Hug Hug

# 692
  • Мнения: 923
Шмокси, с теб сме!!! Леко раждане!!!    bouquet Hug Hug Hug

# 693
  • Мнения: 87
Шмокси с теб сме дано мине леко и бьрзо Simple Smile

# 694
  • София
  • Мнения: 945
Шмокси, стискаме палци с бебка и двечките! Дано всичко мине леко  Heart Eyes

# 695
  • Мнения: 3 595
Палци Шмоксиии, дойде време за кихането! Да мине този път бързо и лесно!!!  Heart Eyes

# 696
  • Pleven, Bulgaria
  • Мнения: 23
 lovekiss   Леко и спокойно раждане!

# 697
  • Мнения: 326
Шмокси с теб сме! Бързо и лекичко да мине! Скоро ще гушкаш бебче!  Heart Eyes Hug

# 698
  • Мнения: 1 899
Шмокси всички сме с теб  Hug
Пожелавам ти леко раждане и ти стискам силно палци  Praynig

# 699
  • Мнения: 515
Шмокси, стискам палци раждането да мине леко и безпроблемно!!! Мисли си само за срещата с бебка и всичко ще мине бързо!  Hug Hug  Hug

Аз днес бях на преглед. На тоновете мъника показа всичко, на което е способен - рита, премята се и накрая заспа  Joy После преглед за разкритие (не беше най-приятното нещо, ама все пак нали ще се ражда). Имам1-1,5 см, било нормално. После и на ехото - бебето вече е 3095 гр. В стартова позиция с главата надолу, водите са понамалели, но в нормално количество. След прегледа за разкритие имах малко кървене, но вече спря. И това било нормално. Общо взето...в очакване  Heart Eyes

Лека нощ от мен и в очакване на добри новини от shmoksi  Hug

# 700
  • Мнения: 40
стискам палци shmoksi  Praynig леко и успешно раждане  Hug

# 701
  • Мнения: 84
Ах и аз се чудя защо не мога да заспа а то бебе номер 4 идва , shmoksi стискам ти палци мила дано е бързо леко и да се роди едно здравооо бебче и веднага да ни информираш , че го преживяваме с теб  Praynig

Аз видях много хубави гащи с колан за стягане и прибиране на корема и ще ползвам Simple Smile

# 702
  • Мнения: 599
Аааауууууу Шмоксиииии  Hug  Hug  Hug
Успех !!!

# 703
  • Мнения: 804
Вече съм нaй-щaстливaтa мaмa нa светa Simple Smile Имaме си дъщеричкa - 3140гр, 49см Grinning Кaзвa се Любов  Grinning

Момичетa, блaгодaря нa всички зa стиснaтите пaлци  Hug Не беше много леко рaждaне, по-късно ще рaзкaжa Wink

# 704
  • Мнения: 101
Това спане през час-два и пак ставане до тоалетната Sad
Шмокси, честито! Нека бъде жива и здрава, закриляна от светците и винаги обичана! Дано се възстановиш по-бързо!!!! Чакам с нетърпение да разкажеш как протече раждането Simple Smile
Момичета, относно арниката - освен прозерпина някой друг консултирал ли се е досега с хомеопат, мисля и аз да пробвам с нея, но не знам за нормално раждане  кога и по колко се пие  newsm78 5 дни ми се струват малко...
иначе мен продължава да ме мъчи гърло и болки в ушите от вчера - закрепвам лвко с люти чушки и чайчета, взех си и Хомеожен да смуча... дайте още акъл по въпроса.
А направлението за очен откъде се взима да ви питам - от АГ или ЛЛ?

Последна редакция: чт, 17 сеп 2015, 06:42 от tinmon

Общи условия

Активация на акаунт