Виена Ин Витро Център - Токуда- тема 2

  • 76 862
  • 756
  •   1
Отговори
# 30
  • Пазарджик
  • Мнения: 1 060
Ооооо прегръщам те. Не знам какво да ти кажа.Така се надявах и на двете да ни провърви.  Почини си събери кураж и след това действай.Имаш още 3 ембриончета които те чакат.

# 31
  • Мнения: 304
съжалявам да го чуя Sad изстрадайте си го и съберете сили за снежинките, които ви чакат  Hug
Пипи продължавам да стискам всичкото наличеналичен палец!  Praynig

# 32
  • Мнения: 56
Искам да пожелая успех на всички момичета и да ви кажа да не се отказвате . Аз успях от 5-я път , 1-ви в клиниката не можех да повярвам , че съм бременна . Просто вярвайте , че това е вашия опит  Grinning

I.C.I., не мога да повярвам, че си минала цели 5 опита. Представям си колко ти е коствало и финансово и най-вече психически. Ти при кой лекар забременя и кое беше по-различното, че ти се случи от първия път в клиниката?

# 33
  • Мнения: 242
Моя опит приключи с неуспех. Едничкото не се доразви. Сега ще си почина малко,после ще мисля.
Mishel съжалявам са чуя,че и при теб няма добри новини. Но най-важното е че имаш замразени ембриончета и още нещо не е приключило.
Pipilota стискам всичките си халци да теб. Още мъничщо остана до теста. Дано гаденето ти донесе две чертички на теста. Hug

# 34
  • Мнения: 29
Здравейте,  някоя от вас да е използвала калциев йонофор за активиране на яйцеклетките при ICSI?

Доста почетох и има доста добра успеваемост в другите държави. Ще бъда благодарна ако някоя от вас сподели опит.  Изговорихме възможноста да ползваме метода и с доктор Димитрова Simple Smile

# 35
  • Пазарджик
  • Мнения: 1 060
Благодаря за пожеланията момичета. Аз от вчера имам лошо предчувствие.От неделя имах почти постоянно гадене, но от вчера вечерта всичко изчезна. Ужасно се притесних.При предния опит беше същото. Днес до обяд пак нищо, всичко изчезна. Ужасно се разстроих започнах да плача и мъжо ме накара да пусна тест.Така че следобед ще имам отговор но мисля че и този път ще приключа с биохимична. Така че имам и време в петък да повторя теста за да знам какво се случва че после с тези почивни дни.Поне ако всичко е приключило да мога да спра лекарствата. На знам как ще го понеса още един път.

# 36
  • Мнения: 76
Моя опит приключи с неуспех. Едничкото не се доразви. Сега ще си почина малко,после ще мисля.
Mishel съжалявам са чуя,че и при теб няма добри новини. Но най-важното е че имаш замразени ембриончета и още нещо не е приключило.
Pipilota стискам всичките си халци да теб. Още мъничщо остана до теста. Дано гаденето ти донесе две чертички на теста. Hug

Кураж момичета и търпение. Не знам,  кой опит Ви е, но на мен сравнително бързо ми мина и се възстанових след неуспеха. До толкова, че не усещам да го искам вече така вглъбено. Казвам си - каквото стане. Не знам дали не отидох твърде далеч и тази апатия малко ме плаши...  Но вярвам, че ще ни се случат нещата рано или късно.

# 37
  • Пазарджик
  • Мнения: 1 060
Все още не ми е излязъл резултата.Тава е като някаква гадна шега.Друг път 15 ч. винаги излиза а днес нищо. Увериха ме че до края на деня щял да излезе. А аз вече нямам нерви. Започнаха да ме болят яйчните и имам чувството че всеки момент ще ми дойде. Пълен кошмар.

# 38
  • Мнения: 304
sixth sence  Hug , много съжалявам!

# 39
  • Мнения: 29
П
Все още не ми е излязъл резултата.Тава е като някаква гадна шега.Друг път 15 ч. винаги излиза а днес нищо. Увериха ме че до края на деня щял да излезе. А аз вече нямам нерви. Започнаха да ме болят яйчните и имам чувството че всеки момент ще ми дойде. Пълен кошмар.


pipilota - има ли резултати . Дано имаме две чертички! Heart Eyes

# 40
  • Пазарджик
  • Мнения: 1 060
Резултата ми излезе тази сутрин и е 154 на 9-ти ден. Говорих с Димитрова и тя е доста обнадеждена този път. Утре трябва да повторя за да видим дали нараства. Питах я понеже от вчера имам болки но тя каза че били нормални. Аз още не бързам да се радвам преди утрешния резултат. Може би малко се поуспокоих но страха ми още си го има.

# 41
  • Мнения: 304
Тихичко честито!!!  Крайно време беше за една такава добра новина в темичката ни Simple Smile

# 42
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
Резултата ми излезе тази сутрин и е 154 на 9-ти ден.

От няколко дни следя темата за да прочета как се развиват нещата при теб.
Браво Пипи много добър резултат  Heart Eyes Моя на 10 ден беше същият. Стискам ти палци всичко да е наред. Лека и безпроблемна. Само положителни мисли, ок ?  Heart Eyes Hug

# 43
  • Мнения: 76
Резултата ми излезе тази сутрин и е 154 на 9-ти ден. Говорих с Димитрова и тя е доста обнадеждена този път. Утре трябва да повторя за да видим дали нараства. Питах я понеже от вчера имам болки но тя каза че били нормални. Аз още не бързам да се радвам преди утрешния резултат. Може би малко се поуспокоих но страха ми още си го има.

Браво 😄 ще нарастне ще видиш. Мисли позитивно.

# 44
  • Мнения: 29

Pipilota_85 тихичко честито и от мен!! Ще нарастне! Чакаме утре да ни зарадваш официално!!!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт