Енгин Акюрек в „Kara Para Aşk”, нови и стари проекти – Тема 318

  • 47 701
  • 724
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 23 329


Кога се очакваше новия брой на "Кafasina göre"   Thinking

# 706
  • Мнения: 2 293
Цитат
Аз чувствам, че Енгин Акюрек е "по-симпатичен" от Къванч Татлату.
Това ли е критерий за актьорите?

 newsm51
Хммм, ами че да беше казала нещо за актьорския талант на Енгин, а не, че е по-симпатичен, е тогава щях да уважа статията й...
А не просто да противопоставя един актьор на друг...
Колкото до това, че Енгин щеше да бъде по-успешен като Курт Сеит, то си е така. Той във всички роли е успешен...

# 707
  • Пловдив
  • Мнения: 34 194

 newsm51
Не стават така нещата. Мисля, че Енгин е надраснал времето, когато интервютата трябва да му се уреждат. А и звучи доста обидно.

Ех, Любов - кой му има на Енгин мобилния, че да се свърже директно с него. Говоря за желаещите журналисти да вземат интервю. Убедена съм, че са много - поне дори и да си вдигнат тиража на изданията.  Особено в такъв момент. Естествено, г-жа Дурак е за това. Ще изберат с Енгин качествено списание или вестник. Ще изберат с Енгин и времето кога да се отпечата. Останалото е ясно. Нали затова са ПР-те. Всички популярни хора, хайде - големи актьори по света ползват ПР агентите си за контакти. Иначе какво ще стане - всеки ще досажда...
...............
Марта - около 30 септември би трябвало да излезе октомврийският брой.
...............
Момичета, четете между редовете. Статията според мен говори кой е актьор. Който е по-добър, е и оценен. Е, имат навика да ги сравняват двамата. Ако помните и арабското интервю с Енгин. И там не пропуснаха...

Последна редакция: пн, 14 сеп 2015, 19:22 от mariana51

# 708
  • Мнения: 2 293

 newsm51
Не стават така нещата. Мисля, че Енгин е надраснал времето, когато интервютата трябва да му се уреждат. А и звучи доста обидно.

Ех, Любов - кой му има на Енгин мобилния, че да се свърже директно с него. Говоря за желаещите журналисти да вземат интервю. Убедена съм, че са много - поне дори и да си вдигнат тиража на изданията.  Особено в такъв момент. Естествено, г-жа Дурак е за това. Ще изберат с Енгин качествено списание или вестник. Ще изберат с Енгин и времето кога да се отпечата. Останалото е ясно. Нали затова са ПР-те. Всички популярни хора, хайде - големи актьори по света ползват ПР агентите си за контакти. Иначе какво ще стане - всеки ще досажда...
...............
Марта - около 30 септември би трябвало да излезе октомврийският брой.
...............
Момичета, четете между редовете. Статията според мен говори кой е актьор. Който е по-добър, е и оценен. Е, имат навика да ги сравняват двамата. Ако помните и арабското интервю с Енгин. И там не пропуснаха...

Явно говорим за различни неща, Марияна51, както винаги. Аз говоря за сериозна кинокритика, ти ми говориш за телефони и евтини хватки на ПР-а... Няма място за спор...Нямаме допирни точки...Дори разбиранията ни за Енгин Акюрек са различни...

# 709
  • Пловдив
  • Мнения: 34 194

 newsm51
Не стават така нещата. Мисля, че Енгин е надраснал времето, когато интервютата трябва да му се уреждат. А и звучи доста обидно.

Ех, Любов - кой му има на Енгин мобилния, че да се свърже директно с него. Говоря за желаещите журналисти да вземат интервю. Убедена съм, че са много - поне дори и да си вдигнат тиража на изданията.  Особено в такъв момент. Естествено, г-жа Дурак е за това. Ще изберат с Енгин качествено списание или вестник. Ще изберат с Енгин и времето кога да се отпечата. Останалото е ясно. Нали затова са ПР-те. Всички популярни хора, хайде - големи актьори по света ползват ПР агентите си за контакти. Иначе какво ще стане - всеки ще досажда...
...............
Марта - около 30 септември би трябвало да излезе октомврийският брой.
...............
Момичета, четете между редовете. Статията според мен говори кой е актьор. Който е по-добър, е и оценен. Е, имат навика да ги сравняват двамата. Ако помните и арабското интервю с Енгин. И там не пропуснаха...

Явно говорим за различни неща, Марияна51, както винаги. Аз говоря за сериозна кинокритика, ти ми говориш за телефони и евтини хватки на ПР-а... Няма място за спор...Нямаме допирни точки...Дори разбиранията ни за Енгин Акюрек са различни...

Каза и написа... Аз говоря за това което съм цитирала от поста ти. Другото не ме интересува - кинокритики и прочие... И понеже ти не си ме разбрала - сега го повдигнах. Допирните ни точки отдавна се разминаха естествено.

# 710
  • Мнения: 2 293

 newsm51
Не стават така нещата. Мисля, че Енгин е надраснал времето, когато интервютата трябва да му се уреждат. А и звучи доста обидно.

Ех, Любов - кой му има на Енгин мобилния, че да се свърже директно с него. Говоря за желаещите журналисти да вземат интервю. Убедена съм, че са много - поне дори и да си вдигнат тиража на изданията.  Особено в такъв момент. Естествено, г-жа Дурак е за това. Ще изберат с Енгин качествено списание или вестник. Ще изберат с Енгин и времето кога да се отпечата. Останалото е ясно. Нали затова са ПР-те. Всички популярни хора, хайде - големи актьори по света ползват ПР агентите си за контакти. Иначе какво ще стане - всеки ще досажда...
...............
Марта - около 30 септември би трябвало да излезе октомврийският брой.
...............
Момичета, четете между редовете. Статията според мен говори кой е актьор. Който е по-добър, е и оценен. Е, имат навика да ги сравняват двамата. Ако помните и арабското интервю с Енгин. И там не пропуснаха...

Явно говорим за различни неща, Марияна51, както винаги. Аз говоря за сериозна кинокритика, ти ми говориш за телефони и евтини хватки на ПР-а... Няма място за спор...Нямаме допирни точки...Дори разбиранията ни за Енгин Акюрек са различни...

Каза и написа... Аз говоря за това което съм цитирала от поста ти. Другото не ме интересува - кинокритики и прочие... И понеже ти не си ме разбрала - сега го повдигнах. Допирните ни точки отдавна се разминаха естествено.
Излишно е да ме цитираш, знам какво съм написала, но ти явно не си го дочела. Мен пък ме интересува точно това, което теб не те интересува. Тоест, не дали е "симпатичен" Енгин, а какво мислят сериозните хора от гилдията...Къде го поставят. Защото те влияят върху бъдещето му и върху целия облик на тяхната кинематография, от която той е част. И да, обидно е, да му се уреждат интервютата... Това са подробности, които не касаят никого...те са "зад кадър", не са съществени. Важен е екранът, белият лист и...Енгин да е жив и здрав!

# 711
  • Мнения: 23 329


 newsm10 

Толкова сме се научили на търпение и ще си чакаме най-спокойно... нови снимки, нов разказ, нови награди, нов проект...  newsm03

# 712
  • Пловдив
  • Мнения: 34 194


А сега един поздрав от единствения турски актьор към момента, първият спечелил международен приз за себе си и за страната си. Изненадах се колко фенки има Енгин в подфорума. А по света - чоооок, от изток та до запад.

# 713
  • Мнения: 4 966


Красиво... със замах на "четката"... съотсветстващо, според мен, подходящо за портрет на Енгин.

# 714
  • Мнения: 20 905

"Говори" човекът, без да говори.
Чакам разказа.Каква ли ще е темата, любопитно ми е.

# 715
  • Пловдив
  • Мнения: 34 194


Изненадах се, в Кан имало и парични премии. Възможно е, да е само в определени категории. Слагам го в спойлер, че е извън темата:
 oops oops
Скрит текст:

# 716
  • Мнения: 4 966
 newsm78 Прегледах за рецензия от страна на Onur Aktaş, Любов... Неговите статии за Енгин са ми направили впечатление през годините... Последното, обаче, което е писал (по-точно - туитнал относно Енгин) е от 13 август:

Onur Aktaş ‏@onuraktass Aug 13

Engin Akyürek iyi oyuncu kazanır inşallah.

Тоест, подкрепил е номинацията на Енгин и е изказал надежда, че ще получи наградата "най-добър актьор".
Може пък да е в отпуск човекът, затова сега да няма нищо написано от него по повод реализацията на наградата.

# 717
  • Мнения: 20 905

Чедесен колаж.Харесва ми. Heart Eyes

# 718
  • Мнения: 2 293
newsm78 Прегледах за рецензия от страна на Onur Aktaş, Любов... Неговите статии за Енгин са ми направили впечатление през годините... Последното, обаче, което е писал (по-точно - туитнал относно Енгин) е от 13 август:

Onur Aktaş ‏@onuraktass Aug 13

Engin Akyürek iyi oyuncu kazanır inşallah.

Тоест, подкрепил е номинацията на Енгин и е изказал надежда, че ще получи наградата "най-добър актьор".
Може пък да е в отпуск човекът, затова сега да няма нищо написано от него по повод реализацията на наградата.
newsm51
Благодаря, Маричке... Ще се радвам Онур Акташ да напише нещо за Енгин...Въобще ще се радвам на всички, които пишат за него...

# 719
  • Пловдив
  • Мнения: 34 194


Хайде - чай, кафе...



Топъл, топъл чай.

Общи условия

Активация на акаунт