Енгин Акюрек в „Kara Para Aşk”, нови и стари проекти – Тема 318

  • 47 714
  • 724
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 293


Един Йомер Демир като Йомер Джанер...

Loveofmine  Two Hearts
Скрит текст:
веднъж вече помолих да не ползваш мои мисли за база на твой отговор. Толкова ли е трудно да уважиш една молба.
Не желая да коментираш това което съм написала, не искам - разбери го най-после.
Не ме "бравосвай" и за да бъда честна - да, ще информирам модератор, че ползвайки мой цитат умишлено унижаваш и злепоставяш мнението ми.
Когато човек постави мнението си, той трябва да бъде готов за коментари. Или поне най-малкото за опровержение или съгласие. Така мисля аз и нямам никакви страхове в това отношение.
А ти постъпи както ти диктува моралът...Няма нищо унизително и злепоставящо, просто моето мнение е по-различно...Не съм съгласна с теб, това е. Но ако в темата се приемат само мнения, съгласни с твоето - добре, информирай модератор...

# 61
  • Мнения: 2 293

 newsm51
За мен е обида за темата Керим да бъде наричан "сладникав"...
Благодаря на Енгин Акюрек и на създателите на "КВФ", че ми подариха това незабравимо изживяване...

# 62
  • Пловдив
  • Мнения: 34 237


Керим отвори пътя за опознаване с творчеството на Енгин. За мен, също Йомер е поредният връх, надграждане в кариерата му. Като изпълнение и като възможности на актьора - много, много повече. Следващият образ, в следващ проект, може да е още надграден - да видим какво още не ни е показал Енгин. Дано!

# 63
  • Мнения: 4 966
Е, не се обиждай, Любов. Simple Smile  Hug
Скрит текст:
Аз приравнявам в случая сладникав с добър.
За мен КВФ е един от сериалите, изграден максимално близо до реалността. В него героите бяха показани такива, каквито наистина съществуват в нашето ежедневие и това е основа на успеха му. Те имаха и своите човешки слабости и своите достойнства. Те падаха и ставаха, грешаха и се поправяха по човешки. Аз в КВФ не мога да посоча и един образ, за който твърдо да кажа - този характер/герой/човек е нереален, такъв не може да съществува.

# 64
  • Мнения: 20 905


Изборът на Керим срещу този на Йомер/Любимата на първо място-избраната/.
Двама прекрасни мъже със своята индивидуалност..

# 65
  • Мнения: 4 966


Много от героите на Енгин имат идеализирани/преувеличени черти... авторите така подчертават своите внушения - като подсилват определена черта от характера на героите си и я превръщат във водеща, мотивираща постъпките им. Но всички те, тези, които Енгин е избрал, са способни да обичат всеотдайно. Струва ми се, че това е, което ги обединява като характери. Способността да дават любов, да не се скъпят и да не се страхуват да обичат.

# 66
  • Пловдив
  • Мнения: 34 237


Нова снимка на Енгин.

# 67
  • Мнения: 23 363


Хармония  Two Hearts



Много от героите на Енгин имат идеализирани/преувеличени черти... авторите така подчертават своите внушения - като подсилват определена черта от характера на героите си и я превръщат във водеща, мотивираща постъпките им. Но всички те, тези, които Енгин е избрал, са способни да обичат всеотдайно. Струва ми се, че това е, което ги обединява като характери. Способността да дават любов, да не се скъпят и да не се страхуват да обичат.

Марица  Two Hearts  
Различни мъже, но един Енгин - представил ги по неговия си неповторим начин...
Но съгласи се, че и гледащите сме абсолютно различни и всеки вижда така - различно.
Ти можеш с часове да говориш за Булута и неговата любов - докато аз ще кажа 2 изречения и повече няма да коментирам. Но това не значи, че ще зачертая образа на Мустафа от кариерата на Енгин. Това е негово творение и аз  ще го уважавам.

Мариянка  Two Hearts нова снимка, ама дали от по-старо време или пак са с нови визии... Вече се обърках с тези техни - бради, мустаци и без...

# 68
  • Мнения: 2 293


Много от героите на Енгин имат идеализирани/преувеличени черти... авторите така подчертават своите внушения - като подсилват определена черта от характера на героите си и я превръщат във водеща, мотивираща постъпките им. Но всички те, тези, които Енгин е избрал, са способни да обичат всеотдайно. Струва ми се, че това е, което ги обединява като характери. Способността да дават любов, да не се скъпят и да не се страхуват да обичат.
newsm51
Да, и много сполучлив колаж. Бих го нарекла: "Пред олтара на Любовта"...Там са  Низипли,  Мустафа Булут, Керим, Тек...а вече и Йомер...

# 69
  • Мнения: 4 966

Че аз да не би да не уважавам творенията на Енгин? Simple Smile)) Единственото, което твърдя за КРА е, че авторите се постараха да съсипят образа на комисаря, а Енгин се постара да го направи не само приемлив, но и обичан.


 newsm51
Да, и много сполучлив колаж. Бих го нарекла: "Пред олтара на Любовта"...Там са  Низипли,  Мустафа Булут, Керим, Тек...а вече и Йомер...

Аз го нарекох просто "Dream", ЛюбовHug Сън-мечта... Творецът мечтае за своето произведение, то - за своя творец... и зрителите мечтаят да видят и творбата и твореца... Simple Smile Поне за това си мислех, докато го правех.  Peace

Последна редакция: пт, 04 сеп 2015, 11:45 от marytza

# 70
  • Пловдив
  • Мнения: 34 237


Чакам да видя пояснения за времето на снимката. Засега само - нова пише. Пък и си права Марта, с бради - без бради.

# 71
  • Мнения: 20 905


Нова снимка на Енгин.
smile3525
Не е ясно времето.Бурак само с мустаци, ЕА без брада. newsm78

# 72
  • Пловдив
  • Мнения: 34 237


Явно често се срещат двамата. Първата снимка е от прощалното парти на КРА - 16 юни. на втората/днешната, Енгин с леко набола брада...

# 73
  • Мнения: 4 966
Миле,  Hug радвам се да те "видя". Simple Smile))

Прави ми впечатление, че Енгин като че ли вече се е отърсил напълно от Йомер. На новата снимка излъчването му е като у Керим по-скоро. А той самият заяви, че от героите му, "сладникавият" Керим е близко по характер до него самия. Simple Smile))

Скрит текст:
Не смотря на красоту, герой сериала "В чем вина Фатмагюль" смог завоевать любовь телезрителей. Как нам известно, характер Энгина Акюрека спокойный, он не любит давать интервью и старается избегать камер, не любит рассказывать о своей личной жизни. Но одна турецкая газета смогла успешно взять интервью о его роли в сериале "В чем вина Фатмагюль".

-Не смотря на большую ошибку которую смог совершить Керим его телезрители с ним,что про это скажете?

-Это же правда и я не против искренности Керима. С самого начала я хотел, что бы телезрители были искренними, потому что в роли он очень добрый, хороший и он не был виноват в том что случилось но в этом были и его ошибки. Так же Керим был раним в детстве из-за смерти матери и оплакивал её. Поэтому я сейчас с удовольствием играю эту роль и рад , что смог завоевать любовь телезрителей в роли Керима.

-Многие считают, что любовь Керима и Фатмагюль не возможна, ты согласен с этим мнением?

-В жизни не встречал такой любви какая случилась в "В чем вина Фатмагюль". На самом деле, говоря по правде, первая причина радости и успеха в завоевании Фатмагюль то что его чувства были видны. Многие попадаются в любви и не показывают своих чувств, советую учиться у Керима и что бы у нас хватило смелости показать наши чувства любимым.

-Влияют ли роли на твой характер и жизнь?

-Да. В основном я попадаю в эту сеть и не могу найти выход их этой роли. Только уезжаю из страны в отпуск, что бы смог заново прийти в себя. Но это же актёрство.

-Есть совпадения Керима и твоего характера?

-Правда говоря, Керим очень похож на меня.И его движения и во всем. Поэтому я не нашел трудности играть эту роль. Там чуть чуть разница, например, когда девушка не хочет меня целовать или разговаривать со мной я сразу отхожу и не думаю продолжать говорить с ней, не как Керим, у которого одна цель, поговорить с Фатмагюль о том что он её любит.

-Большое спасибо что были с нами откровенны. Большой успех который ты завоевал в последнее время,почему ты избегаешь камер и интервью? Расскажи.

-Это правда. И основная причина, что все газеты и телевидение интересуются моей личной жизнью и тем кого я люблю и не интересуются моей актерской работой и ролями в которых я снимался. А я люблю мою личную жизнь и не люблю рассказывать о ней и о жизни своей семьи.

Аржентинките са публикували това инфо за снимката: 14:45-calle LeMan cultura Bagdad. 04.09.2015  --- че е от днес и че е до някакъв културен дом(?)  Shocked Rolling Eyes -- от надписа, горе, дясно...
Продължавам да разсъждавам... това "cultura" да не би да означава просто булевард Багдад? Simple Smile))

Последна редакция: пт, 04 сеп 2015, 12:18 от marytza

# 74
  • Пловдив
  • Мнения: 34 237


Снимката е от снощи, всъщност днес, 02,45 ч. - в културен център на бул. Багдат.

Общи условия

Активация на акаунт