Енгин Акюрек в „Kara Para Aşk”, нови и стари проекти – Тема 318

  • 47 691
  • 724
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 23 309


По-предната седмица изгледах отново серията, нащраках около 100 снимки... Трябва да ги обобщя по някакъв начин...

Увереността на комисаря и арогантността на Таййар... Йомер искаше да предизвика Таййар и въпреки, че разбра с кого си има работа все още има една прекалена  самоувереност в поведението му. Сякаш Таййар ще му каже "Да, виновен съм" Много още уроци ще научи комисар Йомер Демир - както професионални, така и житейски...



Неизвестността от това какво точно знае Йомер, както и нееднократното уверение на Хюсейн, че щом Йомер се е заел да разследва то неминуемо ще ги разобличи правят Таййар неспокоен...Личи му в речта...Трудно се владее /нещо необичайно за него/ защото все още не е проучил достатъчно противника си... и не знае с кое точно ще го уязви най-много...

Започва се една игра  за която и двамата прекрасно знаят, че ще е трудна и продължителна... Игра на двама силни мъже... Колкото и да ми е неприятно да го кажа - Таййар е много умен, комбинативен и постигащ целите си. Жалко за цялата тази енергичност "впрегната" в услуга на злото.
Неговата сила е Фондацията - влага пари за "благотворителност" дава възможност за обучение на талантливи млади хора, които после стават прекрасни професионалисти и негови длъжници за цял живот.
 


Йомер е толкова уверен във виновността на Таййар и участието му в убийството на Танер, че се опитва да убеди в това и Елиф, което е много трудно защото Таййар е почти член семейство Денизер...

Много е трудно на Елиф да приеме тази "истина" за Таййар.



Йомер Демир "дава" житейски уроци на Елиф Денизер... и  толкова беше сигурен в своето семейство...

Ще мине време и сам ще признае това - колко е бил самоуверен...



Той професионалистът -  от когото с право ще се страхува Таййар, както и онези двама продажници в Управлението - Началник Али и собствения му брат Хюсейн Демир...  Не се "харесват" в професионален план двамата и винаги възниква конфронтация помежду им...



Колкото и да се мъчи да изглежда спокоен Началник Али е уплашен... Абсолютно е наясно, че нито наказания, а най-малкото пък "заповеди" ще отклонят  Йомер от пътя по който е тръгнал...
Единственото което остава -  е да бъде "спрян" от брат му.



...............................................................



Пъкленият план и изпълнителят...

Като се сетя само, как му се доверяваха и действително очакваха опитният във всяко едно отношение "Аби" да им помага в разследването...

Той сам нарече екипа - "Тримата мускетари и Д`Артанян" - и девиза "Един за всички и всички за един"... Каква ирония само... Колко загубено време за екипа, колко  унищожени улики за следствието, колко разочарование и болка...

Последна редакция: пн, 14 сеп 2015, 09:51 от Марта_49

# 676
  • Пловдив
  • Мнения: 34 172




Ясно - снимката е от 8 септември - при Левон.

# 677
  • Мнения: 23 309
Докато Йомер приоритетно се занимава с Таййар, Арда се решава на смела крачка към Пелин - признава чувствата си към нея... Реакцията и е най-малкото странна...



Случайността събира двамата приятели /седнали на мъжки разговор/ с двете приятелки. Казвам приятелки, но след като по-късно във времето напред се появи Ипек, Пелин забрави за  това приятелство. Сега - засега обаче Пелин няма пред кого друг да "изплаче" болката си и Елиф се явява подходящ слушател...



Междувременно мама Елван продължава да мисли как да "събере" Йомер и Елиф с цел да ги сдобри...
Рожденият ден на Йомер е добър повод...




Елиф заедно с Аслъ подготвя специален подарък на Йомер, но съдбата /в лицето на Бахар/ решава друго...



Йомер: " Невъзможно е, нито за мен, нито за Елиф. Онази нощ обедини съдбите ни, но също така ги и раздели. След онази нощ, нещо в мен се прекърши, братко. Научих как човек, на който си държал, който си обичал повече от живота си и на който си вярвал безусловно, би могъл да прониже сърцето ти. Същото е и с Елиф. Не виждаш ли какъв е животът й? Един камък падна и цялото й семейство рухна като кула. Краката й вече не я държат.

Онази нощ стои между мен и Елиф, братко. За да успея да намеря баланс в живота си и да мисля за бъдещето. За да успеем заедно с Елиф да забравим за миналото и да гледаме към бъдещето, както каза. Онази нощ ще трябва да изчезне от сърцето ми, както и от умът ми. Същото важи и за Елиф.

Затова братко, не съм забравил какво се заклех и ще го направя! Който и да е натиснал спусъкът и е убил бащата на Елиф и Сибел... Ще го накарам да си плати! Тази тъмна нощ няма да приключи, докато не го тикна зад решетките, братко. За нещата, които изгубих, заради нещата които отне от Елиф. Имам да си уреждам сметките с него, заради двама! Тази сметка ще бъде уредена. Ще я уредя!

Тогава брат ти ще започне живота си. Разбираш ли?
 
Какво мислиш братле?
Това дали е знак?  Бум!
Ще спипаме ли тоя престъпник? "


# 678
  • Пловдив
  • Мнения: 34 172



http://www.vbox7.com/play:1ce7bd9bdc

Моят прочит за преговор на епизод 17. Приятно гледане. Следва продължение....

И тук:

http://www.videoclip.bg/watch/519065_mpl-pregovor17-1

# 679
  • Мнения: 23 309
Арда е решил да каже всичко което му е на сърцето... дори с риск да е смешен, да се изложи или да си навлече нечий гняв...



Любовта е най-хубавото чувство на света, стига да е споделено...иначе носи само болка и сълзи...













Йомер: "Началник, вие сте ми като по-голям брат, учител. Никога няма да мога да ви се отблагодаря.Не искам да ви лъжа, нито да крия нещо от вас. Преди ми казахте, че ще ме попитате само веднъж. А от мен искате само да ви отговоря. Попитахте за Елиф. Тогава й бях ядосан, Елиф ме беше  разочаровала.
Мислех си, че никога не ме е лъгала, но тя дойде и ме рани отново, там където най-много ме е боляло.
Но сега, началник, това вече отшумя. Мина ми. Знаете ли защо? Защото никога не съм обичал така,
както обикнах Елиф.  За първи път в живота си не искам да се отказвам от жена, променям собствения си мироглед."




"В противен случай, ще бъде твърде късно. Може би за последен път животът ми дава шанс да съм щастлив. Не искам да съсипвам тази любов."


...................................................................

"Как си, Елиф? Всички в къщи те чакаха.  И най-много мама.  Добре де, не се цупи."




"Да беше си вдигнала телефона. Много ми е трудно така, Елиф.За какво говорех... Ти не дойде. Нищо, жива и здрава да си. Още много рождени дни ще празнуваме. А, синьорина... хвърлям ти ръкавица. Закуска срещу вечеря. Но ти ще плащаш сметката. Става ли?

Все пак, още имам рожден ден. Нека поговорим, синьорина. Нека поговорим. Отдавна не сме си говорили. Все мълчим. Карай... Значи, чакам те за закуска в чайната на Бейлербей утре сутринта в девет. До скоро."

# 680
  • Пловдив
  • Мнения: 34 172



И още по преговор на епизод 17 - 2 част. Приятно гледане. Следва продължение....

И тук:

http://www.videoclip.bg/watch/519069_mpl-pregovor17-2

# 681
  • Мнения: 23 309






Заповедите са дадени...

# 682
  • Мнения: 20 905

Виж кой гледа...

Какво ли е... newsm78

# 683
  • Мнения: 23 309


"Елиф. Очакваше един отговор от мен. Помоли ме за прошка. Простих ти, любима. Старите хора казват, че в прошката имало гордост и величие. Не го разбирах. Разбрах го с теб. Прави са били.

С теб разбрах какво е безусловната любов. Ти ме научи на всичко това.

Елиф, ти излекува раните в сърцето ми. Твоите очи, твоите тъжни погледи, начинът, по който почва да трепери гласът ти, когато се ядосаш.   Изчервяването на бузите ти, когато се смутиш. Всичко това. Всичко това ме превърна в един друг Йомер. Погълнат съм от теб. Вече си във вените ми. Ще ти кажа нещо. Аз също изтръпвам, когато усетя дъхът ти. Искам да съм с теб. Ти ме научи как да обичам безусловно. Да казвам без страх, как се чувствам.

От самото начало ти бе по-смелата. И все още си такава. Не знам дали така си се родила или такива са невидимите правила на твоя свят. В моя, властва смущението.  Бяхме отгледани от бащи, които не милваха децата си по главите.

Но това нещо, наречено любов... Тази любов променя всичко. Елиф, жена като теб, може да превърне мъж като мен в поет. Имаш най-прекрасните очи, които някога съм виждал.

Синьорина... Бъди каквато искаш, която искаш. Аз те обикнах с всичките ти грешки и лъжи. И всяка сутрин тази любов става все по-силна в мен."





"Свърши"

# 684
  • Пловдив
  • Мнения: 34 172








Преди малко по tv8 и по show.tv, са отразили наградата на Енгин в Сеул. Поздравления от екипа на tv8. Чакам да го публикуват в нета и с видео.

Последна редакция: пн, 14 сеп 2015, 12:14 от mariana51

# 685
# 686
  • Пловдив
  • Мнения: 34 172



http://www.vbox7.com/play:f99bfba9bb

И още по преговор на епизод 17 - 3 част. Приятно гледане.

И тук:

http://www.videoclip.bg/watch/519071_mpl-pregovor17-3



С пожелание за приятно гледане и приятен обяд!

# 687
  • София
  • Мнения: 182
  Ето една от последните снимки на Енгин Акюрек от пътуването му в Южна Корея...тук е в самолета,но е малко тъжен и умислен,може би...

# 688
  • Мнения: 23 309
  Ето една от последните снимки на Енгин Акюрек от пътуването му в Южна Корея...тук е в самолета,но е малко тъжен и умислен,може би...

 krisikit19kin  Two Hearts
Очаква си номинацията  newsm10

# 689
  • Пловдив
  • Мнения: 34 172


http://www.mega.cl/exclusivo/engin-akyurek-gano-un-premio-en-corea-del-sur.html

Телевизия Мega в Чили също отрази победата на Енгин: Енгин Акюрек печели награда в Южна Корея!

Общи условия

Активация на акаунт