..::В.е.л.и.к.о Т.ъ.р.н.о.в.о::..

  • 86 840
  • 732
  •   1
Отговори
# 240
  • Велико Търново
  • Мнения: 9 559
Искам да си боядисам косата, но не знам къде да отида. Препоръчаха ми "Ellia", но не знам как вървят цените. Някой наясно ли е? Simple Smile

Какъв цвят ти е косата и какъв искаш да стане? За един хубав цвят минимум 50 лв. Зависи и колко е дълга косата, от много неща зависи.
И когато човек реши да си боядисва косата на фризьор и най-добре да търси добър колорист, а не първо цени Peace

# 241
  • Велико Търново
  • Мнения: 113
Здравейте! Аз съм на вълна бременност и разждане. Интересува ме как е положението във Великотърновското родилно отделение. Чувам, че след идването на лекаря от Плевен, положението се е подобрило. 2012 раждах тук и бях възмутена и погнусена от отношението и състоянието на родилното. Имали промяна от тогава?

# 242
  • Мнения: X

Какъв цвят ти е косата и какъв искаш да стане? За един хубав цвят минимум 50 лв. Зависи и колко е дълга косата, от много неща зависи.
И когато човек реши да си боядисва косата на фризьор и най-добре да търси добър колорист, а не първо цени Peace
Тъмно кестенява.  Simple Smile
Никога не съм я боядисвала, искам да я изсветля до карамелено русо.
По принцип е така, но все пак искам да знам и ориентировъчно как вървят цените. А косата ми е екстремно дълга, със сигурност две бои.
Още един въпрос имам, пак в същата област.
След като ви писах тук разбрах, че ще ходя на сватба.
Да ми препоръчате салон за грим и прическа?

# 243
  • Мнения: 806
Здравейте! Къде в Търново може да се напълни минерална/изворна вода?

Хайде, момичета, само от магазина и от чешмата ли пиете?  Grinning

# 244
  • Мнения: 1 781
Здравейте! Къде в Търново може да се напълни минерална/изворна вода?

Хайде, момичета, само от магазина и от чешмата ли пиете?  Grinning
Аз мога да ти кажа за Горна Оряховица но едва ли ти се идва до тук, макар че е рисковано да се пълни от непроверени места. Примерно ние имамекладенец у дома, но не става за пиене водата, така че...трябва да се внимава.

# 245
  • В.Търново
  • Мнения: 7 671
Здравейте! Къде в Търново може да се напълни минерална/изворна вода?

Хайде, момичета, само от магазина и от чешмата ли пиете?  Grinning
Мисля , че някъде до Чолаковци имаше изворна вода, но май не става за пиене.На площада срещу Царевец има чешма, тя май става за пиене.Не знам за друго място, не се сещам.И като ни се пие минерална или изворна вода си купуваме от магазина, няма от къде другаде.

Знаете ли кога ще е намалението в Хиполенд по случай рождения им ден?

# 246
  • Мнения: 2 979
За рождения ден на Хиполенд не знам, но на 27-ми ще има черен петък в Мол-а.
Колко ще е черен е отделен въпрос Wink

# 247
  • Мнения: 11 641

Какъв цвят ти е косата и какъв искаш да стане? За един хубав цвят минимум 50 лв. Зависи и колко е дълга косата, от много неща зависи.
И когато човек реши да си боядисва косата на фризьор и най-добре да търси добър колорист, а не първо цени Peace
Тъмно кестенява.  Simple Smile
Никога не съм я боядисвала, искам да я изсветля до карамелено русо.
По принцип е така, но все пак искам да знам и ориентировъчно как вървят цените. А косата ми е екстремно дълга, със сигурност две бои.
Още един въпрос имам, пак в същата област.
След като ви писах тук разбрах, че ще ходя на сватба.
Да ми препоръчате салон за грим и прическа?

За прическа- Светла- 0888 795 481. Бях я препоръчала тук на една булка и тя остана доволна от цена и краен резултат. За боядисването също ще ти свърши работа, около 45- 50 лв., за средно дълга коса обаче. Зад Скорпиона е салонът.

# 248
  • Мнения: 32
Намалението в Хиполенд ще е на 20.11

# 249
  • В.Търново
  • Мнения: 7 671
Намалението в Хиполенд ще е на 20.11
Благодаря!А знаеш ли колко часа ще отвори тогава магазина?

# 250
  • Мнения: 806
Благодаря на rosinau. и opelcorsa!
opelcorsa, може ли да ми кажеш къде в Горна има?

# 251
  • Мнения: 32
Намалението в Хиполенд ще е на 20.11
Благодаря!А знаеш ли колко часа ще отвори тогава магазина?
Незнам, може би с нормално работно време.

# 252
  • велико търново
  • Мнения: 638
Намалението в Хиполенд ще е на 20.11
Благодаря!А знаеш ли колко часа ще отвори тогава магазина?
Незнам, може би с нормално работно време.
От опит знам ,че отвярят по рано от нормален ден.
Колко точно ще е намалението в ,,%,, ?Моля ,ако някой знае да сподели.

# 253
  • Мнения: X
Здравейте! Моля, да ми препоръчате добър ортодонт. Четох за доктор Грашкина и доктор Василева. Някой може ли да даде отзиви и инфо за тях както и за други специалисти. Става въпрос за дете и доста ми е притеснено. Благодаря!

# 254
  • Велико Търново
  • Мнения: 113
Здравейте! Аз съм на вълна бременност и разждане. Интересува ме как е положението във Великотърновското родилно отделение. Чувам, че след идването на лекаря от Плевен, положението се е подобрило. 2012 раждах тук и бях възмутена и погнусена от отношението и състоянието на родилното. Имали промяна от тогава?

Въпроса ми от преди остава.
Имам и друг въпрос. Можете ли да ми препоръчате от къде да си взема дамаска за претапициране на диван? Къде се продават и къде са най-изгодни?

Общи условия

Активация на акаунт