Енгин Акюрек в „Kara Para Aşk”, нови и стари проекти – Тема 318

  • 47 686
  • 724
  •   1
Отговори
# 45
  • Пловдив
  • Мнения: 34 144






Сега пуснати. Като си е проверявала фотоапарата, фенката сега ги слага - от епизод 54 пише че са. Последният ден.
Скрит текст:
Final bölümü çekildiği zaman.
Benim kameramdan görülmemiş #EnginAkyürek fotoğrafları

Последна редакция: чт, 03 сеп 2015, 23:34 от mariana51

# 46
  • Мнения: 20 905

Я един весел Керим от РД но Фатмагюл..

# 47
  • Мнения: 23 289


Хем "сърдит" и сериозен, хем се радва, че Елиф добре възприема урока...

Серията има и ето този колоритен момент...  Joy Joy Joy  На "баба" Таййар ще му се откъсне пръста от мятане... Изнася поредната  "житейска" лекция на Метин, на когото ушите дават заето от изпития алкохол... и въобще не "чува" нищичко...

# 48
  • Мнения: 20 905

Наставникът откривал  танците на тържеството.Обичаи..

# 49
  • Пловдив
  • Мнения: 34 144




http://www.sacitaslan.com/peruda-fatmagulun-sucu-ne-cilginligi-haberi-245600

Мания по "Каква е вината на Фатмагюл?" в Перу.
С течение на времето, "Каква е вината на Фатмагюл?" продължава да бъде един от най-гледаните сериали в света.
....................
Тези фенове, които са се снимали с Бюлент, са спечелили награда от популярно токшоу в Перу. Заедно с екипа от шоуто са дошли в Турция. Взели са интервю от Бюлент, а той бил много изненадан от проявения интерес към него.

# 50
  • Мнения: 23 289


Момичета  Two Hearts лека нощ и да сънувате нещо красиво...

# 51
  • Пловдив
  • Мнения: 34 144

Кликни върху снимката за да чуеш:
Арда:...главен комисар Йомер.
Йомер: Да ти се връща комисар Арда!
Арда: Дано, дано!


# 52
  • Мнения: 20 905

Лека да е, момичета.

# 53
  • Пловдив
  • Мнения: 34 144


Здравейте Енгинки. И днес си знаем - чакаме с търпение.

# 54
  • Мнения: 23 289


Добро утро момичета  Two Hearts

Хубав и успешен ден !

Мариянка  Two Hearts  успеха на "КВФ"  в огромна степен се дължи точно на Керим/Енгин. Мъжът-мечта... Всеки обича красиви приказки и да повярва в идеята, че там някъде има  точно такъв човек  "Керим" - станал символ на надеждата...
Докато в "КРА" - няма такива сладникави работи - има реални, болезнени неща - като корупция, предателство, алчност, власт... и един честен Йомер Демир. Мнозина биха се отъждествили обаче точно с него... /тук излизам от  конкретиката, че той е полицай и се бори със системата в неговия сектор/... Същото се отнася към всяка една сфера - "Йомер" може да бъде и банкер, може да е учител, може да е лекар или инжинер... може да бъде всеки.
По-важното е друго - света... който е същият като в "КРА" ...
Този сериал е труден за осмисляне, но на база показан рейтинг се видя къде и кой го гледа - в социалните мрежи, младите хора... те са тези които трябва да променят нещата и да се борят.
Онези "другите" чиито гласове се преброяваха - обичат сълзливите драми, обичат всичко да им натамам...
Обаче "навън" живота е друг...
Ако трябва да дам личното си мнение - Йомер ми е по-интересен от Керим, много по-богат образ е. Енгин е на много по-високо стъпало с тази роля...
............................................................
Хайде за добра кондиция

Скрит текст:

# 55
  • Мнения: 4 966
Добро да е утрото. Simple Smile

И за мен, Любов, светът карапарашки е много далеч от реалния. Simple Smile В КРА просто бяха игнорирани и забравени точно добрите хора, благодарение на които светът не е изгубил светлината си. Няма такава черна реалност. Тя е само във въображението на авторките. Аз съжалявам тези черногледи дами, защото те са загубили очи за доброто - тихо, постоянно, не парадиращо с проявите си, но съществуващо. Аз знам, че има и корупция и несправедливости, но те се уравновесяват от почтеност и справедливост. Тези поведенчески модели с положителен знак съществуват в нашия свят все още. Да ме убеждават в противното е цинично и не отговаря на истината. Керим може и да е идеализиран образ (въпреки, че аз лично познавам един такъв "Керим" поне), но той е по-реален от Йомер, който беше показан като неудачник. Един полицай, който нямаше представа как да си върши работата, един мъж, неспособен да съществува извън ограниченията, очертани от неговата "любима".

Последна редакция: пт, 04 сеп 2015, 09:54 от marytza

# 56
  • Мнения: 20 905
Здравейте,


Прекрасната усмивка.Искам, да продължавам да я виждам на лицето на ЕА.

Лек и приятен ден, момичета. Hug

# 57
  • Мнения: 2 293
Добро да е утрото. Simple Smile

И за мен, Любов, светът карапарашки е много далеч от реалния. Simple Smile В КРА просто бяха игнорирани и забравени точно добрите хора, благодарение на които светът не е изгубил светлината си. Няма такава черна реалност. Тя е само във въображението на авторките. Аз съжалявам тези черногледи дами, защото те са загубили очи за доброто - тихо, постоянно, не парадиращо с проявите си, но съществуващо. Аз знам, че има и корупция и несправедливости, но те се уравновесяват от почтеност и справедливост. Тези поведенчески модели с положителен знак съществуват в нашия свят все още. Да ме убеждават в противното е цинично и не отговаря на истината. Керим може и да е идеализиран образ (въпреки, че аз лично познавам един такъв "Керим" поне), но той е по-реален от Йомер, който беше показан като неудачник. Един полицай, който нямаше представа как да си върши работата, един мъж, неспособен да съществува извън ограниченията, очертани от неговата "любима".
newsm51
Прекрасен е целият ти пост, Маричке, затова го цитирам!
Керим не е плод на въображението, той съществува реално и благодарение на такива хора не сме загубили вярата си...А загуби ли човек вяра...все едно е умрял...Или се е преселил в света на КРА, което си е жива смърт...

# 58
  • Мнения: 23 289


Един Йомер Демир като Йомер Джанер...

Loveofmine  Two Hearts
Скрит текст:
веднъж вече помолих да не ползваш мои мисли за база на твой отговор. Толкова ли е трудно да уважиш една молба.
Не желая да коментираш това което съм написала, не искам - разбери го най-после.
Не ме "бравосвай" и за да бъда честна - да, ще информирам модератор, че ползвайки мой цитат умишлено унижаваш и злепоставяш мнението ми.

# 59
  • Пловдив
  • Мнения: 34 144


Айдаааа. Закачките започнаха. Необходима ли е ирония? Много пъти писах - всички герои на Енгин са прекрасни за нас, феновете в темата. Да споделяме, без да слагаме в кавички. Така прогонваме новите фенки на Енгин - да се замислим!
За настроение и в тон с поста си - слагам нещо в спойлер - игра, закачка или.... природа.:

 oops spam2 spam2

Общи условия

Активация на акаунт