Енгин Акюрек в „Kara Para Aşk”, нови и стари проекти – Тема 318

  • 47 675
  • 724
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 23 272


Един "програмен" колаж от мен...

# 721
  • Мнения: 20 905

Как беше- "Ритни камъче". Grinning

# 722
  • Мнения: 4 966
Ами... аз не съм много оптимистично настроена за качествени писания в турските мас-медии, Любов. Simple Smile За толкова години все на статии тип ЖП попадаме... нищо професионално...  newsm78 Ей и този - http://www.milliyet.com.tr/engin-akyurek-ve-odulu/cadde/ydetay/2 … 16974/default.htm ... уж нещо като критика се е опитал да напише, но..."Погледнах лауреат актьор миналогодишния Engin Акюрек ордена; Edgar Selge. Театър, музика, получил образование. Театрални постановки, както и филми и телевизионни сериали, има и радио пиеси. Акюрек, да извърви дълъг път в това отношение, отколкото име." (гугъл ми преведе, де!) Така, както чета тая част от статията му, излиза, че Енгин има много хляб да яде още, докато стигне нивото на Edgar Selge (роден 27. März 1948). Вместо да напише, че Енгин се е подредил наравно с доказани имена и то толкова млад, той пише глупости. Как може да сравнява кариерата на човек, роден през 1948 с кариерата на друг, роден 30 г. по-късно???  Първият филм, представен за германеца е от 1984 г., когато Енгин е бил само на 3 годинки. Simple Smile))

# 723
# 724
  • Мнения: 20 905

Хади пак едно колажче..

Общи условия

Активация на акаунт