Енгин Акюрек в „Kara Para Aşk”, нови и стари проекти – Тема 318

  • 47 684
  • 724
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 966
Е, слава Богу, не ставаме. Simple Smile Въпреки че в карапарашката вселена добри хора нямаше... ако съдим по нея, то заключението за историята ни трябва да съвпадне с изводите на Константиновия бай Ганьо: "Всичките са маскари!" Simple Smile)) Щом и Йомер успяха да пречупят и смачкат в името на една безусловна, но много сбъркано показана любов...

# 31
  • Мнения: 2 293

 newsm51
Това исках да кажа, Маричке. Достойни за възхищение, не, направо трогателни бяха усилията на Йомер от нещо да се превърне в нищо, за да бъде на "висотата" на синьорината...

# 32
  • Мнения: 716
   Хе-хе... видях, че сте подхванали сцената с кючека от 15 епизод! smile3508

   Аз си имам личен топ три на сцените на Йомер в КРА.

Номер едно комична сцена - епизод 3, сцената в самолета плюс свалката на Йомер с камериерката в асансьора на хотела.

Номер едно драматична сцена - "умирането на Йомер" след прострелването. (Съжалявам, не помня номера на епизода.)

И номер едно еротична сцена - кючекът от 15 епизод!
Всичко, което сте казали... се присъединявам към него. И аз така го усетих. Още когато я видях за пръв път тази сцена, си помислих, че трябва да я забранят за малолетни. Убийствен е там!

   Останалите си номер едно съм коментирала. Да не се повтарям.

# 33
  • Мнения: 2 293
 newsm51
Е, как бе, Барисеа, как ще я пропуснем, та в този епизод друго имаше ли?
Е, по някое време ще подхванем и сцената на басейна с коктейлите/не знам в кой епизод е/, издържана в два цвята - зелен и мръсно бял/тестен...като пример за анти: анти на всичко, каквато и да е била целта на режисьора, беше срамно да ги гледам...

# 34
  • Мнения: 4 966
   Хе-хе... видях, че сте подхванали сцената с кючека от 15 епизод! smile3508

   Аз си имам личен топ три на сцените на Йомер в КРА.

Номер едно комична сцена - епизод 3, сцената в самолета плюс свалката на Йомер с камериерката в асансьора на хотела.

Номер едно драматична сцена - "умирането на Йомер" след прострелването. (Съжалявам, не помня номера на епизода.)

И номер едно еротична сцена - кючекът от 15 епизод!
Всичко, което сте казали... се присъединявам към него. И аз така го усетих. Още когато я видях за пръв път тази сцена, си помислих, че трябва да я забранят за малолетни. Убийствен е там!

   Останалите си номер едно съм коментирала. Да не се повтарям.


newsm10 То добре, че бяха Енгин и Тансу, та има какво да помним от КРА. А номерът на еп. е 23.
Аз лично за комична сцена добавям и пияния Арда. Толкова беше готин...  Laughing  Heart Eyes

Любов, а може би и сцената край басейна трябва да я добавим към комедийните? Раздел "гротеска". Simple Smile)) Щото не знам каква е била целта на режисьора и на колко ракии е бил оператора, но това определено не беше романтична по въздействието си сцена. Simple Smile))

Последна редакция: чт, 03 сеп 2015, 18:00 от marytza

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 34 143


Няма сцена с Йомер да не е прекрасна.

# 36
  • Мнения: 20 905


Нови, стари.. Heart Eyes

# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 34 143


Изправен и фин като фиданка. 15 епизод.

# 38
  • Мнения: 20 905

Все братя....

# 39
  • Мнения: 23 287


Момичета  Two Hearts  минавам само да ви пожелая хубава вечер!

dana78  Two Hearts  сега се включвам и виждам въпроса ти за партньорството на Енгин и Ахмет в "АБО". Ахмет играе истанбулския  приятел, този който чакаше на летището и направи снимки на Нарин и доктора.
Сцените им бяха няколко и то кратки.
Сега в "КРА" правят страхотна игра и двамата.
.....................................................................
Включвам се към 15 серия с едно  гифче на култов момент  newsm53


 

# 40
  • Пловдив
  • Мнения: 34 143

Кликни за да чуеш Йомер: Батко уби детството ми!


# 41
  • Мнения: 20 905



Наставникът е като фурия.

И с децата се справя..


А Мелике вече го ожени, без той да си е мислил..

# 42
  • Мнения: 23 287


Наблюдава всичко...

Продължавам да си мисля за Сами... Дали всъщност разбра кой е  предателя в отдел "Убийства" - мисля, че - да!






# 43
  • Мнения: 20 905



"За вълка говорим, а той в кошарата".Елиф търси отговор, въпреки че го знае, но друго си е да го чуе от устата на Йомер..




Естествено, че не чува това, което иска.
Мелике взема нещата в свои ръце и Елиф остава на тържеството.Гледа наставника и всички останали как танцуват..

# 44
  • Мнения: 23 287


Тука освен геврека, можеше да "хапне" и Левент...

Общи условия

Активация на акаунт